سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

افتضاح جنسی ” ثبوتی ” “امام جمعه” کوچاصفهان “! شاگرد “مصباح یزدی

mullah

از قدیم گفته اند میمون هر چه زشتتر ، ادا و اطوارش بیشتر ، حالا حکایت آخوندهای ولایتی – فقاهتی کشور ماست که بانگ زیست علی وار و انقلابی گری آنها گوش فلک را کر کرده است و دائما مرگ بر این و مرگ بر آن می گویند و هر روز سند رسوایی یکی اشان افشا می شود . این بار نوبت امام جمعه ولایت مدار طرفدار سرسخت ” مصباح یزدی است که زنی رو که برای  رفع مشکلاتش به وی مراجعه کرده بودمجبور به  ارتباط جنسی کرده و آن زن هم برای انتقام از این آخوند ریا کار از صحنه عملیات ولایتی – مصباحی ، ” ثبوتی امام جمعه کوچاصفهان ، صحنه برداری کرده و. انرا در فضای مجازی منتشرکرده است

 

 

چند نمونه از سخنان و موضعگیری های ارتجاعی این اخوند ریا کار :امروز بهترین شخصیت علمی،فقهی،کلامی وفلسفه بدون استثنا ومدافع ولایت جناب مصباح یزدی است.امام، در روایات ما تشبیه به خورشید شده است، همانطور که ما در عزل و نصبخورشید نقشی نداریم، نسبت به نصب امام هم انسان ها نقشی ندارند. ولی فقیه هم منصوب از طرف خداست. کاری که مجلس خبرگان انجام میدهد تنها تعیین مصداق است.امام جمعه کوچصفهان با بیان اینکه قانون اساسی بنابر ملاحظاتی نوشته شده وگرنه زمام امور در زمان غیبت به دست ولی فقیه است ادامه داد: اگر قائل به چنین ولایتی بشویم دیگر فتنه ۸۸ تکرار نخواهد شد. زیرا به فرض که یک نفر توسط مردم رأی هم بیاورد اما اگر مرضیّ ولی امر نباشد باید کنار برود! و به اعتبار دیگر، منعزل است.

ببینید دشمنان رای مردم ، مدافعین ولی فقیه ، آنان که رهبران کشورهای دیگر را فاسد می دانند ، وقتی که یک زن بی پناه به انان اعتماد می کند و برای رفع نیازی به انان مراجعه می کند وی را به چه راهی می کشانند . توجه داشته باشید که این ویدیو بخاطر مستهجن و غیر اخلاقی بودن آن بطور کامل پخش نمی شود .جالب است که درسایت “گیلان نو ” ئر صفحه ای که به اخبار نماز جمعه پرداخته است یکی از مریدان امام جمعه نوشته است “واقعا خدا لعنت شون کنه .رفتن یکی رو که با حاج آقا مو نمیزنه و کاملا شبیه حاج آقا هست رو پیدا کردن و اون کلیپ وقیحانه رو درست کردن.شاید هم گریم کردن. معلومه هر کی این کار رو کرده مسلمون نبوده .چون اسلام میگه هیچوقت چیزی رو که حتی خودتون دیدید.برای حفظ آبروی مسلمان بازگو نکنید. خداوند در جایگاه حق خودش قضاوت میکنه”بقول معروف چوب را که برداری گربه دزده حساب کار خود را می کند .

 

mullah2

Tagged as: , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: