سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

تلاش برای فریب افکار عمومی از سوی ” علی خامنه ای ” در معذرت خواهی تلویحی وی

parcham

” سید علی خامنه ای ” رهبر ” جمهوری اسلامی ” در  سخنرانی اخیر خود در یکشنبه 29/11/1396- 18/02/2018  در دیدار    با مردم “آدربایجان شرقی در دفاع از ” انقلاب اسلامی ” ادعاهایی کرد که می توان آنرا تلاش برای فریب دادن مخاطب نامید .

 

آنکس که اطلاعات دروغ به شنونده خود می د هد با هدف منحرف کردن توجه وی از واقعیت است که اگر آگاهانه صورت بگیرد تقلب است واگر ناآگاهانه صورت بگیرد یا  ناشی از  بی اطلاعی فرد مدعی از حقیقت  و یا عدم توان تحلیل واقعیات  است . به عناوینی از این سخنرانی در چند نوشته جدا اشاره می کنیم

  • چر خامنه ای میان تشکیلات دیوان سالاری و نظام ” امت و امام ” تفاوت می گذارد ؟

مورد اساسی قابل تذکر در سخنرانی خامنه ای که نشان می دهد وی مانند هر مستبد  ، در اوهام و خیالات خودو به دوراز واقعیات ، واقعا موجود   سیر می کند موضوع تفکیکی است  میان ” نظام دیوانسالاری و نظام انقلابی قائل می شود  . ” خامنه ای  می گوید :

. یک آگاهی انقلابی، یک کمال سیاسی، در ملّت ایران به توفیق الهی به وجود آمده است که میتوانند تفکیک کنند بین نظام انقلابیِ «امّت و امامت» و بین تشکیلات دیوان‌سالاری؛ .

رهبر ج.ا. در باری که بر دوش هواداران خود  می گذارد ادعا می کند که ” مردم در انتقادهایی که دارند میان نظام دیوان سالاری و اهداف انقلاب و نظام ” فرق می گذارند ،  نتیجه منطقی این ادعا اینستکه : دیوان سالاری هنوز انقلابی نشده است . منظور” خامنه ای ” هم از دیوانسالاری ،دولت و کابینه وسیستم اداری کشور است .

هر مخاطب عاقلی حق دارد سئوال کند که انقلاب اسلامی که بعد از 40 سال هنوز نتوانسته ، یک دستگاه اداری مناسب برای اجرایی کردن اهداف خود ، به منصه ظهور برساند ، یعنی نتوانسته به تعداد انگشتان دست آدمهایی که اکثریت رای دهندگان به ان رای بدهند وخامنه ای و سپاه آنرا انقلابی بدانند  تربیت کند تا بتواند کارها را به انها بسپارد ، نظامی تخیلی است ! ، چنین نظام ناکار آمدی که از میان هوادارن انقلاب اسلامی یا مختلس تحویل داده و یا سرداران میلیاردی سپاه و دولت پاکدست که انهم متهم به  بزرگترین اختلاس ها و حیف و میل هاست ، چه آبرویی برای خارج کردن خود از زیر آتش حمله منتقدان دارد ؟ به کشته شده های سپاه و بسیج در سوریه می بالید ؟ در همه کشورهای دنیا در هنگامه جنگ و نبرد فرزندان فقیر ترین اقشار مردم به جبهه های جنگ فارغ از به حق یا به ناحق بودن آن می روند . در همه نظامهای غیر مردمی ، سردمداران با استفاده از رسانه ها اهداف خود را بعنوان منافع ملی تبلیغ می کنند وجوانان را به جبهه های جنگ  ناعادلانه می فرستند .

اماچرا خامنه ای جرات نمی کند از ” جمهوری اسلامی ” بعنوان خروجی عملی ” انقلاب اسلامی ” دفاع کند و انرا تحت عنوان ” دیوانسالاری ” از تیررس نقد هوادران خود خارج می کند ؟ چون اهداف و شعار های انقلاب اسلامی مشتی شعارهای خیالی و غیر قابل اجرا است که  همه رییس جمهورهای این نظام در اجرایی کردن آن با ” خامنه ای  دچار مشکلات اساسی شده اند  ، اینستکه  دستگاه اداری یعنی ” روحانی ”  و رای هندگان  به اورا بعنوان دولت غیر انقلابی به زیر تیغ منتقدین می اندازد و آنرا  را بعنوان ” دیوانسالاری ” و مقصر اصلی  زیر آتش نقد خود می گیرد که بگوید این دستگاه ” انقلابی ” نیست و انچه اجرا شده انقلاب اسلامی نیست و خود وی هم به آن نقد دارد

علت نا امیدشدن خامنه ای این نیست که انقلابیون اسلامی درراس امور اجرایی و دیوانسالاری نیستند ، انقلابیون واز جمله احمدی نژاد نزدیک به 30 سال تمام تلاش خود را کردندو به نتیجه نرسیدند ،  علت شکست انقلاب اسلامی در حقیقت اینستکه  شعارها ی  انقلاب اسلامی یعنی  اقتصاد اسلامی ، عدالت ااسلامی  ، بانکداری اسلامی ، اخوت اسلامی در میان چرخ دنده های ساختار اقتصادی سرمایه داری حاکم بر کشور، خرد شده و مجریان نظام اسلامی ،هر کدام به وارد کننده و صادرکننده و یا فروشنده نفت و وارد کننده قطعات اتومبیل و موشک وپوشک. سانترفیوژ و اسلحه آنهم بطور قاچاق و چند برابر قیمت واقعی خود تبدیل شده اند ، به سایت های برادران سایبری بروید هر کدام قبل از هر کلیپ اقا و دیگر روضه خوانان تا چندین تبلیغ کالا وخوشبو کننده بارایحه خوش شهدا به خورد مخاطب ندهند دست از سر وی بر نمیدارند . سرمایه داری آقایان را بدنبال ضرورتهای اجرایی خود ” خر کش ”  کرده وآنانرا به عمله بیمقدار خود تبدیل کرده است . دلیل شکست انقلاب اسلامی این واقعیات است و نه دیوانسالاری ادعایی ” خامنه ای “. انقابیون اسلامی ورشکستگان به تقصیر هستند وراهی جز اعلام ورشگستگی ندارند . اما ” خامنه ای ” بجای پذیرش واقعیات ، سعی در فریب هوادارن خود دارد و آنان را حواله به حلوای نسیه ” نظام امت و امام ” می دهد .

راستی آیا آخوندها و ایت الله ها که میلیاردها تومان  وجوهات شرعی و در آمد شرکتهای وابسته به تولیتها و مدارس دینی را در بانک می گذارند ، به بانک نامه نوشته و از سودهای میلیونی آن می گذرند و می گویند آن اسکناسها را آتش بزنید ؟ چون اقتصاد و بانک ربوی است ؟،هر آخوند وسرداری که پول مرکز اقتصادی و سیاسی و مذهبی خود را در بانک می گذارد خواسته و ناخواسته  اکنون خود به بزرگترین ربا خوار تبدیل شده است و ادعا های بانکداری اسلامی اشان گوش فلک را کر کرده است . سردمدارن نظام اسلامی نه انگیزه و نه از سواد کافی علمی برخوردارند تا بتوانند راهی میان استقلال اقتصادی و ارتباط با بازارهای بین المللی پیدا کنند ، کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، مرد پیر می خواهد و گاو کهن . ، اینست علت ناکارآمدی سیستم اداری نظام اسلامی ، حضرت ایت الله نعل وارونه می زنند و فکر می کنند با دسته کوران طرفند .

اس و اساس نظام امت و امام که ” خامنه ای می گوید هنوز اجرا نشده است وباید در ناکجا ابادی به آن عمل شود چیست ؟ ” مبتنی بر برداشت اصولگرایان ازاین آیه  قرآن است که ” مُحَمَّدٌ رَسُولُ اللَّهِ ۚ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاءُ عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاءُ بَيْنَهُمْ ۖ” که مسلمانان با کفار به شدیدترین وجه و با مسلمانان به مهربانی رفتار می کنند ،  ویا مِنَ الْمُؤْمِنِينَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَيْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ يَنْتَظِرُ ” که از میان مومنین هستند مردانی  که عهد خود را با خدا بجا آورده وبعضی دیگر منتظر هستند ، یعنی ترجیح یافتن آنانی که ” خامنه ای ” انان را دوست و مرد خدا می داند ، این سیستم امتیاز ورزی  که در همه دولتهای فروشنده نفتی استبدادی جاری است ، شما چه مزیتی بر آنها دارید ؟

برداشت دولتمردان ولایت فقیه و آنچه که در عمل شاهد بوده ایم برداشت آشفته ای از طرح ” حلقه انقلابیون حرفه ای ” لنین رهبر انقلاب شوروی است که وی در کتاب “چه باید کرد ” خود و در زمان مبارزات بالشویکها با ” تزار ” ، کادرهای حرفه ای حزب و بعدا انقلاب را در اداره امور حزب از امتیازات ویژه ای ای برخوردار می کرد  ،  ” خامنه ای ” بشدت تحت تاثیر برداشت التقاطی خود از موضوعی است که در تاریخ و جغرافی و شرایط دیگری عمل شده وموضوع نوشته ما نیست یعنی  رابطه میان دولتمردان  با خود و مردم را بر این اساس تعریف می کند

  امروز که  که 40 سال از انقلاب اسلامی می گذرد می توان دلیل نظام امتیاز ورزی در ج.ا. را فهمید ، یعنی هر آنکس را که خامنه ای به خود نزدیکتر بداند مسلمان ومرد خداومستحق برخورداری از امتیاز است  اکنون می توان فهمید چرا صادق محصولی وامثالهم که با یک جفت دمپایی وارد سرای انقلاب اسلامی شده اند و اکنون حساب پولهایشان  ناممکن است مستحق پول باد آورده شده  و یا ” سعید طوسی ” معلم قرآن نزدیک به ” بیت خامنه ای ”  که در بهترین حالت متهم به آزار جنسی کودکان این مرزو بوم است از مجاذات معاف است ، اکنون می توان فهمید که چرا وی از رسیدگی به اختلاس ها ، مختلسین ، مجرمین مفاسد اقتصادی بشرطی که به وی نزدیک باشند ، امثال رفیق دوست ها، روسای موسسات مالی کلاهبردار ، دکل دزدها ، 3000 نفر بدست آوردگان دکترای های تقلبی  با یک جمله ” کشش ندهید ” طفره می رود چون آنها را جزو حلقه ” رحما بینهم ”  و ” مردان خدا “یعنی مجریان بی اراده سیاستهای خود می داند .

” نظام امت و امام ” خامنه ای بوجود آورنده بیعدالتی ، نابرابری  و نظامی پر از مختلسین و سوء استفاده کنندگان مالی است ، بقول معروف نظام امت و امام خامنه ای بر اساس ” کدخدارا ببین و ده را بچاپ ” است ، به خامنه ای نزدیک باش و هر کار غیر قانونی را مرتکب شو و از مجاذات در امان باش ، اینست اصول نظام امت و امام خامنه ای که وی مردم را به اجرایی شدن آن حوالت می دهد . نظام امت و امام خامنه ای را ، یعنی آن سیستمی که مورد حمایت کامل ” خامنه ای ” است را 26 میلیون رای دهنده ، قبل از سرنگونی ج.ا. به زباله دانی تاریخ انداختند .

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: