سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

پرداخت 130 هزار دلار حق السکوت از سوی ” ترامپ” به هنرپیشه پورن

این هنر پیشه “پورن ” که از وی با عنوان ” استیفانی کلیفورد ” نام برده شده است ، در ازای دریافت مبلغ فوق الذکر پذیرفته بود که از علنی و مطبوعاتی کردن موضوع ارتباط خود با ” دونالد ترامپ” خود داری نماید .

برای دیدن اصل گزارش بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

kliford

 

روزنامه ” وال استریت ژورنال “گزارش می دهد که وکلای حقوقی “دونالد ترامپ” درست یکماه قبل از بر گزاری انتخابات ریاست جمهوری اخیر در آمریکا مبلغ 130 هزار دلار بعنوان حق السکوت به یک زن هنرپیشه پورن که با ” ترامپ” در سال 2006 درگیر یک “ماجرای سکسی زود گذر  بوده ” پرداخت کرده اند .

بر اساس این گزارش “مایکل کوهن ” که سالها بعنوان مشاور حقوقی ” ترامپ” با وی همکاری می کرده است واز سوی  ” ترامپ ” ” همه کاره و حلال مشکلات ” لقب گرفته بود ، این معامله را درست یکماه قبل از انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکا با هدف نادیده گرفته شدن این رابطه از سوی هنرپیشه پورن ترتیب داده بود.

این هنر پیشه “پورن ” که از وی با عنوان ” استیفانی کلیفورد ” نام برده شده است ، در ازای دریافت مبلغ فوق الذکر پذیرفته بود که از علنی و مطبوعاتی کردن موضوع ارتباط خود با ” دونالد ترامپ” خود داری نماید . وی که نام هنری اش ” Stormy Daniels ” است درست یک یک سال  پس ازدواج ” ترامپ” با ” ملانیا ” در مسابقات گلف در سواحل تاهویی ، با وی اشنا شده بود . وی پس از اینکه حق السکوت را بموقع دریافت نکرد، تهدید به فسخ توافقنامه و پایان دادن به سکوت خود کرده بود .گزارش همچنین می گوید که پس از این تهدید و دخالت مشاور حقوقی وی ” کیت دیوید سون “، به حسابی در  ” City National Bank ” در شهر “لوس آنجلس ” واریز شده است .

Tagged as: , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: