سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” آمریکا در سال جاری سفارت خود را به “اورشلیم ” منتقل خواهد کرد

parcham

 

” بنیامین نتانیاهو” : تصمیم انتقال بخشی از سیاست تغییر است که در کاخ سفید در جریان است و چنین تغییراتی بیش از این هیچگاه در ” آمریکا ” دیده نشده است

برای دین اصل خبر بر روی تصویر زیر کلیک کنید 

neta

 

. بنیامین نتانیاهو این ادعا را به خبرنگارانی که با وی در سفربه دهلی نوهمراهش هستند مطرح کرد .

” بنیامین نتانیاهو که برای دیداری رسمی در هندوستان بسر می برد اعلام کرد :”آمریکا طی سال جاری سفارت خود را به ” اورشلیم منتقل خواهد کرد ” وی این ادعا را بر اساس آن چه که وی خود انرا ” ارزیابی قاطع ” اعلام کرد .

وی که در حال سفر از دهلی به ” گجرات ” محل تولد نخست وزیر هند “نارندرا مودی “” بود این مطلب را با خبرنگاران در میان گذاشت .

” نتانیاهو ” نگفت که این خبر را بر مبنای چه سندی اعلام می کند اما گفت که این بخشی از سیاست تغییر در کاخ سفید است که دونالد ترامپ در کاخ سفید به آندست زده است و سایر تعییرات از جمله تصمیم رییس جمهوری آمریکا به لغو برجام و قطع کمک 65 میلیون دلاری ایالات متحده به فلسطینی ها نیز بخشی از این سیاست تغییر است .

در تحولی دیگر او ضمن عدم اظهار نظر در مورد خبر بازرسی محل زندگی 10 فرد مظنون به جاسوسی برای ایران در کشور ” آلمان ” اما گفت : ” ما به خنثی شدن 30حمله بزرگ در طی دو سال گذشته کمک کرده ایم ، از جمله جلوگیری از اقدامات تروریستی بر علیه هواپیماهای غیر نظامی ، باید بگویم هیچ سیستم امنیتی دیگری قادر به اجرای این حجم عظیم عملیات ضد تروریستی نبوده است .”

Tagged as: , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: