سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” آخوند کشی ” در ایران نطفه طغیان برعلیه ” خامنه ای ” است

 

قتل یک آخوند  در تهران؛ مقتول طلبه، قاتل از مالباختگان مؤسسات مالی

در ماهها و سالهای قبل نیز با حمله به ” اخوندها ” روبرو بودیم ، اما دیروز در 2/آبان 24/اکتبر در تهران و شیراز با سه مورد حمله با سلاح سرد و گرم روبرو بودیم که در دو مورد منجر به قتل شده است . البته شکل حمله و کشتن “آخوندها ” ، چندان مورد تایید مبارزان بر علیه حکومت ظلم و ستم و جهل جمهوری آخوندها نیست ، اما مگر مردم وقتی می خواهند خشم خود را به شکل انفرادی و غیر سازمان یافته نشان دهند ، از کسی اجازه می گیرند و یا با روشنفکر و سیاسیون واپوزیسیون مشورت می کنند ؟ اصلا هیچ سازمان سیاسی را در ایران باقی گذشته اند که مردم برای ابراز نظر و نارضایتی اشان به انها متوسل بشوند ؟ و اساسا در حکومتهای استبدادی شورش حق مردم است و مردم ایران اما بنا بر شرایطی که در آن گرفتار آمده اند از این حق خود استفاده نمی کنند .

ج.ا. به مانند همه حکومتهای استبدادی ،  که هر گونه اعتراض بر علیه خود را یا به توطئه خارجی و یا به اراذل و اوباش نسبت می دهند  ،  حملات به آخوندها را نیز ناشی از اختلافات شخصی و یا به افراد روانی و دیوانه و اوباش نسبت داده است . اما همه دیدند که زنده یاد ” اصغر نحوی ” که چند ماه پیش در حمله به یک آخوند با تیر مستقیم مامورین کشته شد با آخرین نفس خود فریادمی زد ” جانم فدای ایران “و یا ضاربی که دیروز یک آخوند را به قتل رساند می گوید از مالباختگان کلاهبرداری های موسسات مالی است . کدام دیوانه ؟ کدام اراذل ! دیوانه و اراذل شما آخوندها هستید که بمانند زالو از رنج انسانهای دیگر ارتزاق می کنید وخود را نخود هرآشی می کنید و از شغل شریف صیغه بری برای پولداران تا همدستی با دزدان بیت المال تا مهندسی و دکتری که اساسا به قیافه اتان هم نمی آید مشغول هستید .

البته از حکومتی که مبارزات مدنی بیش از چند میلیون ایرانی در سال 1388 را به خس و خاشاک و هرج و مرج طلبان نسبت داد ، نام گذاری حمله کنندگان به ” آخوند” جماعت را، تحت عناوین فوق البته طبیعی است .

حمله کنندگان به آخوند ، البته فارغ از شکل برخوردشان که چندان مورد تایید نیست در تشخیص علت العلل مشکلات مردم درست تشخیص داده اند ، فردی که همین دیروز آخوندی را در ایستگاه ” خیام ” متروی ” تهران ” مورد حمله قرارداد در باره علت کشتن مقتول گفته است که قبل از این عمل برای مطالبه سرمایه بر باد رفته خود توسط موسسات مالی در تظاهرات مقابل مجلس شورای اسلامی شرکت کرده است بعدا نزد برادر خود رفته و بعد از آن بفکر افتاده که از سران نظام جور وظلم انتقام بگیرد ، چاقویی بقیمت 35000 تومان خریده است و با دیدن روحانی مقتول ، به این نتیچه رسیده است که وی از سران نظامی است که وی را به خاک سیاه نشانیده است ، و با چاقو وی را مورد حمله کشنده قرار داده است ، حرفهای ضارب ، انسان را به یاد اعترافات ” میرزا رضا کرمانی ” ضارب ” ناصرالدین شاه” می اندازد که وی نیز ظلمی را که عمله حکومت بر وی روا داشته بودند را علت اقدام خود می دانست . ایا نوبت ترور خامنه ای نیز بزودی فرا می رسد ؟

یک شاهد عینی در مورد حادثه چنین می گوید :

دمدمه‌های غروب دیروز در دکه کتاب فروشی پایین مترو اخمینی (خیابان خیام) نرسیده به خیابان فیاض بخش منتظر خرید یکی از کتاب‌های هرمان هسه به نام «افسانه» بودم که به ناگاه صدای منازعه چند نفر از سمت درب مترو به سمت خیابان فیاض بخش شنیده شد.

 

در همان حال که به قصد اطلاع از داد و فریاد به عقب برگشتم ناظر این اتفاق بودم که مردی ۴۰ و اندی ساله در ۱۰ متری من قمه به دست (البته بیشتر شبیه یک چاقوی بزرگ بود نه قمه) در تعقیب و گریز فردی معمم بود. چند نفر پشت سر مرد میانسال فریاد می‌زدند که «یکی جلوی این آقا رو بگیره» اما مردم هراسان و ترسان تنها ناظر به تعقیب و گریز میان آن مرد و فرد روحانی بودند. من که در ۱۰ متری این صحنه میخکوب شده بودم و کاری نمی‌توانستم انجام دهم، در آن لحظه از اینکه شاهد ثبت ماجرایی تلخ خواهم بود، به شدت نگران شدم. مرد میانسال با قمه در دست به مردم هشدار می‌داد که نزدیک نشوند و من هم به مثابه مردم هم به دلیل همان ممانعت از نزدیک شدن به منازعه، بالاجبار ناظر رویدادی تلخ بودم.

روحانی میانسال که ظاهری با محاسن کوتاه داشت، برای مرتبه اول از دست مرد میانسال توانسته بود فرار کند، اما مرد همچنان در پی رسیدن به فرد معمم بود. پس از این که در یک تعقیب و گریز چند دقیقه‌ای ضرباتی به سر روحانی وارد آمد و وی به زمین افتاد. حاضران شاهد اتفاق تلخی بودند: جوان با قمه در دست ضربه‌ای به رگ گردن (شانه سمت چپ) روحانی وارد آورد. پس از آن، بدون مزاحمتی از محل اتفاق دور شد و چند نفر هم به دنبال ضارب فریاد می‌زدند که کسی این آقا را بگیرد.

 برایم جالب بود که به محض این که ضارب کار خود را تمام کرد، بدون استرس و فشار با قمه در دست و قدم زنان در میان مردم هراسان، به سمت خیابان پایین مترو فرار کرد.”

شکل عمل بیانگر کینه عمیق ضارب نسبت به حکومتی ها است ، وی ابتدا ضرباتی بر مقتول می زند و سپس به مانند شلیک تیر خلاص ، شاهرگ آخوند محتضر را قطع می کند . روزنامه های حکومتی در تناقض بزرگی گیر افتاده اند ، از سوی سایت حکومتی ” تسنیم ” موضوع مالباخته بودن ضارب را نوشته است و بعد ا وی را روانی وسارق و سابقه دارمعرفی کرده و گزارش کردند که او در بیمارستان روانی بستری شده است . برخوردی که بیانگر سعی در پوشاندن حقیقت و ترس از برخورد با واقعیت روزافزون گسترش کینه نسبت به مسئولین حکومتی و آخوند جماعت دارد .

مگر شما آخوندها نمی گویید ، حکومت اسلامی ، حکومت امام زمان و شما آخوندها نواب وی هستید ؟ مگر شما ها پول باد آورده داخل مقبره امام زاده ها را جمع نمی کنید ؟ مگر شما ها جوانان را به اسم دفاع از حرم به سوریه نمی فرستید ؟ بنا بر این ضاربان درست تشخیص داده اند شماها و در راس شما ” خامنه ای ” اداره کننده و برنامه ریزان این حکومت هستید و اولین خاکریز ی هستید که برای سرنگون کردن نظام جهل و جور جنایت باید از میان برداشته شوید ، گیرم که راه حلهای انفرادی مورد تایید نیست و باید شما آخوندها را نکشت و بعد از برروی کار آمدن حکومت قانون بدست عدالت سپرد و مثلا به عربستان سعودی تبعید کرد ، وهابیون زبان شما مفتخوران و بیکارگان را بهتر می فهمند .

خامنه ای اگر بفکر حفظ اسلام وروحانیت است ، باید بسرعت زمینه دست شستن آخوند جماعت را از سیاست و سیاست ورزی فراهم آورد ، من حدود دو سال پیش با نوشتن مقاله ” افق جنگ داخلی در ایران . آیا اجتناب از آن دیر شده است و ایران به سرنوشت عراق و سوریه و لیبی ، دچار خواهد شد؟” این روزها را پیش بینی کرده بودم ، و الان هم فکر می کنم کافی است که حباب سود سهام و بورس هم بترکد وعده ای دیگر از ایرانیان بخاک سیاه بنشینند تا دور جدیدی از آخوند کشی و وزیر کشی براه بیفتد ، مردم انقلاب کردند که خوشبخت تر شوند نه بدبختتر ، با مردمی که انقلاب کرده اند شوخی نکنید ، این مردم از جان گذشته اند بساط ظلمتان رابر سرتان خراب خواهند کرد و اثری از دین و اسلام و آخوند را در سیاست و اجتماع باقی نخوهند گذاشت .

اماشق های محتمل در رویکرد جمهوری آخوندها با این واقعیات

  • به همین روش به حکومت کردن ادامه دهند و بزودی مردم یا با انقلاب هدفمند و یا با شورش ، آخوندو حزب اللهی را بخاک سیاه خواهند نشاند و در صورت دوم البته مملکت هم به جنگ داخلی و دخالت خارحی کشیده خواهد شد . این بدترین احتمال پیش رو است .
  • سپاه با اعلام وضعیت فوق العاده مستقیما زمام امور را به دست گرفته وجمهوری اسلامی به نظامی فاشیستی عریان و سرکوبگر تبدیل شده و  ضمن حذف تدریجی ” خامنه ای ” ، سعی در ادراه کشور کند
  • – ” سپاه ” تدریجا ضمن حذف خامنه ای سعی در قدرت و پروبال دادن به جبهه اعتدال و اصلاح نماید ، از یاد نبریم که یکبار دیگر در تاریخ و در زمان ” شیخ فضل الله نوری ” ، آخوندهای اصلاح طلب از نوع سید عبدالله بهبهانی و آخوند خراسانی و…. با بدارکشیدن ” شیخ فضل الله ” اسلام رااز حذف کامل از سپهر سیاست در ایران نجات دادند  ، احتمال دارد این بار نیز خاتمی و روحانی و اصلاح طلبان ، خامنه ای را حذف اما دمل چرکین بقای دخالت آخوند در سیاست را حفظ کنند . البته در دولت های اصلاح طلب و اعتدال گرا زمینه مبارزات مدنی بیشتر است .

مردم اما این بار هوشیار هستند و به کمتر از حذف آخوند و دین از سیاست و سیاست ورزی رضایت نخواهند داد .

Tagged as: , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

2 Responses »

  1. درود برشرف شما…پاینده ایران

  2. تشکر از توجه شما مو.فق باشید

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: