سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

.وقتی شیخ کهنسال “گلپایگانی ” رییس دفتر رهبری  بدام زیبا رویان بلوند انگلیسی می افتد ، مگر هلالی دل ندارد ؟

 

aaaa

وبلاگ کاوه فرزند ملت 
ورشکستگی ایدئولوژیک نظام اسلامی : جاسوسی مداحان و بی حجابی الگوی حجاب برتر در سوییس 

مشت نمونه خروار است مداحان اهل بیت بجرم رابطه غیر اخلاقی با یکزن آنهم زنی ازیک سفارت خارجی که قطعا  بعنوان طعمه ای برای راه یافتن به اندرونی اقایان و فرماندهان نظامی مورد استفاده قرار گرفته بوده است ، مداحانی که از سوی رهبر نظام مدعیان تربیت انسان برتر و آنان را بعنوان الگوی تربیت یافتگان مکتب به جوانان معرفی می کردند و بقول معروف بسرشان قسم می خوردند  چیزی بالاتر از انحراف اخلاقی و سیاسی یک فرد معمولی است . وقتی رییس دفتر رهبری شیخ کهنسال “گلپایگانی ” بدام زیبا رویان بلوند انگلیسی می افتد ، مگر هلالی دل ندارد و در عشق ممنوعه و شهوترانی از اوکمتر است ؟

خانمی که بعنوان یک نمونه موفق در چادری بودن و فعال اجتماعی و فعال رسانه ای نظام مطرح بود و بقول معروف اورا روی سر حلوا ، حلوا می کردند به محض بیرون آمدن از کشور و وقتی احساس می کند زورو چماق  ولایت  دیگر بالای سرش نیست ، از حق طبیعی خود که در داخل کشور از آن محروم است ، استفاده برده و حجاب از سر بر می دارد و می خواهد حد اقل چند ساعت طعم آزادی را که در داخل کشور او و میلیونها زن دیگر از آن محروم هستند بچشد . صحنه های بی حجاب خانم ” نامداری ” بیننده را به یاد زنان رها شده از مناطق تحت اشغال خلافت خود خوانده داعش می اندازد که بمحض نابودی زور داعش ، حجاب از سر برکشیده و هلهله زنان آزادی خود را جشن می گرفتند .

البته توجه داشته باشیم که این ها نمونه هایی است که علنی شده و همگان از آن باخبر می شوند ، وگرنه 100% ایرانیانی که به خارج می آیند و قریب به اکثریت وابستگان نظام نیز در خارج ، اساسا به عقاید و شیوه زندگی ولایی که در داخل به آنها تحمیل می شود عقیده ایی ندارند و در داخل برای بهره بردن از امکانات اجتماعی و فردی ، مالی و سیاسی به داشتن عقاید ولایی ، تظاهر می کنند . صحنه های لا ابلیگری افراظی فرزندان سران نظام و فساد اخلاق آنان در خارج نشان دهنده بیماری های روحی و روانی ایست که اینان بر اثر مغز شویی دستگاه تبلیغاتی ولایت فقیه به آن دچار شده اند .

مسئله اینستکه خود سران نطام هم به اصول و چهارچوبهای اعلام شده اعتقادی شیوه زندگی باصطلاح اسلامی اعتقادی  ندارند و زندگی های اشرافی به حد افراط آنان  نقش اساسی در بی اعتقادی شاگردان این مکتب زور محور دارد.

محمدی گلپایگانی شیخ فرتوت و از نردیکان ” خامنه ای ” در سفر به انگلستان و دیدن زنان بلوند آنجا ، یکی از آنان را که گویا عاشق این آخوند شهوتران شده است با خود به سرای رهبر می آورد ، کاری که اگر هر حزب اللهی  با سطح متوسط مسئولیت می کرد ، از آن  بعنوان داشتن رابطه ای مشکوک نام برده می شد .  احتمالا “هلالی ” در ارتباط با خانم کارمند سفارت از گلپایگانی الگو گرفته است و باخود فکر کرده وقتی آخوند ریش سفید یار غار رهبر زنان مو طلایی را آزموده ، او چرا نچشد و به این دام افتاده است . سران نظام از زندگی علی وار دم می زنند و در زندگی واقعی از بهترین امکانات و تفریحات و اتومبیل ها استفاده می کنند ئ این در حالی است که ایران تحت حاکمیت آخوندها ،امروز یکی از نابرابر ترین کشورهای جهان است و دیدن زنان بلوند آنجا ، یکی از آنان را که گویا عاشق این آخوند شهوتران شده است با خود به سرای رهبر می آورد ، کاری که اگر هر حزب اللهی  با سطح متوسط مسئولیت می کرد ، از آن  بعنوان داشتن رابطه ای مشکوک نام برده می شد .  احتمالا “هلالی ” در ارتباط با خانم کارمند سفارت از گلپایگانی الگو گرفته است و باخود فکر کرده وقتی آخوند ریش سفید یار غار رهبر زنان مو طلایی را آزموده ، او چرا نچشد و به این دام افتاده است . سران نظام از زندگی علی وار دم می زنند و در زندگی واقعی از بهترین امکانات و تفریحات و اتومبیل ها استفاده می . جمهوری آخوندها نمونه بارز بی اعتقادی سران نظام  به ادعاهایی که می کنند بوده و گویای این مثل معروف هستند که “ماهی از سر گنده گردد نی زدم ” .

 

Tagged as: , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: