سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“حکومت امام زمانی ! ” ” خامنه ای “غرق در بلایای زمینی وآسمانی ! چرا “امام زمان ” به یاری اتان نمی اید ؟

 

به سایت کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

emamezaman.jpg

“حضرت ابراهیم “بتها ی جهل  را در هم شکست ، ما ایرانیان باید ” بت خامنه ای ” را درهم بشکنیم .

همه ما داستان شکسته شدن بتها را بدست ” ابراهیم خلیل ” شنیده ایم ، وی وقتی  با تبری بتهای بی مصرف و خرافی را  خرد کرد باطرح یک سئوال به شکستن آن مجسمه های بلاهت   اعتراف کرد و آن سئوال این بود : ” بت هایی که هیچ تاثیری در پیشگری از بلایای اجتماعی و طبیعی نداشته ، سهل است که حتی توانایی در دفاع از خود ندارند ، چکونه آنان را بعنوان قادر متعال بر سرنوشت خود پذیرفته و به متولیان آن دستگاه باج و خراج و نذرها داده و اهدا می کنید ؟”

 اصحاب خرافات سوال بر حق “ابراهیم” را البته نتوانستند پاسخ بدهند و بر او شوریدند و وی را در درون آتش انداختند ، این افسانه ها می گویند که ” اتش بر وی گلستان شد ”

این مثل می خواهد به ما بگوید که خرافات اتشی است که می خواهد  حقیقت را نابود کند اما دانش و آگاهی است که نهایتا اتش جهل  را خاموش کرده و جهان رابر انسان گلستان خواهد کرد .

 

 

حالا به زمان و کشور و فقها و آخوندهای حاکم بر کشورمان برگردیم  ، ”  اصحاب خرافه از ” خامنه ای ” و ” لاریجانی ها ” و آخوندهای ریزو درشت حاکم بتی ساخته اند که نه تنها سودی برای مردم ندارند که باید از میان برداشته شوند .

خامنه ای ” و ” جنتی ” و ” شیخ صادق لاریجانی ” می گویند  ،نظارت مردمی و ملی و کشوری بر آنان حاکم نیست چون آنان بر اساس آخرین وصیت از آخرین نایب امام زمان ، برگزیده  برگزیده خدا بر روی زمین هستند و ملت که باشد که حق داشته باشد بر فعالیتهای آنان نظارت کند ، حتی آن شیخ کهنسال ” مصباح می گوید ” رای مردم به اعتبار تایید ولی فقیه معتبر است ، چون مردم خود در مقابل خدا حقی ندارند ” از این جملا ت خرافی بطور منطقی اینطور استنباط خواهد شد که رای  ” ولی فقیه ” باعتبار نمایندگی اش از سوی خدا ، از رای مردمی که حقی ندارند ، معتبرتر و مجری عمل است .

سوال ساده “ابراهیم خلیل “از بت پرستان و سوال ایرانیان  از “حکومت اسلامی”

بیائید بپذیریم که ” خامنه ای ” نماینده بر حقه امام زمان ” بر روی زمین است ، اصلا ایشان وقتی که بدنیا آمده حتی زودتر از ” عیسی مسیح ” که در گهواره بسخن آمد و گفت ” انی عبدالله ”  من بنده خدا هستم ، وقت تولد فریاد ” یا علی ” سر داده است ، این حکومت هم آنطور که اینان می گویند ” حکومت اقا امام زمان ” است ، در آنصورت ما مردم ایران هم حق داریم از این سردمدارن “حکومت اقا امام زمان ” همان سئوالی را بپرسیم که ” ابراهیم خلیل ” از بت پرستان کرد و آن اینکه چرا این حکومت خدایی شما به همه بلایای طبیع و زلزله و سیل وناهنجاری های  سیاسی و اجتماعی دیگر  حکومتهای فاسد  مبتلاست ؟ و چرا اسمانها و اولیاء بیاری شما نمایندگان خود نمی ایند تا شمایان را از خجالت ناتوانی در اداره امور بر هانند ؟ این آقای آخوند هم که می گوید مردم از حکو مت انتظار یاری نداشته باشند .

این حکومت شما حتی جنبه های مثبت حکومت های دست بشر را نیز ندارد ، مسئولیت پذیری ، جوابگویی در مقابل ملت ، فروتنی مسئولین ، به جوابگری کشانده شدن اختلاس کران و مفسدان اقتصادی و سیاسی و اجتماعی

حکومت شما  به بلایا و مشکلات بدترین حکومتهای روی زمین مبتلاست ، فقر و فحشا و اعتیاد وتن فروشی ، اختلاس و حقوق های نجومی ، نابود کردن طبیعت و منابع زیر زمینی ، زلزله و خشکسالی و سیل و …

سوال :  مگر شما نمی گویید شما نمایندگان امام زمان بر روی زمین هستید ، مگر ادعا نمی کنید ایران اسلامی ادعایی شما مملکت ” امام زمان ” است ؟ پس چرا امام زمان ادعایی شما حتی نمی تواند مسئولین حکومت خود را از دزدی و غارت و اختلاس باز دارد و آنها را تربیت کند ؟  چرا نمی تواند آدمهای مملکت خود را از بلایایی که شما بسر آنها می آورید از مسکن مهر گرفته تا موسسه های مالی کلاهبردار حفظ کند ؟ چرا در مملکت امام زمانی شما 15 میلیون پرونده داگستری ، 12 میلیون حاشیه نشین شهری ، بالاترین اعدامهای جهان ، دزد ترین مسئولین حکومتی وجود دارند ، حکومت امام زمان این است ؟ خود قضاوت کنید ، ما مردم حق داریم  امام زمان را  با این حکومت  بسنجیم و در اینصورت ملت حق دارد بگوید که حکومت امام زمانی نمی خواهد ؟

چرا امام زمان ادعایی حامی شما شما را یاری نمی کند ؟ یا باید بگویید امام زمان وجود ندارد یا وجود دارد و شما نماینده وی نیستید ، که قطعا خواهید گفت وجود دارد اما شما را بخاطر فسا د هایتان یاری نمی کند که در این صورت شما مسئولین فاسد و بی لیاقت بر مسند قدرت چه می کنید ؟ چرا حق دارید رای مردم را تنفیذ کنید ؟ چرا رای شما بر رای مردم ارجح است ؟ چرا در مقابل هیچ نهاد انتخابی جوابگو نیستید ؟ چرا آزادانه فساد می کنید ، اختلاس می کنید ؟ زندانی می کنید ؟ می کشید ،،، چون نایب امام زمان هستبد ؟ کو امام زمان ادعایی شما … چرا فقر و فسادو اختلاس کشور تحت حاکمیت شما را برداشته است ؟

براستی که برای هیچکدام از این سئوالها پاسخی ندارید ، منتظر باشید مردم با سر نیزه شمایان را از  مسند هایی که بناحق بر آنها تکیه زده و بر مردم حکم می رانید بزیر خواهند کشید .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: