سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” آزاده نامداری ” در صورت بازگشت به کشور : دستگیر، از خدمت منفصل و شلاق خواهد خورد

 

aaaa

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 
در این نوشته به سناریوهای احتمالی برخورد نظام با ” خانم آزاده نامداری ” پرداخته شده و با توجه به اینکه این بازگشت برای ایشان عاقبت خوشایندی در پی نخواهد داشت  از وی درخواست شده به ایران بازنگردد.

به شرح موضوع نمی پردازم ، که همگان در جریان آن هستند ، نظر خودم هم در باره مسئله انتشار تصاویر بی حجاب ایشان در رسانه های عمومی خارجی وشبکه های اجتماعی اینستکه خانم آزاده نامداری بخوبی می دانستند که وقتی ایشان در رسانه های دولتی از حجاب و مدل پوشش دولتی – حزب اللهی دفاع کرده و علیرغم مبارزه صدها هزار زن که  چادر و مقنعه و سیستم پوشش کلاغ سیاهی را که مربوط به دوران عهد شتر چرانی است را به چالش می کشند و با ان مبارزه می کنند و برای این تبلیغات سیاسی برای یکی از منفورترین نظامهای سیاسی روی زمین ، از امکانات فوق العاده  برخوردار می شده اند ، خواسته یا ناخواسته ، آگاهانه یا نا آگاهانه خود را آلوده به سیاست کرده و ابزار تبلیغات سیاسی حزب اللهی ها قرار گرفته اند و طبیعی است که اکنون نیز با بی چادر ظاهر شدن ایشان در مکانی عمومی از جانب کسانی که رژیم انان را مورد آزار قرار داده است ، از جانب کسانی که رژیم انها را نابود کرده است ، از جانب آنانی که ج.ا. خاک آنان را به توبره کشیده است بعنوان نقطه ضعف رژیم و نه نقطه ضعف ایشان مورد اشاره قرار بگیرد . ” خانم نامداری ” خود بدست و خواست خود ، خود را بعنوان عامل تبلیغاتی رژیمی بیرحم و سرکوبگر نمایش داده و اجازه داده اند سیستم تبلیغاتی رژیمی فاشیستی از ایشان سوء استفاده کنند و اکنون که به خارج امده اند احساس کرده اند همه آن مغز شویی های تبلیغاتی آخوندها باد هوا بوده و خود ایشان هم در یک فضای ازاد از آن پوشش منزجر کننده بیرون آمده اند و خواسته اند خود را لحظه ای آزاد حس کنند و حق هم داشته اند ، برداشت من اینستکه افشا کنند گان تصاویر ایشان نه آزادی پوشش ایشان  را که ریا و دروغی را که ” جمهوری آخوندها ” به زنان ما تحمیل می کند مورد حمله قرارداده اند ، اما چون وی خود را به  عامل تبلیغاتی حجاب اجباری تبدیل کرده است لاجرم وی نیز مورد حمله قرار گرفته است .

 

 

 

 

اما اکنون بقول قدیمی ها آبی است ریخته و تصاویر ایشان بی حجاب و در حال نوشیدن نوشابه الکلی در معرض دیدن همه قرار گرفته است ، توضیح ایشان هم که یک لحظه روسری و در جمع محارم و…. دستگاه خوانخوار و منتقم قضایی آخوندها را ارام نخواهد کرد . نظام احساس می کند که ” خانم نامداری ” از پشت به آن خنجر زده است و نشان داده است که حتی معتقدترین و مدعی ترین کارگزاران این نظام به حرفهایی که می زنند اعتقادی ندارند ، شاید اگر ایشان اقازاده یا همسر یک آخوند یا مورد حمایت یکی از کله گنده ای نظام باشد بتوانند روی حمایت وی حساب کنند اما در غیراینصورت سناریوهای احتمالی زیر دربرخورد با وی و در  صورت بازگشت ایشان به ایران محتمل است :

 

 

1-در فرودگاه از ایشان حتی استقبال خواهد شد ، و مدتی هم گویا که اتفاقی نیفتاده است وی بکار خود ادامه خواهد داد، اما بعد که موضوع فراموش شد نوبت برخورد با وی خواهد رسید کار خود را از دست خواهد داد ، به دادگاه احضار شده و دادخواست حداقل برای وی وهن نظام ، شرب مشروبات الکلی که نتیجه آن انفصال از خدمات دولتی و جاری شدن حد بخاطر مصرف مشروب خواهد بود و ممنوع الخروج شدن تحت عنوان رفتار ناهنجار در خارج از کشور و زیر پا گذاشتن شئونات اسلامی خواهد بود . چنین برخوردی با ” شهرام امیری ” نیز انجام گرفت که به اعدام وی منجر شد .

2- در همان فرودگاه پاسپورت وی ضبط وبرای ادای توضیحات باید به بخش ایرانیان خارج از کشور نیروی انتظامی برود که در آنجا وی دستگیر شده و بازداشت خواهد شد

3- احتمال دیکر اینکه اصلا درفرودگاه هیچ برخوردی با وی نه استقبال و نه ضبط پاسپورت صورت نخواهد گرفت ، و به مرور زمان از خدمت معلق و نهایتا دستگیر خواهد شد .

بنظر نمی رسد که سردمداران نظام از ضربه ای که ” خانم نامداری “به سلسله مراتب تبلیغاتی آن نظام زده است بگذرد و اصلا با ایشان برخوردی نکند ، و حداقل اینکه شرب خمر حد دارد و دستگاه نا عادل قضایی این حد را اجرا خواهد کرد .

خانم نامداری به شیطان اعتماد نکنید به ایران بازنگردید !

بهترین برخورد برای “خانم نامداری ” عدم اعتماد به ج.ا. و بازنگشتن به ایران است ، باید به ایشان گفت نظام سیاسی که خود شما را مجبور می کند خود را به شکل دیگری نشان دهید و حتی الان هم از ترس همین نظام مجبورید  حقیقت را طور دیگری بیان کنید ارزش اعتماد ندارد و شایسته دادن دست دوستی دادن نیست . ایا می خواهید کودک خود را نیز به دروغ گفتن و دوریی و ریا وادار کنید ؟

 آن نظام سیاسی که شما و میلیونها زن ایرانی مانند شما را چنان می ترساند که جرات نمی کنید علائق ، احساسات ، خواستها ی خود رابیان کنید ، ارزش همکاری ندارد ، فرصت خوبی برای رهایی از نظام اهریمن و قبل از همه رهایی روح و روان خودتان برایتان فراهم شده است . به ایران بازنگردید که اگر بازگردید ابتدائا به همکاری مجبور و نهایتا مجازات خواهید شد . خانم ” نامداری ” با شیطان دست نده ” خود را از همکاری و افتادن به دام  ج.ا. نجات دهید .

***********************************************************************************

  

نوشته های اخبر

 

Tagged as: , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: