سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“پرستو” اسم رمز ” زنا ن شهدای جنگ ” که بعنوان طعمه ” جنسی ” به کار گرفته می شدند .

 

 

از جمله قربانیان ” پرستو” ها ، علی جنتی ، عطاالله مهاجرانی و محمد علی ابطحی بوده اند .

sib

تازه ترین رسوایی  در نظام فقها که از پرده بدر افتاده ، استفاده از زنان بی سرپرست شهدای جنگ بعنوان کارمندان ” وزارت اطلاعات ” و برای ماموریت های ” ویژه ” بوده است . مطابق آنچه که تا کنون به صورت شایعه مطرح بود ، وزارت اطلاعات در همکاری با بنیاد شهید ، زنان بی سرپرست که همسران آنها در “جبهه های جنگ ” و یا سایر عملیات های ” دفاع از نظام کشته شده بوده اند را جذب کرده وبعد از دادن آموزش های لازمه به آنان و البته پذیرش آنان بعنوان کارمندان ” وزارت اطلاعات ” از آنان برای بدام انداختن سیاستمداران و دولتمردانی که باید آنان  را یه به سکوت و یا به همکاری وادار می کردند ، سوء استفاده می کرده است . استفاده دیگر از این زنان بخت برگشته در مواردی بوده است که دستگاههای اطلاعاتی ج.ا. می خواسته اند تبلیغ کنند که زنان  باصطلاح بد حجاب و متعلق به اقشار متوسط و مرفه نیز از جمهوری اسلامی دفاع کرده ، به این نظام اعتقاد دارند و در انتخابت ها نیز بطور فعال شرکت می کنند .

 

khaharan

آیا این زنان و دختران که این  چنین بی پروا  در دفاع از ” نظام ” شعار می دهند ، همان ” پرستو” ها هستند ؟ 

 

 

 

  بسیاری از زنان ایرانی هم از این فضا در روزهای انتخابات استفاده کرده و تقریبا بی حجاب به خیابانها آمدند 

: همچنین حسین الله کرم، رییس شورای هماهنگی حزب الله و از اصلی ترین چهره‌های گروه موسوم به «گروه فشار»، در اینستاگرام خود در توضیح عکسی با زمینه‌ی قرمز که بر آن کلمه‌ی «نفوذ» در ابعادی بزرگ حک شده بود، نوشت:

«اعتراف یک جاسوس به ارتباط غیراخلاقی با ۵ وزیر کابینه

گفته می‌شود خانم [ آ.چ] که به جرم جاسوسی در بازداشت به سر می‌برد در اعترافات جدید خود نام چهار وزیر دیگر روحانی را به زبان آورده و مدعی ارتباط‌ غیر اخلاقی با وزرای دولت شده است؛ اعترافاتی که پرونده‌ی فساد اخلاقی در کابینه را وارد فاز جدیدی کرده است که می‌تواند منجر به سونامی شرمساری شود. لازم به ذکر است اعترافات [خانم_چ] به ارتباط غیراخلاقی با علی جنتی منجر به استعفای ایشان از وزارت ارشاد شده است.» ینگونه بود که عطاالله مهاجرانی، ابتدا به دلیل فشارهای سیاسی فراوان از وزارت استعفا کرد یا کنار گذاشته شد و پس از آن با استعفای دوم و عزیمتش به لندن به کلی از سپهر سیاسی ایران حذف شد.” (1)

اما قضیه از آنجایی امنیتی و در ارتباط با ” زنان شهدای انقلاب اسلامی قرار گرفت  که ” عبدالله ناصری ” فعال اصلاح طلب و مدیر عامل سابق خبر گزاری ایرنا در مصاحبه با سایت ” انصاف نیوز ” گفت :

 

 parastokutah

” ناصری ” بر این واقعیت صحه می گذارد که دستگاه های امنیتی ج.ا. با توجه به اینکه تعداد زیادی از زنان کشته شدگان جنگ در جامعه وجود داشته است  با زبان بی زبانی و با توجه به اینکه امکان گفتن صریحتر از این برای وی وجود نداشته است ، سوء استفاده ج.ا . را اززنان بی سرپرست کشته شدگان جنگ را بعنوان ” طعمه جنسی ” برای به دام انداختن رقبای سیاسی طرح کرده است .

اکنون می توان علت همکاری ” محمد علی ابطحی ، روحانی اصلاح طلب  با دستگاههای امنیتی ، استعفا و فرار  عطاء الله مهاجرانی ، همانکه تظاهرات شجاعانه “ دی ماه 96″ را بی ریشه خواند ، ” استتعفای ” علی جنتی ” وزیر ارشاد سابق را فهمید ، اکنون می توان فهمید که زنان با آرایشهای زننده و گویا که خیلی مدرن !! هستند و با تصاویر ” ابراهیم رییسی ” در دست در انتخابات 1396 ریاست جمهوری ، به کوچه و خیابانها می امدند چه کسانی بودند . زنان شهیدی که به دام دستگاههای اطلاعاتی  ، حکومت فقها افتاده بودند .

بر عاقبت  این حکومت که با ادعای برپا کردن حکومت عدل علی ، بقدرت رسیدند واکنون مانند ” کرکس ” حتی از زنان همرزمان سابق خود نمی گذرند باید خندید و نه گریست ! ، الحق که عاقبت پر ننگی برای خو.د ببار آوردید ، هر چند که مستحق آن هستید که دل از مردم بریدید و به آنان خیانت کردید .

 

 (1) این قسمت از مصاحیه سایت ” انصاف نیوز ” برداشته شده است .

 

mullah5

 

Tagged as: , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

1 Response »

  1. محل سازماندهی دختران بد حجاب برای حضور در خیابان به نفع رهبری: طبقه دوم برج سفید- خ پاسداران

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: