سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“علیرضا نوری زاده” : ” زن ایرانی ” چلو کباب ” نیست ، ” لعبت ” است .

 

nemad

به سایت کاوه فرزند ملت خوش آمدید 

” نوری زاده ” مجری بر نامه ” پنجره ای ” رو به خانه پدری که بنا به حرفه خبرنگاری خود و البته بدرستی مواضع سیاسی و اجتماعی هر کس و هر دولت را به نقد می کشد مگر مواضع سیاسی دولتمردان عربستان سعودی را که  برعکس و نه از روی اتفاق وقتی به آنها می رسد جز تعریف و تمجید و تکریم در مقابل آنها حرفی نمی زند در برنامه سه شنبه 30/01/2018 -10/11/1396 مرتکب توهین زشتی به زنان و دختران ایرانی شد .

 

موضوع این بود که آخوند ی گفته است همانطور که باید بر روی چلو کباب اشتها انگیز ، در پوش گذاشته شود ، زن نیز برای جلوگیری از نگاه هوس رانان باید حجاب برتر از نوع حجاب برتر خانم ” نامداری ”  داشته باشد ، تکلیف ملت و زنان و دختر شجاع ایرانی با حرف لغو این آخوند وتفکر عقب مانده اش  روشن است ، اما ” علیرضا نوری زاده ” ضمن پخش ویدیوی سخنرانی آخوند ، به نقد این دیدگاه پرداخته و چنین می گوید که ” زنان ایرانی پوست آخوندها را کنده اند و هر بار که به خیابان می ایند ( معلوم هم  نیست  که منظور ایشان کی است ؟هر بار که آخوندها به خیابان می آیند یا هر بار که زنان ایرانی به خیابان می آیند ) که البته فرقی هم نمی کند ، خلاصه ایشان می گویند هر بار که به خیابان می ایند ، آخوندها واجب الغسل می شوند ،  یعنی مبارزه پوست کنی زنان ایرانی با آخوندها ، بر اساس این سخن و این تعریف ” نوری زاده ” لباس پوشیدن به شکلی است که افراد را و آخوندها را ” واجب الغسل ” می کند . تا آنجا که بر همگان روشن است ، فقط دسته خاصی از زنان و آن دسته از زنان اقلیت محدودی از زنان و دختران ایرانی هستند به شکلی شهوانی و لعبت وار که ” نوری زاده ” انرا مبارزه پوست کنانه زنان ایران می نامد ، لباس می پوشند که دیگران را  واجب الغسل می کنند و یا به اصطلاح به ” ارگاسم ” می رسانند . زن ایرانی برای اینکه پوست آخوندها رابکند نیازی ندارد که طوری لباس بپوشد که ” آخوند” واجبل الغسل شود . نوری زاده به شکلی از پوست کندن حرف می زند که گویا زنان برای مبارزه با آخوندها کار دیگری ندارند جز به خیابان آمدن و خلاصه بقیه ماجرا …

آقای نوری زاده اگر می خواهند به مبارزات زنان ایران که هیچ ربطی هم  هم به رساندن مردان در خیابانها به ” ارگاسم ” ندارد ، باید مبارزات ” نرگس محمدی ” ، ” نسرین ستوده ” ، ” ، ” نرگس حسینی ” ، ویدا موحد ، گلرخ ایرانی ، آتنا دائمی  را به مبارزاتی که پوست آخوندها را می کند ، متصف می کرد . ” نوری زاده برای این توهین خود به زنان ایرانی ، بهتر است از آنان پوزش بخواهد . البته از یاد نبریم که خود ایشان هم در خانواده ای ” روحانی ” تربیت یافته اند .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

1 Response »

  1. از اخوند نوریزاده انتظار بیشتری نیست!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: