سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

چند دلیل اساسی که ” خامنه ای ” آرزوی ساختن “جامعه اسلامی” در ایران را به گور خواهد برد .

 

giphy (1)parchamba kave

 

به وبلاگ فرزند ملت خوش آمدید 

 

با دولت مطیع فرزند خلف حزب الله ” احمدی نژاد ” نتوانسته اند ، حالا در دوران دولت ” روحانی ” که معتقد است انقلاب تمام شد ، دوره ای بود . دیگر نباید برگردد ،  با دولتی  که ” سید عبدالله متولیان ” از استراتژیست های نزدیک به سپاه ، به آن لقب بدتر از غربگرا ، لقب ” غربگدا” می دهد  ، می خواهند “دولت اسلامی” بسازند . شما خودتان داوری کنید بخندیم یا گریه کنیم ؟

40 سال بعد از وقوع انقلاب اسلامی ، که در آن مطابق قول بنیانگذار نظام ج.ا. قرار بود نه تنها وضع مادی ایرانیان بهتر شود ، که در معنویت نیز مردم را به اوج برسانند و هیچکدام متحقق نشده است ، تازه امروز دروانفسای تشدید اختلافات درونی ، کم شدن در آمدها ، اختلاس ها و فساد هایی که به قول ” ناطق نوری ” وضعیت بشدت حقارت آمیزی دارند ، اکنون می خواهند ساختن دولت اسلامی را شروع کنند  ، با در آمدهایی بیش از هزار میلیارد دلار نتوانسته اند ،

 

با دولت مطیع فرزند خلف حزب الله ” احمدی نژاد ” نتوانسته اند ، حالا در دوران دولت ” روحانی ” که معتقد است انقلاب تمام شد ، دوره ای بود . دیگر نباید برگردد ،  با دولتی  که ” سید عبدالله متولیان ” از استراتژیست های نزدیک به سپاه ، به آن لقب بدتر از غربگرا ، لقب ” غربگدا” می دهد  ، می خواهند “دولت اسلامی” بسازند . شما خودتان داوری کنید بخندیم یا گریه کنیم ؟

بیش از دو دهه است که خامنه ای  از مراحل پنج گانه ساختن تمدن اسلامی سخن بمیان آورده است وی در دیدار با کارگزاران نظام در سال 1383 مراحل ساخت تمدن خود ساخته اسلامی خود را بشرح زیر اعلام می کند :

 

” بنده دو سه سال قبل در یکی از همین جلسات گفتم ما یک انقلاب اسلامی داشتیم، بعد نظام اسلامی تشکیل دادیم، مرحله‌ی بعد تشکیل دولت اسلامی است، مرحله‌ی بعد تشکیل کشور اسلامی است، مرحله‌ی بعد تشکیل تمدن بین‌الملل اسلامی است. ما امروز در مرحله‌ی دولت اسلامی و کشور اسلامی قرار داریم؛ باید دولت اسلامی را ایجاد کنیم.”

یعنی سرکوب شدید معترضین در سال 1388 ، با امید به این بوده است که با ” احمدی نژاد ” دولت اسلامی بسازند که به ان افتضاحی منجر شد که از یکطرف بدترین نمونه سرکوب اسلامی را به جهانیان نشان دادند و از طرف دیگر رییس جمهور محبوب رهبر احمدی نژاد  از سوی خود ذوب شدگان و از سوی مردم چنان بی آبرو شد که که وی امروز شاهد مثال دولت  مختلس و سرکوبگر و اسباب خنده در میان مردم ایران و جهان است ، اولین تلاش برای شروع بنای دولت اسلامی به چنین افتضاحی منجر شد .

در حالیکه اصولگرایان و خامنه ای وسپاه پاسداران بعد از سال 1392 وتا کنون در همه انتخابات ها با شکست های فضاحت بارروبروشده اند ، از هرکس پشتیبانی کرده اند وی را به ته جدول سقوط داده اند در حالیکه شدت دزدی و اختلاس و دست بردن در جیب مردم و پس ندادن پس اندازهای مردم و گفتن اینکه فرض کنید پولتان را یک دزد موتور سوار زد و برد و با این جمله متولیان امور مالی و صندوق های قرض الحسنه را به دزد و راهزن تشبیه کردند ، اکنون رسانه های سپاه و سایت های نزدیک به رهبر ازآغاز پروسه  ساختن دولت اسلامی حرف می زنند ، خنده دار نیست که گریه آور است که با این همه هزینه تا کنون ، دولتی ساخته نشده است و اینان برای ملت و کشور نقشه های بازهم شوم تر  دارند .

دولت مفتضح اسلامی خامنه ای چگونه به بن بست خواهد رسید ؟

بعد از افشاگری طلبه ناراضی ” حیدر عباسی ” در مورد تلاشهای آخوندهای بیت برای صحنه ارایی های حضور دیدار کنند گان با خامنه ای ، که نشان می داد فقط کسانی اجازه حرف زدن پیدا می کنند که نوشته و سخن اشان از سانسور “پناهیان ” و دستیارانش بگذرد و افتضاحی که در این باره بر پا شد ، پرده از نارضایتی و اختلاف بزرگی که در میان هواداران ورهبران ج.ا.، برداشته شد . “حیدر عباسی ” در نامه ای که اجازه خوانده شدنش در حضور : خامنه ای ” به وی داده نشد، متذکر شده بود که در مراحل پنج گانه ای که “خامنه ای ” برای ساختن “تمدن اسلامی ” پیشنهاد کرده است ، چرا ساختن دولت اسلامی مقدم بر ساختن جامعه اسلامی فرض شده است و نتیجه گرفته بود که خود این موضوع بیانگر حرکت از بالا و سمت و سوی بوروکراتیک ونه مردمی و انقلابی طرحهایی است که ” خامنه ای ” در ذهن دارد. در چند هفته اخیر با طرح نارضایتی های بعضی روشنفکران و هنرمندان و فعالین سیاسی حزب اللهی که حتی اصولگرایان را نیز فاسد می دانند روبرو بودیم و در آینده ای نه چندان دور با دستگیری این فعالین حزب اللهی جبهه دیگری در مبارزه با نظام سرکوبگر و ضد مردمی حاکم برکشورمان گشوده خواهد شد . قابل توجه این دسته از هموطنان اینکه بحث بر سر تقدم وتاخر دولت اسلامی بر جامعه اسلامی نیست ، موضوع اساسی تر است واین گوری که بر بالای آن گریه می کنید اساسا مرده ای در آن نیست و اگر تا پایان این نوشته با ما همراه باشید خود متقاعد خواهید شد که ج.ا. دیگر توش و توانی ندارد که بخواهد دولت اسلامی بسازد یا جامعه اسلامی ، ببینید ، انصاف داشته باشید ، خود را بیشتر از این معطل ” خامنه ای ” نکنید ، همراه ملت باشید و نه همراه سرکوبگر ملت ، همراه ملت باشید و نه همراه نابود کننده کشور ، اگر برای دینتان ، اسلامتان ، روحانیت شیعه در کشور نگرانید از خامنه ای فاصله بگیرید تا در ایران فردای بعد از ولی فقیه مستبد و نا کاردان جایی در کنار ملت داشته باشید

باور ندارید ؟ پس از زبان ملت ، از زبان مسئولین خود نظام بشنوید که اثبات کننده این حقیقت است که : خامنه ای آرزوی ساختن جامعه اسلامی را به گور خواهید برد :

1-بیکانگی  نظام با مردم

حیدر عباسی طلبه افشاگر دست بر نکته اساسی نهاده است و ان بیگانگی اهداف ” خامنه ای ” نه تنها با اکثریت مردم ایران که حتی با حزب اللهی های طرفدار خود است . مگر می شود دولتی ساخت که مردم در ساختن آن هیچ نقشی نداشته وحتی با آن بیگانه و ضد باشند ؟ حیدر عباسی در همایش بررسی مراحل پنج گانه ساختن تمدن اسلامی می گوید که : نقش مردم در جریان تمدن سازی اسلامی مغفول مانده است ، باید به ایشان گفت حقیقت اینستکه مردم نمی توانند در ساختن و شکل گرفتن یک نظام ضد مردمی نقشی داشته باشند ..

یکی از سخنرانان همایش می گوید که در زمانی که قرار بوده بررسی برجام به مجلس برود وی ویارانش که می خواسته اند در باره ” برجام ” صحبت و بررسی کنند ، سپاه و شهرداری ها در اقدامی هماهنگ از اینکه اینان بتوانند یک سالن اجاره کنند جلوگیری کرده اند ،

چرا ؟ چون خامنه ای می خواسته برجام علیرغم همه ادهاهای قبلی اش بر علیه آمریکا به نتیجه برسد ، چرا ؟ چون بنگاههای اقتصادی بنیادها و سپاه زیر تحریمها در حال نابود شدن بودند و بیم آن می رفت که قیمت سهام این کارخانجات سقوط کند و دارایی آقایان معممین و برادران سهامدار ارزشش را از دست دهد ، اینها البته  بیم خرد شدن مردم زیر فشار تحریمها را نداشتند ، ” خامنه ای ” در اینجا چون خودش طرفدار برجام است حتی به حزب اللهی ها هم اجازه برگزاری یک نشست ساده را هم نمی دهد ،

اما فرض کنید وی خود با برجام مخالف بود ، همین بسیجی ها و مخالفین را چنان تحریک می کرد که بیا و ببین و اسم آنها را می گذاشت دسته های خودسر ، نه فقط من این را می گویم یکی از سخنرانان نشست می گوید از بسیج و حزب اللهی ها فقط برای مرده باد ، زنده باد استفاده می شود و نه برای شرکت دادن توده های مردم برای دخالت در سیاست و تعیین سرنوشت خود .

 اینیا تسیوسیلونه انقلابی ایتالیایی کفت : نهضت ها با هر گام که بطرف قدرت گیری سیاسی بر می دارند میخی بر تابوت خود می کوبند ، این نظام از همان روزی که خمینی حرفها و وعده های در پاریس داده شده خود را عوض کرد و گفت خدعه کردم ، خود را حلق آویز کرد و امروز فقط روحانیت فقاهتی است که باسم تمدن سازی اسلامی و ج.ا. سعی در، ماندن در قدرت و حفظ خود بعنوان یک طبقه حکومتگر دارد  .

ببینید مردم با جمهوری اسلامی مدعی دفاع از مستضعف چگونه برخورد می کنند :

این هموطن می گوید که این نظام را به مسخره می کشد و می گوید : نام این نظام را بجای جمهوری اسلامی علی بابا تغییر دهید

دولت اسلامی را با ضرب و جهر یک زن هموطن که بی حجاب نیست ، اما آنطور که الگوهای “خامنه ای ” می خواهند لباس نپوشیده است ، می خواهید بسازید ؟

اینها ضد انقلاب بودند ؟ ببینید یک روحانی از دست شما خون گریه می کند : ببینید ، گوش کنید جرات نمی کند حرف بزند ، سر بسته و با ترس می گوید که سعید مرتضوی آن قاتل حوانان ایرانی با وی چه کرده است :

بیگانگی این نظام با مردم را از زبان هزاران فرد مالباخته که با اطمینان به اینکه سرمایه اشان را بدست مردان خدا و مسجد و جانشین امام داده اند و همین جانشینان خود خوانده امام و پیغمبر سرشان کلاه گذاشته ببینید .

 
2- موضع گیری روحانیون ، مقامات و ائمه جمعه بر علیه منافع بر حق کارگران و بنفع سرمایه داران    رانتخوار و حکومتی  :

تورج کلانتری یک مستند ساز است که بنظر من حزب اللهی است و برای تضعیف دولت روحانی و اثبات تفوق منا��ع سرمایه داران بر منافع کارگران در دولت روحانی  در یک مستند ، با نشان دادن مدارک غیر قابل رد اثبات می کند که مثلا در جریان خصوصی سازی کارخانه آلمینیوم المهدی ، دهها کارگر بناحق اخراج شدند و امام جمعه بندر عباس در مقابل مراجعه کارگران برای احقاق حقوق می گوید : من چرا باید در این موضوع دخالت کنم ، به من چه ربطی دارد که حق با کیست ؟

مستند ساز در ادامه اثبات می کند که خریدار کارخانه روابط مالی قوی با امام جمعه ، استاندار و سایر مراکز قدرت برقرار کرده و به همین دلیل حرف کارگران بخت برگشته به هیچ جا نمی رسد . این همه بیکاری ، خود کشی کارگران ، دستفروشی و قتل آنان ، نتیجه نمونه هایی از نوع کارخانه المهدی است ، روحانیت دقیقا مانند ، قضیه تنباکو که با گرفتن پولی از کمپانی رژی و ناصرالدین شاه ، مردم را به کمپانی و دربار فروخت اکنون در مقیاسی بوسعت یک کشور زحمتکشان را به رانتخواران و کارخانه داران خودی و نزدیک بخود می فروشد . اشکال در دولت روحانی نیست ، اشکال در کل نظام است

فساد سیستمیک :

3-فساد سیستمیک : در مستند فوق الذکر نشان می دهد که مسئول بازرسی و کشف فساد در جریان خصوصی سازی کارخانه ” المهدی ” که مقام امنیتی سابق است ، خود بعدا و بعد از انتقال پست مشاور خریدار را گرفته است ، فکر می کنید چنین جریانی بدون هماهنگی با مقامات بالای سپاه ، بیت خامنه ای و بنیادها ، انجام یافته است ، آیا این نیست که این فرد با صلاحدید مسؤلین نظام این پست را گرفته و سهمی به بیت و سپاه رسیده و آنان به خریدار برای اخراج و تضییع حقوق کارگران چراغ سیز نشان داده اند ؟ . فساد سیستمیک الزاما از دولت روحانی منشا نمی گیرد ، خانه این نظام از پای بست ویران است .

4-طرفدارن “خامنه ای ” و نظام اسلامی اش از سال 1392 تا کنون ، در حال ریزش و از دست دادن نیرو هستند .

بهترین ملاک برای اثبات این ادعا ، دو رای گیری ریاست جمهوری ، انتخابات مجلس و خبرگان و انتخابات اخیر شورای های شهر بوده است . در حال حاضر دولت روحانی مانند خاری در گلوی ” خامنه ای ” گیر کرده است ، بعد از عدم نارضایتی وی و بیت و سپاه از انتخاب نشدن ” ابراهیم رییسی ” که در تبریک نگفتن خامنه ای به روحانی . متلک های دائمی این دو به یکدیگر خود را نشان می داد ، ” روحانی ” ارام ارام ئر حال تضعیف ” ولی فقیه ” است ، ” روحانی ” اگاهانه در موارد اختلاف با خامنه ای ، کوتاه می آید تا بتواند خود را تا مرگ وی در یکی از عالی ترین مراجع قدرت در نظام حفظ کند ، ابقا و ماندن روحانی در قدرت خود بخود به معنای تضعیف ” خامنه ای ” است ، یک رهبر ضعیف می تواند طرح تخیلی و شکست خورده ای بنام ساختن دولت اسلامی وتمدن اسلامی را پیش ببرد ؟ از سوی دیگر اگر خامنه ای و سپاه ” رییس جمهور ” را تضعیف کنند ، هیچ تضمینی نیست بعد از هین همه بی آبرویی جناح ولایی ، مردم بعد از تضعیف شدن دولت روحانی ، اصولگرایان را انتخاب کنند و ممکنست اکثریت انتخاب کنندگان ، به شکلی عبور از هر دو جناح حکومتی افتاده و خود دست به آلترناتیو سازی بزنند ، شما خود بگویید در جنین وضعیتی و چنین اختلافات عمیق میان دو جناح ، ” خامنه ای ” توش و توانی دارد تا پروژه ای جدید را تحت عنوان ساختن دولت اسلامی شروع کند ؟ در هنگامه بی آبرو شدن روز تا روز مرجعیت روحانی که خود نیز به آن معترف هستند ،

مردم به تشبثات خامنه ای برای آغاز ساخت ” دولت اسلامی: انهم تحت رهبری چنین روحانیونی اعتنا نخواهند کرد .

5- رهبران متوهمی از نوع رهبر جمهوری اسلامی در جهان کم نبوده اند که با ابداعات عجیب و غریب خود جامعه خود را دچار مشکلات حتی تاریخی کردند ،

رهبران متوهم کره شمالی با ابداع ایدئو لوژی تحت عنوان “جوچه ” مدعی نجات کشور خود و جهان هستند و فعلا در کار اداره کشور خود در مانده اند ودیکتاتوری و ناتوانی در ادراه کشور از ویژگی رهبران آن کشور است ، ” قذافی ” رهبر نیمه دیوانه کشور لیبی با نوشتن کتابی تحت عنوان ” کتاب سبز” مدعی پایه ریزی ایدئلوژی جدید برای نجات جهان بود ، ” ایدی امین ” خود را “ خداوندگار همه جانداران روی زمین و ماهیان دریاها و فاتح قلمرو امپراتوری بریتانیا در آفریقا و خاصتاً در اوگاندا».  می نامید ، البته جای شکر دارد که ” خامنه ای ” خود را فقط ” ولی امر مسلمین ” می داند و نه بیشتر ، انور خوجه بانی ایدئولوژی ” خوجه ایسم ” کشور خود را بیست سال تمام درگیر ساختن 700 هزار سنگر متحرک برای روز مبادای نبرد با امپریالیزم کرد ، خامنه ای بمانند رهبران کره شمالی خالق طرحی بنام ” اقتصادی مقاومتی ” است که هیچکس جز خودش و چند آخوند اطرافش ، اعتنایی به ان نمی کنند ، اما همین رهبران متوهم و نیمه دیوانه  از رهبران کره شمالی و خمر های سرخ کامبوج و ایدی امین و قذافی ، توانستند ضربات اساسی برکشور و مردم خود وارد کنند ،

در هنگامه بالاترین بهره های بانکی جهان در ایران ، در هنگامه التماس برای سرمایه گذاری شرکت های خارجی در ایران ، در هنگامه تعطیلی بیش از 50% واحدهای تولیدی ، در زمانی که بحران بدهی بانک ها و ورشکستگی آنها ، سخن گفتن از ” اقتصاد مقاومتی ” به اندازه همان توهمی است که ایدی امین را وادار می کرد خود را “خداوندگار همه جانداران روی زمین و ماهیان دریاها و فاتح قلمرو امپراتوری بریتانیا در آفریقا و خاصتاً در اوگاندا”.

بوجود آوردن دولت اسلامی که در آن خرافات و حق کشی باورمندان به دیگر عقاید و مذهب ها به حد غیر قابل تحملی به اوج رسیده است در ایران بشدت متحول که صاحب یکی از با سوادو مدرن ترین جمعیت های خاور میانه است ، خبر از آشفتگی فکری ، مبدعان آن تئوری می دهد ،

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: