سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

جرقه های اتش در خیمه گاه ولایت : اخطار ” سعید زیبا کلام “: نگذارید کار به جاهای باریک بکشد.

aaaa

به وبلاگ کاوه فرزند ملت خوش آمدید 
جرقه های آتش آگاهی را که بدرون قلعه ارتجاع و بجان یاران خامنه ای افتاده را می توان  به زدن دست رد  که رای دهندگان در انتخابات های متعدد به سینه اصولگرایان و یاران نزیک خامنه ای زدند تشبیه کرد

امروزه در ” ایران ” بر هیچکس پوشیده نیست و بر شما هم  ، که ، خواست  ” بیت خامنه ای ” و ” مصباح ” و ” لاریجانی ” ها اگر نگوییم در مقابل صد در صد ملت که حق دارند بگویند اثبات کن ، که در مقابل خواست اکثریت مطلق رای دهندگان  که مطابق انتخابات اخیر ریاست جمهوری حدود 26 میلیون بود قرار گرفته است ، در نظر داشته باشیم که تعداد 7 ملیون نفر هم که رای ندادند این تعداد هم عموما در مقابل رای خامنه ای و آن دو ضلع دیگر مثلث عمود خیمه ارتجاع قرار دارند . امروز هر ایرانی حق دارد هر نیرویی را با قید مطلق، که در مقابل خواست حداقل 33 میلیون رای دهنده  و رای ندهنده با خواسته هایی مانند آزادی در انتخاب حجاب ، ازادی زندانیان سیاسی ، بر کناری خانواده بشدت فاسد لاریجانی از مناصب تعیین کننده حکومتی ، مبارزه با فساد و اختناق ، بایستد جبهه ارتجاع و باتوجه به موقعیت دفاعی جبهه ارتجاع ، آنان و موضعشان را قلعه محکم ارتجاع بنامد . خامنه ای و لاریجانی ، امروز دو عمود قلعه ارتجاع در ایران هستند .

 

 

 در ذهن خودتان تصویری را فرض کنید که نبردی سرنوشت ساز میان دو لشکر در میدانی بوسعت یک کشور در گرفته است . مردم ایران که همان 33 میلیون مخالف روش  خامنه ا ی و دیگر اصحاب ارتجاع هستند درحال تهاجم ( عقب نشینی و از دست دادن سنگر انتخابات های مختلف اثبات کننده عقب نشینی جبهه ارتجاع است )  بوده و جبهه رویرو در قلعه ای یا نام ” ولایت فقیه  ” سنگر گرفته اند ، البته هر نیرویی که  سنگر می گیرد خود بخود نشان دهنده از دست دادن جسارت تهاجم و ریزش نیروی آن جبهه است  ،اما تصویر سازی خود را ادامه می دهیم . در درون قلعه محکم ارتجاع ، نیروهای درون قلعه بفرماندهی ” خامنه ای ” هر لحظه خود را به شکست و افتادن به  ذلت را نزدیکتر می بینند ، بر خی از اینان یا همان صاحبان ” ژن برتر ” از همین الان به فکر جمع آوری مال و منال و فرستادن  اموال به آن طرف آب افتاده اند ، حتی خانواده خمینی هم از همین الان به فکر فردای آورارگی خود افتاده اند و پیشاپیش زیبا ترین خود ” نعیمه اشراقی” را بعنوان نمونه زن برتر خمینی که البته در نشان دان روی مثل ماه خود  دست و دلبازی هم  نشان می دهد را به کانادا فرستاده اند . بسیاری از خانواده های دوگانه سوز همراه ” خامنه ای ” نیزاز هم اکنون سقوط را نزدیک دیده و کار فرستادن سرمایه ها و فرزندان خود را به اروپا و آمریکا آغاز کرده اند .

نیروهای پیاده  مدافع بیرونی  قلعه ارتجاع  را می توان نیروهای ” سپاه پاسداران ” و ” بسیج ” بشمار آورد که به خاطر اینکه خط مقدم بر خورد با مهاجمین بوده و لاجرم از آنان تاثیر خواهند گرفت  هر چند که در نظر اول بسیار مصصم و معتقد باشند اما   اولین نیروهایی خواهند بود که دچار ریزش شده و بخشهای مردمی آن به مهاجمین خواهند پیوست . هر از چند گاهی مهاجمین به قلعه با فلاخن هایی ، وزنه های آتشین گر گرفته را  از فراز سر مدافعین بدرون قلعه پرتاب می کنند ، وزنه های سنگین آتشین به درون قلعه فرو می افتند و بخشهایی ازقلعه وساکنین اش را به آتش می کشند ، آتش به جان افتادگان با شعله های آتش به دامن به هر طرف می دوند و آتش را باخود به دیگر قسمتهای قلعه می برند ، اما فرماندهان قلعه ارتجاع به یاران سابق خود که اکنون آتش مهاجمان بجانشان افتاده به ماند جذامیان برخورد کرده و می خواهند  انان را از خود و قلعه  دور کنند ، تا شاید آتش آنان  به قلعه و سایر ساکنین آن سرایت نکند .

 

جرقه های آتش آگاهی را که بدرون قلعه ارتجاع و بجان یاران خامنه ای افتاده را می توان  به زدن دست رد  که رای دهندگان در انتخابات های متعدد به سینه اصولگرایان و یاران نزیک خامنه ای زدند تشبیه کرد ،با هر باخت خامنه ای و اصولگرایان و سیلی محکمی که مردم به خامنه ای ، مصباح و جنتی زدند ضربه ای به ادعاهای دروغین مردمی بودن ولایت فقیه  در ذهن هواداران ” خامنه ای” بود . جرقه های آتش همچنین  مظلومیت زندانیان ، کارگران شلاق خورده ، زنان مورد ظلم ، فساد خاندان لاریجانی ، اختلاس ، اعتصاب غذای زندانیان ، مبارزات صادقانه ” مهدی خزعلی ” بر علیه فساد  و دزدی و تقلب و دروغ و راهپیمایی مالباختگان بود که با اعتماد و سادگی پس اندازهای خود را به موسسات تحت عنوان امام ها و آیات قرانی ، داده بودند . این واقعیتها در ذهن بخشهایی از هوادارن خامنه ای تردیدهای جدی نسبت به حقانیت جبهه ارتجاع ایجاد کرده است .

آنان که آتش آگاهی بجانشان افتاده و نمی توانند از این آتش خلاصی یابند چه کسانی هستند ؟ جز اینست که ” وقتی سعید زیبا کلام ” آنکس که ساحت قدسی برای ” حکومت اسلامی ” قائل بود آکنون برای دلجویی و همدردی به در خانه یکی از زندانیان همین حکومت می رود  و در آنجا می گوید :

رویه‌های ناحق در حال تزاید است و همچنین مایه تأسف است که چنین رویه‌ی بدی پیش گرفته شده است و دیر یا زود یا ناگزیر به تعدیل رفتارهاهستند و یا کار به جاهای باریک‌تر خواهد کشید که به عنوان یک فرزند انقلاب امیدوار به عدم کشیده شدن وضع به شق دوم هستم. .          آقای زیبا کلام مطمئن باشی کار مردم با این حکومت به جاهای باریک کشیده خواهد شد . و مردم ولی فقیه نستبد را با زور از جایگاه استبدادش بزیر خواهند کشید .

 نیروهای حزب اللهی از نوع ” زیبا کلام ” تا همین مدتی پیش کسانی بودند که هر انتقادی به حکومت را بیجرمتی به ساحت ربوبی می دانستند ، آما چرا ” جنبش عدالتخواه”  به رهبری ” سعید زیبا کلام ” با در بسته خانه ” رضا شهابی ” روبرو می شود ؟ چون ” زیبا کلام ” و یارانش هنوز بعنوان نیروهای حزب اللهی شناخته می شوند و در همان حال از حق کارگر برای داشتن اتحادیه کارگری و از حق زندانی حرف می زنند ، شما ابتدا باید راه خود را از راه “خامنه ای ” و یاران فاسدش چون ” لاریجانی ” ها و ” مصباح یزدی ” جدا کنید مطمئنا از سوی مردم پذیرفته خواهید شد . ایا بر این خیال باطل هستید که حکومتی که در آن اکثریت کارگرانش بدون قرار داد دائم هستند و حداقل حقوق کارگران کمتر از 50% خط فقر حقوق می گیرند این حکومت به کارگران اجازه داشتن اتحادیه بدهد ؟ اجازه اتحادیه نخواهد داد تا بتواند هر اعتراض آنان را با شلاق پاسخ دهد و شما بر خیال باطل هستید .

جرقه های آتش  در درون خیمه ارتجاع  همان سخنان طلبه معترض ” حیدر عباسی ” است آنگاه که ئر نامه خوانده نشده اش به خامنه ای می گوید : ” آنچه بسیاری از جوانان مشاهده می‌کنند، گسترش روز به روز فساد و اشرافیت سیاسی و اقتصادی‌، در نهادهای انتخابی و انتصابی نظام است. از باب گزارش فضا باید عرض کنم که زمزمه‌ی ناکارامدی و فساد برخی زیرمجموعه‌ها و منصوبین شما نیز در بین بسیاری از این جوانان دلبسته‌ی انقلاب جدی است. در چند سال اخیر نیز بارها در دیدارهای دانشجویی این مساله به عرضتان رسیده‌است اما این جوانان از پاسخ‌های شما احساس اقناع نکردند. آن‌ها در بسیاری از حوادث ناگوار کشور حضور یا رضایت اطرافیان و منتصبین شما را مشاهده می‌کنند.”.

این منصوبین ،  کسانی جز فرزندان خامنه ای ، خانواده لاریجانی ها ، محمدی گلپایگانی با آن همسر انگلیسی اش ، هستند ؟ این منصوبین جز ” سعید طوسی ” متجاوز به کودکان مکتب قرآن هستند ؟ شما از چه کسی و درددرون چه جبهه ای انتظار اجرای عدالت دارید . ایا شما عدالتخواهان تا وقتی درون جبهه خامنه ای باشید زورتان به به ظالمینی که خود آنان را منصوبین خامنه ای می نامید ، می رسد ؟ آنان شما را یک به یک یافته و نابود خواهند کرد . تحت تاثیر سیاست بازان و شیادانی چون حسن عباسی که بازهم چند سال دیگر شما را در سینای سرگردانی خواهن چرخاند قرار نگیرید ، به شعارهای عوامگرایانه ” احمدی نژاد ” که با ابقای پست در ” شورای تشخیص مصلحت نظام ” زبان در کام کشید و دیگر فریاد اعتراض سر نمی دهد ، اعتماد نکنید ، هر کس که در این حکومت پست و منصبی داشته باشد لاجرم یا باید فاسد باشد و یا در مقابل فساد و حق کشی سکوت کند .

مجهول مرو با غول مرو

زنهار سفر با قافله کن

، مهدی خزعلی اکنون کجاست ؟ او عدالتخواهی صادق است که اکنون با مرگ دست وپنجه نرم می کند ، دیدید به سر آن شاعر عدالتخواه که ساده دلانه فساد قوه قضاییه را به خود آنان گزارش داد و به جرم عدالتخواهی به زندان رفت و شلاق خورد چه آوردند ، شما نیز می خواهید ساده لانه در درون لانه فساد با خود فساد مبارزه کنید ، این ممکن نیست ، دردرون جبهه فساد وارتجاع هیج ظرفیت عدالتخواهی پیدا نخواهید کرد ، راه خود را از آنان جدا کنید و در جبهه  ای به وسعت ملت ایران و در کنار ملت ایران به مبارزه به استبداد که معلول فساد و ظلم و حق کشی است بپردازید . تا وقتی در کنار ” خامنه ای ” و منصوبین فاسدش باشید در جبهه ملت پذیرفته نخواهید شد و بیم نابود شدنتان از سوی قوه فاسد قضاییه می رود در حالیکه از سوی مردم و مبارزان هم دفاع نخواهید شد ..

این حکومت درمبارزه جانانه  جبهه ای برهبری ملت ایران شکست خواهد خورد و جای خود را به حکومتی مردم سالار خواهد داد ، خود را ازننگ همراهی با دشمنان ملت ایران برهانید ، دور فلک درنگ ندارد شتاب کن شتاب .

Tagged as: , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, در نقد انقلاب, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: