سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

حمله همه جانبه ” اسراییل ” به 12 هدف”سپاه پاسدران ” در سوریه

is2

 

 در پی تلاش برای نفوذ یک پهپاد ایرانی به حریم هوایی اسراییل  حمله ای همه جانبه از سوی اسراییل  به اهدافی در حومه دمشق صورت گرفته است 

 

بر اساس ادعای سخنگوی ارتش اسراییل ژنرال “رنن مانلیس ”  درگیری ها صبح امروز 10/02/2018 -21/11/1396 با نفوذ یک فروند ” پهپاد ” ایرانی به حریم هوایی ” اسراییل ” که توسط سامانه دفاعی آن کشور رهگیری و ساقط شد آغاز شده بود .

بعد از آن  بود که نیروی هوایی اسراییل اهدافی رادر حومه دمشق مورد حمله قرارداد و در جریان این حملات یک فروند بمب افکن  اف 16 اسراییلی توسط دفاع موشکی “ارتش سوریه ” مورد اصابت قرار گرفته و بر فراز منطقه شمال اسراییل سقوط کرد . دوخلبان هواپیمای مذکور موفق به فرود اضطراری در اسراییل شدند . حال یکی از دو خلبان وخیم اعلام شده است .

امروز وچند ساعت پس از سقوط هواپیمای اسراییلی ، نیروی هوایی اسراییل  به حملات وسیع به اهدافی در اطراف دمشق دست زده و بنا بر ادعای  ارتش اسراییل 12 هدف تحرک ایران در اسراییل  و از جمله پایگاههای متحرک پرتاب موشک از سوریه به اسراییل منهدم شدند . تلویزیون دولتی اسراییل عملیات نیروی هوایی اسراییل را تجاوز آشکار دشمن نهام نهاده و صدای انفجار در حومه دمشق شنیده شده است .

لینک خبر 

 

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: