سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

آقای ” نتا نیاهو ” شما دوست مردم ایران نیستید ! پاسخی به پیام نخست وزیر اسراییل به مردم ایران

parcham2   

 به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

alandgoo

  شک نکنید که ما ایرانیان ، بگذار که “ملاها” نه ، خود ” شیطان ” بر کشور مان حاکم باشد هر کس را که خواهان حمله نظامی  به کشورمان  و یا اعمال تحریم ها و سختتر کردن زندگی  برای زن و مرد و سکولار و دیندار  ایرانی باشد را دشمن و هر ایرانی مدافع چنین سیاستی را “خائن ” به کشور می دانیم .

جناب “بنیامین نتانیاهو ” نخست وزیر محترم ” اسراییل ، از آنجاییکه در پیام اخیرتان به مردم ایران ، خواهان شنیده شدن این پیام از سوی همه ایرانیان از دیندار و سکولار و زن و مرد ، شده اید ، و از آنجاییکه سیاستهای دولت اسراییل برهبری شما بخصوص بعد از انتخاب شدن ” دونالد ترامپ  بسمت ” ریاست جمهوری کشور آمریکا ، از سیاستهای تاثیر گذار بر سرنوشت کشور های منطقه خواهد بود ، بر آن شدم تا بعنوان یک ایرانی که خود نیز طرفدار حاکمیت یک نظام غیر دینی بر کشورم ایران است ، پاسخی  به پیام شما بدهم .

این ویدیو توسط ” یو تیوب و احتمالابنا بدرخواست ” ایران دیس ایئفو ” تحت مدیریت ” مریم معمار صادقی ” از دسترس خارج شده است .!

 

متاسفم که در دنیایی که ملتها در بدر  بدنبال دوست و متحد می گردند ، اما باید با تاکید یاد آوری نمایم که شما و سیاستهای  دولت فعلی اسراییل در شرایط فعلی  دوست ملت ایران نیستید ونمی توانید از همراهی و دوستی با ملت ما سخن بمیان آورید . چرا نمی توانید  اساسا با مردم ایران دوست باشید ، دلیل آن یکم اینکه  حاکمیت نیروهایی بر کشور ما ایران است که به دهها دلیل غیر موجه سیاستهایی ضد اسراییلی را دنبال می کنند ،  طبیعتا شما نیز بعنوان یک سیاستمدار و دولتمرد ، در دفاع از منافع کشورتان ، موظف به اجرای سیاستها و اجرای  تحرکاتی برای  تضعیف نظام سیاسی حاکم بر ایران هستید ، اجرای چنین سیاستهایی حتی اگر نییت خیر شما در  ضد یت باحکومت اسلامی را بپذیریم ، لاجرم به زدن ضربه های اساسی به کشور و مردم ما منجر خواهد شد و از آنجاییکه هر اقدام سیاسی یا نظامی ، تشدید تحریمها یا حمله احتمالی نظامی برای تضعیف ج.ا. به ضریه خوردن مردم ما از تحریمها و یا با بمباران هواپیماهای شما  نابود شدن زیرساخت ها و کشته شدن دهها هزار نفر از ایرانیانی که شما آنها را ” دوست داشتنی ” و ” خونگرم ” نام می نهید  منجر خواهد شد ، طبیعتا مردم ما در چنان وضعیت مفروضی ، شما را دشمن خود پنداشته و به همان حکومتی که خواهان تغییر آن هستند ، حق خواهند داد تا بر علیه هر گونه تهاجم نظامی ، دیپلماتیک و اقتصادی از سوی شما و متحد شما ” دونالد ترامپ ” پاسخ مقتضی بدهند .

در نظر بگیرید که سیاستهای دولت شما در برخورد با مسائل منطقه ، ایران و جهان  نه تنها از جانب کارشناسان امنیتی و سران سازمانهای اطلاعاتی خود اسراییل که از جانب ، تاثیر گذارترین کشور های جهان نظیر چین ، روسیه ،اتحادیه اروپا و آمریکای تحت رهبری ” پرزیدنت اوباما ” مورد انتقاد شدید بوده و هست و امروز اسراییل تحت رهبری دولت شما ، یکی از منزوی ترین دولت هاست ، تحریم کالاهای ساخته شده در مناطق مورد مجادله میان اسراییل و ساکنان این مناطق ، برسمیت شناخته شدن دولت تاسیس نشده ” فلسطین” توسط بسیاری از کشور های اتحادیه اروپا ، تحویل سیستم موشکی اس -300 از سوی روسیه به ج.ا. علیرغم مخلفتهای شدید اسراییل ، محکومیت اخیر اسراییل در شورای امنیت که حتی “دولت آمریکا ” تمایلی به ” وتو” ی ان نداشت باندازه کافی موضع ضعیف اسراییل تحت رهبری شما  را در جهان نشان می دهد . متحدان منطقه ای شما چه کسانی هستند ؟ عربستان سعودی؟  کشورهای حاشیه خلیج فارس ؟ رهبران  این کشورها که  در هراس ازتحریک جمعیت های “شیعه ” ساکن در کشورهایشان ،  توسط “تهران ” هستند  خود در طلب عادی سازی رابطه با ” ملاها ” به هر دری می زنند .از سوی دیگر همراه با تضعیف حضور ” امریکا ” در خاور میانه  ، کشور های این منطقه پر تنش بسوی ایجاد ارتباط و وحدت با یکدیگر گام برداشته و اسراییل بازهم منزوی تر خواهد شد . نزدیکی های پر شتاب ترکیه با روسیه و ایران را ببینید ، رفت و آمد دولتمردان کویت با پیام سران سعودی به تهران و پا درمیانی عراق برای ایجاد آشتی میان تهران و ریاض را ببینید ، در صورت عدم دخالت دولت ” ترامپ” و دولت محافظه کار ” ترزا می ” در منطقه ، این نزدیکی ها مستحکمتر خواهد شد .

جناب نخست وزیر ، اجازه بدهید به چند مورد از اقدامات و طرحهای عملیاتی  شما با قصد  برخورد با نظام حاکم بر کشورم ” ایران ” که به ضربه های اساسی به مردم ما منجر خواهد شد  بپردازم تا بتوانم شما  و هر مخاطب منطقی دیگر را در نتایج ضد ایران و ایرانی این اقدامات قانع نمایم

  • در اوائل سال 2016 وزیر دادگستری دولت شما خانم “ایلید شیکد ” که در خود اسراییل از وی بعنوان سیاستمداری کم تجربه نام می برند موضوع حمایت خود را از تشکیل دولت مستقل کردستان در منطقه ای میان ایران و ترکیه اعلام کرد ، خود شما نیز از تشکیل چنین دولتی حمایت کرده بودید ، اما خانم ” شیکد ” از محل آن نیز نام می برد . ناگفته پیداست که هر ایرانی با هر گرایش سیاسی باستثنای ایرانیان پشتیان سیاستهای اسراییل درمنطقه تشکیل هر دولت مستقل کرد را  ، فارغ از سمتگیری سیاسی دولتمردان آن ، تلاشی برای زدن ضربه به تمامیت ارضی کشور ایران ناوابسته از اینکه اکنون دولت مستبد اسلامی بر کشور ما حاکم است دانسته و با چنین طرحهای خائنانه ای مبارزه خواهد کرد. اینست اولین دلیل اینکه شما و دولتمردان کابینه شما کمر به نابودی کشور ما بسته اید و برای ایجاد یک “دولت دست نشانده کرد”  در منطقه پر اشوب خاور میانه ، از فدا کردن تمامیت ارضی ایران ابایی ندارید .
  • در ماه اوت سال گذشته رادیو دولتی اسراییل بزبان فارسی از اجرای رزمایشی تحت عنوان ” پرچم سرخ ” در صحرای نوادای آمریکا ، با همکاری نیروی هوایی کشورهای اسراییل ، پاکستان ، آمریکا و یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داد . هدف از این رزمایش ، این بود که نیروی هوایی اسراییل ، چگونه می تواند برای حمل بمب های سنگین وزن سنگر شکن  در یکی از کشورهای همسایه ایران ، سوختگیری مجدد کرده و موضوع دوری مسافت اسراییل و ایران را برای بمباران کردن
  • ایران حل کند 

” شلدون ادلسون ” که گل سر سید گردهمایی هایی یهودیان آمریکایی است ودست در دست “آخرین بازمانده خاندان سلطنت ” از انداختن بمب سهنگین بر ایران سخن بمیان می آورد و شاهزاده سرگردان ایرانی با بی نوایی تمام به او و شما لبخند می زند !!.

  • آیا شما انتظار دارید ما باور کنیم که بمب های غول پیکرهواپیماهای شما ،ایرانیان را نخواهد کشت و ما نباید شما و دولت فعلی  اسراییل را که بمباران کشور مان را آزمایش می کند دشمن خود بدانیم؟ ایا شما از ما ایرانیان می خواهید که بخاطر دشمنی با ” حکام ستمگر ” حاکم بر کشورمان به نیرویی که می خواهد به اصفهان و قم و اراک و پارچین با بمبهای غول پیکر حمله کند و برادر و خواهر و زن و مرد و دیندارو سکولار را قتل عام کند ، لبخند بزنیم و  ادعای نخست وزیر آن کشور را در دوستی با ملت ایران بپذیریم ؟ اگر ” ملاهای جماران ” بر موشکهایشان ارزوی نابودی ملت شما را می کنند ، بقول شما انان دشمن هستند وبرای ملت اسراییل نیز پیام دوستی نفرستاده اند اما شما که ادعای دوستی با ملت ایران را دارید چرا تهدید تجزیه و بمباران ایران را دائما تبلیغ می کنید ؟

     شک نکنید که ما ایرانیان ، بگذار که “ملاها” نه ، خود ” شیطان ” بر کشور مان حاکم باشد هر کس را که خواهان حمله نظامی  به کشورمان  و یا اعمال تحریم ها و سختتر کردن زندگی  برای زن و مرد و سکولار و دیندار ایرانی باشد را دشمن و هر ایرانی مدافع چنین سیاستی را “خائن ” به کشور می دانیم .

آگاهانه و با ایجاد فضای ترس از بمباران ، شمشیر دموکلس نابودی کشور ما را از رو بسته اید و با ما ایرانیان از دوستی سخن می گویید ؟ ملت ما میان دو سنگ آسیاب تهدید های بمبارن و تحریم  از سوی شما و سرکوبگری از سوی حکام ستمگر ، گیر افتاده است و هیچکدام در دفاع از منافع ایران و ایرانی صداقت ندارید و ما  باید راه مستقل خود را برای ساختن ایرانی آزاد و دموکراتیک  در پیش گیریم.

اکنون به روی دیگر سیاستهای دولتمردان اسراییل که قبل از شما هم سابقه داشته است ، در دشمنی با اهداف تاریخی ملت ایران برای دستیابی به دولتمداری مدرن و بوجود آوردن نظام سیاسی که بتواند دولتی مقتدر و مستقل در سرزمینی وسیع و ثروتمند مانند ایران بوجود بیاورد می پردازیم ، نزدیک به چهار دهه از وقوع انقلاب در کشور ما گذشته است . سیاستمداران اسراییلی در اقداما ت تبلیغاتی و اجرایی از پذیرش واقعیت حرکت ملت ایران در سال 1357 ، برای دستیابی به دولت مدرن وپیشرفته سر باز زده و در تمامی اسناد و موضعگیری ها ، حرکت ترقی خواهانه مردم را مورد شماتت و تمسخر قرار داده و از عقب مانده ترین گرایشات سیاسی در میان مردم ایران یعنی نیروهای طرفدار استقرار مجدد سلطنت حمایت به عمل می آورند !!   ” شلدون ادلسون ” که گل سر سید گردهمایی هایی یهودیان آمریکایی است ودست در دست “آخرین بازمانده خاندان سلطنت ” از انداختن بمب سهنگین بر ایران س��ن بمیان می آورد و شاهزاده سرگردان ایرانی با بی نوایی تمام به او و شما لبخند می زند !!.

بگذار بی پرده حقیقتی را با شما در میان بگذارم و آن اینکه دو مرکز و منبع تولید مشی و روشهای ارتجاعی حکومتداری در ایران ، روحانیت و سلطنت هستند و اسراییل نیز متاسفانه ؛ مفتخر!! به حمایت از یکی از ازین دو منبع و دو جزء ارتجاع در کشور من ایران یعنی نیروهای حامی بر قراری مجدد سلطنت  است .   

انقلاب ضد سلطنتی که در سال 1357 در ایران واقع شد  وبا توجه به اشتباهات دهشتناک ” محمد رضا شاه ” فقید در دولتمداری غیر مدرن ،  بخشی از نیروهای سیاسی و اجتماعی ارتجاعی در کشور ما ایران ، توانستند بر آن تسلط یافته و این حرکت را در راه حفظ منافع غیر ملی خود به بیراهه حکومت اسلامی و حفظ و ارتقاع موقعیت سیاسی – اجتماعی  روحانیت منحرف کنند ، واقعیتی است که هر مدعی دوستی با ملت ایران باید آنرا بپذیرد . مثلا انقلاب کبیر فرانسه که امروز بعنوان دستاورد بشری و انسان مدرن شناخته شده است ، زمانی اسیر استبداد “ناپلئون بناپارت ” و بوالهوسی های ” لویی بناپارت ” و هرج و مرج ” کمون پاریس ” بود ، اما این مردم فرانسه بودند که توانستند ، شعله ترقی خواهی و خواست  حکومت مردمی را فروزان نگاه داشته و راه خود را از میان استبداد و هرج و مرز تا مستقر کردن جمهوری پنجم ادامه داده و امروز بعنوان ملتی خوشبخت و پیشرومرکز فرهنگی اروپا  شده اند  .  شک نکنید که ملت ما نیز حکومت نا کار آمد اسلامی را پشت سر خواهد گذاشت و ازادی و دموکراسی و سکولاریزم را تجربه خواهد کرد ، اتفاقا  ترس نیروهای ملی  و ترقی خواه از دخالت نیروهای بیگانه در بر هم زدن این سیر تاریخی است . من معتقد نیستم که سیاستهای شما در میان ایرانیان هیچ مدافعی ندارد ، البته حامیانی در میان ایرانیان دارید ، اما اگر میخواهید طرفداران سیاستهای خود در میان ایرانیان را بشناسید ، از گردانندگان رادیو دولتی اسراییل بزبان فارسی  بخواهید تا یکی از برنامه های این رادیو تحت عنوان “صدای شما در صدای اسرائیل” را برایتان ترجمه کنند تا شما نیز مانند من متقاعد شوید که طرفدران و مخاطبان  محدود سیاستهای شما در میان ایرانیان ، از عقب مانده ترین نیروهای سیاسی – اجتماعی هستند که حتی از داشتن یک دیالوگ منطقی و محترمانه با گویندگان رادیو اسراییل ناتوان هستند .

انقلاب در کشور ما خواهان عدم دخالت خارجی در تعیین سرنوشت ایران و ایرانی ، پایه ریزی حکومتی دموکراتیک و مردم بنیاد ومبتنی بر حق دخالت آحاد مردم در تعیین سرنوشت خود  بوده است و حاکمیت روحانیت براین حرکت مترقی بخودی خود دلیلی بر محق بودن نیروی ارتجاعی دیگر یعنی سلطنت طلبان نیست . روحانیت و نیروهای سیاسی متحد آن می خواهند ما را در سال 1357 متوقف کنند و سلطنت طلبان و حامیان منطقه ای و بین المللی آنان از جمله سیاستمداران اسراییل و عربستان سعودی و رهبران کشور های حاشیه خلیج فارس  می خواهند ما را از نظر نوع نظام سیاسی  به شرایط قبل از 1357 بر گردانند . اینست دلیل وحدت عمل میان اسراییل و عربستان سعودی و پاکستان و آمریکا  که خود را در ” رزمایش پرچم سرخ ” که شرح ان در بالا رفت ، نشان می دهد .

انقلاب 1357 و اهداف آن  ،  قبل از هر چیز در پی استقرارحکومتی  از نطر سیاسی مستقل مبتنی برشرکت وسیع آحاد مردم در سیاست  در یک کشور بشدت عقب مانده از نظر آزادیهای سیاسی و از نطر اقتصادی مبتنی بر صنایع عقب مانده مونتاژ و صادر کننده نفت  بود وانسان ایرانی اولین نسل انسانهایی بودند که 37 سال پیش   در منطقه خودشهامت و تهور دست یازیدن به اقدامی چنین سترگ را داشتند . جناب ” نتانیاهو ” شما هیچگاه نمی توانید درد ملتی را بفهمید که بخاطر مستقل نبودن ، شاه مقتدرش یعنی ” رضا شاه ” با دستور خارجی از ایران تبعید شد و ” محمد رضا شاه ” آخرین بازمانده خاندان سلطنتی اش نیز با مشورت  و تاکید و دستور ” رابرت هویزر ” مجبور به ترک ایران شد . ببینید که این ژنرال و یک نظامی در دولت بشدت وابسته شاه چگونه می تواند بر سر نوشت یک ملت و یک خاندان سلطنتی تاثیر سرنوشت ساز بگذارد !! این ژنرال در کتاب خاطراتش در باره سفر به ایران در بحبوحه آن دوران سرنوشت ساز چنین می نویسد : «من برای بررسی این مسئله، مخفیانه به تهران آمدم که کودتا چگونه میسر است و آیا اصلاً به مصلحت هست یا نه؟ پس از بررسی‌های بسیار، از واشنگتن دستور رسید که دولتی قوی به رهبری شاپور بختیار تشکیل شود. در صورتی که این کار شکست بخورد کودتای نظامی انجام خواهد شد.»[۱]

ما نمی خواهیم دیگر یک ژنرال آمریکایی تاثیری این چنین سرنوشت ساز بر حیات سیاسی کشور مان داشته باشد ، ما می خواهیم ” آزاد ” بیندیشیم ، ازاد فکر کینم و شالوده حیات سیاسی اقتصادی کشور مان را خود پایه ریزی نماییم  و فرزندانمان نه توسط حکومت اسلامی به جرثقیل آویخته شوند و نه دسته دسته روشنفکرانمان توسط یک حکومت وابسته به قدرتهای بین المللی به جوخه های اعدام سپرده شوند ، ما نمی خواهیم شما و کسانی مانند شما که اساسا و طبیعتا بفکر منافع کشور خودهستید در امور سیاسی کشور ما دخالت نمایید ، شما  قصد و نییت بمباران کشور ما رادارید ، شما از تشکیل کشور مستقل کردستان که نتیجه ان براه افتادن حمام خون و جنگهای قومی در ایران و منطقه است حمایت می کنید ، شما از عقب مانده ترین نیروهای سیاسی کشور ما یعنی سلطنت که باندازه خود روحانیت حاکم ، الوده به ارتجاع سیاسی است حمایت می کنید ، شما دوست ملت ایران نیستید ، چرا تلاش دارید خود را در استانه سفر به آمریکا و مشورت با ” دونالد ترامپ ” برای تحریمها که بخودی خود بوجود آوردن رنج بیشتر برای مردم است و شاید هم برای مشورت برای حمله نظامی به ایران ، دوست مردم ایران معرفی کنید ؟

مردم ما در گذر از حکومت اسلامی و گذر از رنجهای بسیار که تاکنون تحمل کرده است و در راه رسیدن به استقرار ” جمهوری دوم ” ، راه خود را بدون نیاز به کمک گرفتن از بمب افکنها و طرحهای بشدت ماجراجویانه دفاع از ایجاد حکومتهای دست نشانده شما در منطقه، خواهد یافت . اقداماتی از آن نوع که شما و خانم “ایلت شکید ” در نطر دارید ، حتی اگر بتوانید در توازن  موجود نیروهای بین المللی و منطقه ای ، آن طرحها رااجرا کنید  ایران را منهدم ، و منطقه را در خون و آتش غرق خواهد کرد .

عراق و سوریه و لیبی نمونه های روشن  اقداماتی از نوع پیشنهادات شما برای ایران ما است .. دست از سر ما بردارید و اوضاع منطقه و جهان را پیچیده تر نکنید ، تکلیف حکومت اسلامی را ما ایرانیان خود روشن خواهیم کرد به خارجی و نیروهای بیگانه نیازی نداریم ، اقدامات شما پایه های نظام اسلامی را در ایران مستحکمتر خواهد کرد.

*******************************************************************

تحلیل سیاسی هفته 
به این چند دلیل قوی عوامل» جبهه پایداری » و » عماریون «، قاتل » آیت الله رفسنجانی » هستند .

این ویدیو توسط ” یو تیوب و احتمالابنا بدرخواست ” ایران دیس ایئفو ” تحت مدیریت ” مریم معمار صادقی ” از دسترس خارج شده است .!

به این چند دلیل قوی هاشمی رفسنجانی به قتل رسیده است
هاشمی رفسنجانی » امید چه کسانی بود و کدام نیروها از درگذشت وی سود می برند ؟

 

 

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, مقالات و نوشته های ژئو پولیتیک ایران ، خاور میانه ، زوسیه و ایران, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: