سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

امیدوارم یه زلزله بیاد بعضی هارو ببره شاید ….

parcham2

 به وبلاگ » کاوه فرزند ملت » خوش آمدید 

….مصاحبه گر ” آرمان تی . وی . ” که منعکس کننده  نظرات سیاسی- اجتماعی بخشی از اصولگرا یان طیف حسن عباسی و افسران جنگ نرم است  

مصاحبه گر ” آرمان تی . وی . ” که منعکس کننده  نظرات سیاسی- اجتماعی بخشی از اصولگرا یان طیف حسن عباسی و افسران جنگ نرم است   و با رنگ ولعاب و ظاهر دیگری ( اما با همان محتوی اصولگرایی چکشی…)  به میان مردم می رود ، این بار بخشی از سخنان ” حسن روحانی ” در “نشست مشترک کارگروه ملی مقابله با ریزگردها و شورای اداری خوزستان” ، که در آن سمینار گفته بوده است که وجود ریز گردها و بلایایی از این دست بخاطر انجام ندادن معروف هایی مانند درختکاری و… است را با مردم در میان می گذارد .

 

البته من خودم معتقدم اصولگرا و حسن روحانی هردو در اداره امور کشور ناتوانند ، اما جالب است که ” آرمان تی وی ” و روزنامه ” کیهان ” و” تسنیم ”  که فریاد خرافاتی بودن حسن روحانی را سر می دهند و مصاحبه گر ” آرمان تی وی ” نیز سعی می کند ، این نتیجه گیری را از میان لبان و زبان ، مردم بیرون بکشد ، چرا به سخنان خرافی که سر تا پای حکومت و بخصوص روحانیون اصولگرا  را گرفته اشاره نمی کنند ؟ 

دهها روحانی و آخوند  مستقیما ، بلایای طبیعی را نتیحه بد حجابی و زلزله را نتیجه بی حجابی و … می دانند ، می گویند ” حمزه به فرمان پیامبر خانه کعبه را بر روی یک دست بلند کرده است ، آن دیگر اخوند خرافاتی می گوید شیر درنده برای کم شدن درد زایمان نزد امام آمده و امام فرمان به کم شدن درد زایمان شیر داده و خرافاتی از این دست !اگر اصولگرایان آرمان تی وی  ذره ای صداقت دارند و می خواهند با خرافات مبارزه کنند چرا ، یکبار این همه خرافات را به چالش نمی کشند ؟ ایا این نیست که خرافی نشان دادن ” حسن روحانی ” مصرف انتخاباتی و سیاسی دارد؟  

 آقایان اصولگرای ” آرمان تی وی ” شما که ظاهر و لباس وآرایش ریش خود و شکل مبارزه با جناح رقیب  ازنوع برخوردهای ده نمکی و انصار حزب الله  را تغییر داده اید ودیگر با چوب و چماق بر سر منتقد و مخالف نمی کوبید و با مخالفان خود بشکلی جدید و ظاهرا متمدنانه بر خورد می کنید ،  اما صداقت ندارید ، چون در حقیقت  مخالف خرافات نیستید ، اما حتی  پرنسیپ ها و اصول خودتان  را برای تضعیف جناح رقیب خودا زیر پا می گذارید ، با این کار از نظر مردم روز تا روز اعتبار خود را ازدست می دهید . برای موفق بودن با مردم صداقت داشته باشید . و با خرافات در همه شکل آن مبارزه کنید. آقایان بهشت را به بها بدهند و به بهانه ندهند .

***************************************************************

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: