سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

حرکت مشکوک ” مسیح علی نژاد ” در تایید خودکشی زنده یاد ” سینا قنبری “

parcham

 

بنا به آمار رسمی  21نفر از قهرمانان مردم ایران در مبارزه رودر رو با رژیم ستمگر اسلامی حاکم بر ایران و در تظاهرات اخیر  در خیابانها به خاک افتادند و یاد و نام خود را در تلاش برای رهایی از چنگال ددمنشان حاکم بر ایران جاودانه ساختند ، این همه جنایت کم نبود که تا کنون خبر مرگ دوتن از بازداشتی های تظاهرات اخیر علنی شده است . نیروی انتظامی خبر مرگ “وحید حیدری ” را با تحت عنوان ” خودکشی ” اعلام نمود . روز قبل از آن هم مقامات زندان  ” اوین ” خبر مرگ ” زنده یاد ” سینا قنبری ” را تحت عنوان ” خود کشی ” اعلام کرده بود . از سوی دیگر ” محمود صادقی ” نماینده اصلاح طلب مجلس بعد از دستگیری های اخیر نسبت به تکرار حادثه هایی به مانند آنچه که در سال 1388 در بازداشتگاه ” کهریزک ” گذشته بود هشدار داده بود .

خبر خودکشی این دو هموطن مبارز ” سینا قنبری ” و “وحید حیدری ” ، نشان می دهد که آنچه بر سر بازداشت شدگان آمده است ، ضرب و شتم منجر به مرگ ، توهین ،  شکنجه و برخوردهای خرد کننده است .

 ما نباید هیچگاه خبر  خود کشی بازداشت شدگان را از سوی مقامات سیستم قضایی ، انتظامی و امنیتی یکی از بدنام ترین رژیمهای سیاسی در جهان  که ید طولایی در شکنجه تا حد مرگ ، کشتن بازداشتی ها زیر بازجویی ، اعدام نوجوانان دارد باور کنیم ،  آنطور که در مصاحبه ای مشکوک با ” مسیح علی نژاد ” ادعا شد  جوانی که در یک تظاهرات دستگیر شده ، به قرنطینه منتقل شده و خود همین انتقال به قرنطینه بیانگر آنستکه در هنگام دستگیری از وی مدارکی دال بر وابستگی وی به گروههای معارض نظام نداشته اند ، به چه دلیلی باید خود کشی کند ؟ جواب کاملا روشن است و آن اینستکه کهریزکی دیگر برای دستگیر شدگان تظاهرات اخیر و فقط به قصد ایجاد رعب و ترس از خیزش دوباره جوانان قهرمان ایران برپا شده است و جوانان ما یک بیک در زیر شکنجه های دد منشانه بازجوها و اراذل و اوباش اجیر شده در سیستمهای امنیتی و انتظامی نظام به خاک می افتند .

ادعای طرح شده فردی با هویت نامشخص با  ” مسیح علی نژاد ” که ادعا می کند “سینا ” خودکشی کرده است مشکوک بوده و می تواند تلاش سیستم امنیتی برای پوشاندن حقیقت کشته شدن ” سینا ” بر اثر ضرب وشتم و بد رفتاری باشد . البته انجام این مصاحبه و پخش آن در هنگامه قرار داشتن رژیم زیر ضرب سازمانهای حقوق بشر بین المللی  نیز در بهترین حالت می تواند  همکاری نا آگاهانه ” علی نژاد ” با سازمانهای امنیتی رژیم باشد و در در بدترین حالت خانم ” علی نژاد ” همراه با اصلاح طلبان ، سعی در آرام کردن اوضاع دارد و تلاش کرده است تا با یک مصاحبه ای که با فردی که گویا خود به چشمان خود شاهد ماجرا بوده است اثبات کند که ” سینا ” خود کشی کرده است .  حقیقت این قتلها هیچگاه به مانند قتل زهرا کاظمی ، ستار بهشتی ، روح الامینی ، پور اندرز جانی و…. روشن نشده و ر

رژیم به هیچ هیئت حقیقت یابی اجازه بازرسی ماجرا را نخواهد داد .

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: