سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“ژنهای خوب ” حرامزاده های لعنتی عارف، بذرپاش، مرتضوی، سیده فاطمه حسینی

aaaa
وبلاگ کاوه فرزند ملت 
مردک ، روبروی دوربین نشسته و ادعا کرده که موفقیتهای خود را مدیون “ژن خوب ” و ” خون خوبی ” است که از پدر و مادرش که آنها خود نیز بر سر سفره غارت “جمهوری آخوندها “نشسته اند است و فکر کرده با دسته کوران طرف است

” لعنتی ” و یا آنطور که فارسی گویان به لهجه دری می گویند ” پدر لعنت ” ، بهترین لقبی است که به این آدمهایی که خود را صاحب “ژن برتر” می دانند می توان داد .

مردک ، روبروی دوربین نشسته و ادعا کرده که موفقیتهای خود را مدیون “ژن خوب ” و ” خون خوبی ” است که از پدر و مادرش که آنها خود نیز بر سر سفره غارت “جمهوری آخوندها “نشسته اند است و فکر کرده با دسته کوران طرف است .

مگر فقط تو در 22 سالگی و سنین جوانی به مسئولیتهای بالارسیده ای ، یک دوجین از این افراد را می توان پیدا کرد از بذرپاش و مرتضوی ،و سیده فاطمه صفدر حسینی یا ان سه هزار نفر هم که بدون داشتن مدارک تحصیلی و بدون امتحان وارد دوره های دکتری شده بودند   آنهاهم ژن برتر داشته اند ؟ همه اتان هزاران حق را ناحق کرده اید و حق سایر مردم را خورده اید  و در سنین جوانی به مسئولیتهایی که هیچ تخصصی در آن نداشته اید رسیده اید .

 

 

مردک لعنتی ، موفقیتهای تو و امثال و مرهون استفاده از امکاناتی است که ارتباطات سیاسی پدرت با مراکز قدرت  برای تو فراهم کرده است . تو درست در زمانی که پدر سوء استفاده گرت ، معاون اول رییس جمهور وقت بوده وقبل از آنهم سمتهایی در وزارت پست و تلگراف و تلفن داشته در حالی که یک جوان تازه فارغ التحصیل بوده ای توانسته ای به همکاری با یک شرکت معظم مخابراتی پرداخته و یک قرارداد چند هزار میلیاردی را به شرکت مخابراتی خارجی  ام.تی .ان واگذار کرده ای و طبق معمول رانت خوارانی از نوع تو احتمالا چند میلیاردی هم به جیب زده ای ، احتمالا و مثلا اگر پدررانتخوارت در وزارت جهاد بود تو هم الان ادعا می کردی صاجب ژن برتر در شناخت شلغم و لبو هستی !!  یعنی تو می خواهی که مخاطبت باور کند که توجوان 23 ساله از نطر تجربه قراردادهای بین المللی و تجارت ، صفر کیلومتر طرف قرارداد یک شرکت بین المللی قرار گرفته ای و هیچ موضوع دیگری در پس و پشت قضیه این قرارداد نبوده است ؟ نه ، موضوع طور دیگری است خودت رو گول می زنی سعی نکن یه ملت رو گول بزنی  و آن اینکه پدر فرصت طلب تو ، نمی خواسته بعنوان معاون رییس جمهور وارد یک ارتباط تجاری شود و دم به تله بدهد و تو را پیش انداخته و طرف خارجی هم می دانسته که در حال بستن قرارداد نه با تو که با معاون رییس جمهور کشوری است که در آن رشوه و رانت و دزدی غوغا می کند و تویک الف بچه تنها ویترین قضیه هستی ، الحق که فرصت طلبی و مفتخوری را از پدرت خوب آموخته ای ، پدر تونیز قبل از انقلاب  بدون هیچ زحمت و مثلا مبارزه ای ، در حال عشق و حال و تحصیل در آمریکا بوده ، یکبار هم در سال 1354  دستگیر و با دادن قول همکاری و احتمالا دادن اطلاعات راجع به سایر دانشچویان  آزاد شده و باز به آمریکا برگشته ، به این عکس ” محمد رضا عارف ” در زمانیکه در آمریکا بوده نگاه کنید اثری از اسلام و حزب الله و این حرفها در وی می بینید ؟ درست بعد از انقلاب مثل بسیاری دیگر  بر سر سفره آماده غارت برگشته و تو امثال تو را پس انداخته وشما گرگ زاده ها هم به جان مال و اموال مردم افتاده اید ، شرکتی که پدر تو تحت عنوان تو قرارداد چند میلیاردی را نصیب آن کرده و در چند سال پس از تاسیس در ایران حدود 17 هزار میلیارد تومان در آمد داشته ، علت این که هم جناح رقیب تا کنون اسناد حق وحساب پدر لعنتی تو را از این قرارداد رو نکرده است اینستکه پدر تو مثل موش محافظه کار و ترسو است وبرای اینکه اصولگرایان را ناراضی نکند نفس اضافی هم نمی کشد و باصطلاح خر خوب اقا است و ماست خودش را می خورد  .

سالانه هزاران استعداد برتر ایرانی مجبور به مهاجرت شده و در دانشگاههای خارجی خوش می درخشند و ایران از وجودشان تهی می شود  این دقیقا بخاطر سوء استفاده تو وامثال تو در اشغال چندین پست و مقام و باند بازی های شماهاست .

 آن حرامزاده لعنتی دیگر  سید مصطفی  موسوی لاری در حمایت از تو لعنتی ، مردم را که از سخنان تو به رنج آمده اند گله های گاو خطاب می کند . نه مردک ،  قضیه این نیست ، مردم از تضادهای شما دو باند آدمخوار استفاده می کنند تا همه اتان را از مناصب قدرت به زباله دانی تاریخ برانند . سید و سیده در حال غارت اموال مردم و طلبکار هم هستند که سهم اشان را از سفره انقلاب وصول می کنند ، وگرنه مردم بخوبی می دانند از این 22 ساله های صاحب منصب در طیف اصولگرایان هم کم نیست و مردم ما از   فلاحیان و مرتضوی وبذرپاش ..که در سنین کم عالیترین مناصب قضایی را داشتند ازارهای بسیار دیده ند . رانت خواری شما بی هنران   سبب تجمیع قدرت و ثروت در دست چند صد خانواده و  بیکاری و عدم تقسیم قدرت سیاسی و اقتصادی میان هر آنکس که استعدادی دارد شده است . بیکاری ، فقر ،  نا امیدی و اعتیاد ناشی از آن در میان جوانان نتیجه مستقیم زندگی شاهانه و رانت خواری توو امثال تو است که عموما هم اعتقادی نه به کشور نه به ملت نه به سرنوشت مردم ندارید ، وطن شما  ،اعتقاد شما ، دین شما پولهایی است که اختلاس می کنید و اگر زمانی دیگر نتوانید به اختلاس خود ادامه بدهید ، مانند خاوری و وابستگان حرامزاده واعظ طبسی ، به خارج می گریزید .

ببین فقر ناشی از دزدی های تو و نظامی که  مانند زالو از آن ارتزاق می کنی ،  این زن جوان را از خرید شیر خشک ناتوان کرده و او به خود فروشی روی آورده است 

ببیند حرامزاده ها ، دزدی ها و سوء استفادههای شما این مردم را به فلاکت ، نابودی و بی خانمانی انداخته است 

ببیین حرامزاده 14 میلیون حاشیه نشین شهری نتیجه مستقیم خیانتهای نظامی است که تو از طریق آن میلیاردر شده ای

ژن شما یان ژن خیانت به ملت و عارت ام.ال مردم است نه ژن برتر .

 بذرپاش در اولین سالهای بعد از فارغ التحصیلی اش رییس یکی از معظمترین خودروسازی های منطقه می شود ،  مرتضوی در اوان جوانی دادستان می شود ، همه اتان ژن خیانت و دزدی را از “جمهوری آخوندها ” به ارث برده اید ، بیکاری ، نابود شدن تولید نتیجه مستقیم جوانان نادن و بیعرضه ای مانند شماست که مصدر کار شده اید .

بدانید آنگاه که مردم برخیزند ، باید هر کدام از شما ها از مرتضوی و بذرپاش و مداحان جاسوس و آن سه هزار صاحب مدرک دکتری و امثالهم به هفت نقطه گیتی بگریزید ، اما بدانید با تشکیل نطامی دموکراتیک و قانون محور و دادن اطمینان به جهانیان برای بر خورداری شما فراریان از محاکمه ای عادلانه یک به یک شما خیانتکاران را به کشور باز خواهند گرداند ، باور کنید مردم تا شاهی آخر دزدی هایتان را حتی از نوه ها ونبیره هایتان پس خواهند گرفت . و سالها باید جزای خیانتهایتان را با بسر بردن پشت میله های زندان بدهید . منتطر باشید آنروز دور نیست .

 

 

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, اقتصاد سیاسی, تحلیل سیاسی هفته, در نقد انقلاب, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: