سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ایرانی هستی پس بمیر …به کدامین گناه ما ” ایرانیان ” را می کشند ؟

 

parcham2

نشان و بیرق وبلاگ ” کاوه فرزند ملت ”
 
هر آنكس كه يازد به بد بر تو دست
بريده سرش باد و افكنده پست
مرا كاشكي ديده گشتي تباه
نديدي بدين سان كشانت به راه

هنوز خون سرخ هموطنان بیگناه ما بر روی سنگفرش خیابانها و کف راهروهای ” مجلس ” می جوشد . ” تروریستهای اجاره ای ” براستی به کدامین گناه خون هموطنان بیدفاع ما را  امروز در تهران ، دیروز در بلوچستان و فردا شاید در کردستان بزمین میریزند ؟  کدام آخوند و ملای ایرانی حکم به مباح بودن خون وهابی داده است که مفتی های سعودی و مصر حکم به حلال بودن خون و مال وناموس ایرانی می دهند ؟

 اکنون  نوادگان ” ابو لهب ” و ” ابوجهل ”  عزم کشاندن جنگ و درگیری به کشور ما کرده اند و می خواهند به ما درس دولتمداری بدهند. عزم نابودی سرزمین ما و کشتن فرزندان ما کرده اید 

مخاطب گرامی  متاسفانه و بدلایل نامعلوم ” یوتیوب ” همه ویدیوهای کانال من را ممنوع کرده است .

 

” دستتان بریده باد “که بفرمان و صلاحدید شما و توسط قاتلان گوش بفرمان اتان  ، فرزندان و خواهران وبرادران ما ، بهار زندگی شان به خزان مبدل شد و آتش حیات در وجودشان بسردی گرایید

هر آنكس كه يازد به بد بر تو دست

بريده سرش باد و افكنده پست

مرا كاشكي ديده گشتي تباه

نديدي بدين سان كشانت به راه

 ” ایران” مهد دانش و آگاهی و گهواره تمدن بشری ، هفته پیش محل تاخت و تاز تروریستهایی شد که براستی لقب “اجاره ای ” زیبنده آنهاست ، چون خود از وابستگی به ” داعش ” صحبتی بمیان نیاوردندو ویدیوی ارسالی آنان از صحنه جنایت ، بسرعت در اختیارداعش قرار گرفت و این سازمان مخوف و تروریستی انجام حمله به ایرانیان را بعهده گرفت . بنظرمیرسد که ” ترویستهایی که این جنایت را مرتکب شدند ، وابسته به  و هدایت شده از مراکز بحرانساز و ضد ایرانی دیگری بودند و آن مراکز با ” داعش ” توافق کردند تا این سازمان  این عملیات را بعهده بگیرند .

ایرانیان حق دارند که با توجه به موضعگیری کشور هایی معین از جانب سیاستمدارانی معین که هیچگاه آرزوی خود را برای کشاندن جنگ و درگیری و آشوب به داخل ایران  و تجزیه کشور ما پنهان نکرده اند ، انگشت را به نشانه بسوی آن کشور ها بگیرند . شکی نیست اتاق عملیات چنین جنایاتی در میان سیاستمداران و محافلی  از میان کشورهای عربستان سعودی و اسراییل و آمریکا و احزابی مانند ” حزب دموکرات کردستان ایران ” شکل گرفته وهمچینین ایرانیانی که سیاستهای جنگ طلبانه این کشور ها و محافل را تبلیغ کرده و از آن دفاع می کنند ، دستشان به خون کشته شدگان  آغشته است ..

این گرایشات و این محافل و سیاستمداران از نوع وزیر دفاع عربستان سعودی ، ترکی الفیصل ، مصطفی هجری و حزب دموکرات کردستان ایران وفعالین سیاسی ایرانی که با حمایت از سیاستهای سعودی ها و آمریکا و اسراییل برای دخالت در امور ایران دم می زنند  ، هستند  . این سیاستمداران و متحدان ایرانی آنان را عطش خون ایرانی در بر گرفته و به بهانه مبارزه با ج.ا. از کشته شدن نه 17 نفر که 17000 نفر که 170 هزار ایرانی  ابایی ندارند و بسیار از زبان انان شنیده ایم که در اروپا و آمریکا  نشسته و بر خوردار از حمایت  سعودی ها و آمریکا و اسراییل   تمجمج کنان می گویند که خوب مبارزه هزینه هم خواهد داشت ..

اما بسیار محل توجه است که  مگر تروریستهای اجاره ای که اکنون بجهنم پیوسته اند از قربانبان خود می پرسیدند که او سکولار است یا حزب اللهی است یا دموکرات است ” نه نمی پرسیدند  ، ایرانی هستی پس بمیر …چون رهبران آنان ، انها را آکنده از نفرت از ایران و ایرانی کرده بودند . رهبران مذهبی  وهابی نیز به کمک خلفای مادام العمر ،آمده و برای کشتن ایرانی توجیه شرعی می تراشند . این حادثه نمونه خوبی بود که گلوله سعودی و اسراییلی و آمریکایی ، بمب 10 تنی ترامپی اگر بیایند ، نیز نخواهند پرسید که کدام ایرانی که کشته خواهد شد جه عقیده ای دارد و وابسته به کدام گرایش فکری است .

اما بکدامین گناه ما ایرانیان را می کشند ؟

ایرانیان ” چراغ و مشعل آگاهی آسیایی بر دوش ” مانند گوهر شب چراغی بر تارک ، تاریخ و جغرافیای فلات آسیا می درخشند ، رنجی که ما از جانب ارتجاع و تاریک اندیشی و خوانش افراطی دین می بریم ” صلیبی ” است که سالهاست بر دوش گرفته ایم و رنج انسان اسیایی را برای بیدار شدن ، آزاد زیستن ، دمکراسی و مردم سالاری بجان خریده ایم . راستی می دانید آنطور که  استاد فلسفه  “دکتر محمد حسین صدیق یزدچی” در درس خود در باره ” ابوعلی سینا ” مطرح کرد ،کتاب فلسفه و منطق ابوعلی سینا با نام ” الاشارات و التنبیهات ” در عربستان سعودی  بعنوان کتاب شرک آمیز ، ممنوع و ورودش یه آن کشور جرم است ؟

انسان ایرانی که امروز  بدنبال رستاخیز و نوزایی  است و دشمنی تاریک اندیشان حکومت های  خلیفه ای ومتحد آنها  اسراییل  را بجان خریده است و همزمان از دشمنی اسلام فقاهتی در داخل  نیز رنج می برد  ، همانی است که اولین انقلاب مشروطه ، اولین دولت سراسری و واحد که شرط اول رسیدن به مدرنیته است  ، اولین مدارس نوین را در منطقه تاسیس کرده است ، این ما بودیم که برای اولین بار در منطقه سعی در ایجاد جمهوری کردیم و در پی شکست آن تلاش ها ، هیچگاه از تکاپو در این راه باز نایستادیم ، این پدران ما بودند که اولین تلاشها را برای ملی کردن صنایع نفت وبه چالش کشیدن  قدرت استعمار پیر انگلیس را  به منصه ظهور رساندند و در این راه چه جانهایی که فدا شد و چه خونهایی که به زمین ریخته شد .  آنزمان که اجداد آل سعود چکمه لیس خارجی های استعمار گر بودند ، رهبر کشور ما ” قرارداد دارسی ” را به اعتراض به میان شعله های آتش می انداخت .

اکنون صاحبان حکومتهای موروثی در منطقه ، آنانی که پول نفت چند دهه آینده اشان را هم برای جلب رضایت “ترامپ” از وی اسلحه خریده اند ، آنان که می خواهند با پول نفت خوش باشند ووقتی که نفت دیگر پشیزی نیرزد به گدایی بروند با ما ایرانیان دشمن شده اند . آنان می ترسند و می لرزند که بذر آگاهی و جرقه ای از مشعل آگاهی بخشی ایرانی در آن کشورها فرود آید و آن مردم نیز بخود آیند و یکلحظه از خود بپرسند چرا باید یک خاندان یک خلیفه یک رییس جمهور خود  فرزندان و نواده هایش مادام العمر بر آنها حکومت کنند . آنان می ترسند که مردم آن کشور ها از خود بپرسند چرا  ده سال تولید کارخانجات اسلحه سازی آمریکایی را باید بخرندو پیش خرید کنند ، آمریکایی زیاده طلب باید بحساب مردم آسیا ، زندگی پراز رفاه برای خود آماده کند . ما ایرانیان زیر بار این حرف زور نخواهیم رفت .

اری ما ایرانیان  سالهاست که این سئوالها را از خود کرده ایم و بر آنیم تا در حوزه های مختلف زندگی برای آن پاسخ بیابیم و تا کنون دههارهبر و مقام سیاسی و هزاران کشته از مردم را در راه این مبارزات از دست داده ایم . اینست که ما را بی گناه  اما بجرم آگاه بودن می کشند ، ما مشعل آگاهی بخشی ملتهای خاور میانه و آسیای میانه را بردوش گرفته ایم و هرآرش و کاوه که در راه این مبارزه برزمین بیفتند ، هزاران قهرمان دیگر ایرانی مشعل را بر سر دست تا پیروزی نهایی و ازاد شدن کشورمان از چنگ ارتجاع استبداد دینی از هر نوعش  و ارتجاع خلیفه ها  بر دوش خواهند کشید . جمهوری اسلامی بهانه است از نظر آنان ایران این مرکز آگاهی بخشی آسیایی باید نابود شود . اما زهی خیال باطل ای دشمنان ایران و ایرانی  ،این خون سیاوش است که می جوشدو قهرمان ایرانی می پروراند .

كه تا زنده‌ اي بر تو نفرين بود

پس از مردنت دوزخ آيين بود

به سوك سياوش همي جوشد آب

كند چرخ  ، نفرين بر افراسياب

Tagged as: , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: