سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” علیرضا نوری زاده ” و ” سلطنت طلبان ” در دامن زدن به فعالیت ” تجزیه طلبان ” با آتش بازی می کنند

کمتر کسی در وابستگی ” علیرضا نوری ” به عربستان سعودی شک دارد . وی در برنامه های روزانه خود در ” تلویزویون ایران فردا ” به طور کامل و خضوعانه از برنامه های ملی و منطقه ای رهبران “عربستان سعودی” حمایت می کند ;   و آن برنامه ها را داهیانه لقب می دهد  

 

nuri

 علیرضا نوری زاده در میان متحدان سعودی خود به ” ابو امید ” معروف است

کمتر کسی در وابستگی ” علیرضا نوری ” به عربستان سعودی شک دارد . وی در برنامه های روزانه خود در ” تلویزویون ایران فردا ” به طور کامل و خضوعانه از برنامه های ملی و منطقه ای رهبران “عربستان سعودی” حمایت می کند ;   و آن برنامه ها را داهیانه لقب می دهد  ، از بمباران یمن وصنعا گرفته تا اقدامات اصلاحی سطحی ” بن سلمان ” که آن را ” انقلابی شگرف ” می خواند تا اقدامات منطقه ای این کشور در” لبنان ” و ” سوریه ” و ” عراق ” ، از حمایت از عربستان سعودی در اختلافات این کشور با ” قطر ” گرفته تا اختلاف میان ولی امر مسلمین جهان  بودن ” ملک سلمان ” و ” خامنه ای ” ، خلاصه یک مورد ، به ضرس قاطع حتی  یک مورد هم پیدا نمی کنید که وی حتی انتقادی سطحی هم از عربستان سعودی بکند . وی در حقیقت بیشتر از اینکه سرسپرده منافع مردم ایران باشد ، سر بر آستان در گاه ” سعودی ” ها فرود می آورد . وی که می گوید فردی مذهبی است در مواردی برخوردی وهابی با مسائل مذهبی  می کند ، وی در یکی از برنامه هایش از امام دوازدهم شیعیان  به مسخره ” اقا مهدی ” اسم می برد . ظاهرا نزدیکی ” نوری زاده ” به رهبران عربستان سعودی بشدت بر همه وجوه شخصیتی او تاثیر وافر نهاده است .

اما اگر وی مثلا روزنامه نگاری بود که در قد و قامت یک روزنامه نگار  صرفا در خدمت ” عربستان سعودی ” می نوشت ،  می شد ، به وی و اقداماتش توجهی نکرد و در باره آن ننوشت ، مسئله از آنجایی برای ما ایرانیان اهمیت پیدا می کند که این فرد دامنه اقدامات خود را به مسائل حیاتی برای کشور ما هم می کشاند ، وی ظاهرا یکی از افراد موثر در سازماندهی و هماهنگی میان برنامه های کشورهای خارجی مداخله جو در امور اپوزیسیون ایرانی است .بعنوان نمونه  وی فعال در اجرای طرحهای ” عربستان ” سعودی برای بازی کردن با موضوع قومیت بعنوان یک برگ برنده ” عربستان سعودی و آمریکا ”  در برخورد با ج.ا . است .

شاید بتوان گاه حتی  از بسیاری از تیترهای جنجالی و صرفا تبلیغی برای مبارزه با فقهای حاکم بر کشورمان استفاده کرد اما نباید و هیچگاه نباید به عامل کشورهای خارجی در برخورد با حکومت تبدیل شد ! و یا در مبارزه با جمهوری اسلامی بر روی گسلهای قومیتی  و یا بازی کردن با تمامیت ارضی کشور دست زد ، و گناه بزرگ نوری زاده اینستکه به هر دو ی این نوع مانور ها دست می زند و البته این کار را با همکاری عربستان سعودی انجام می دهد .

علت آن هم اینستکه طبیعی است که عربستان سعودی بعنوان دشمن ج.ا. بر روی هر ضعف و از جمله اختلافات قومی در ایران انگشت نهاده و بر روی آن مانور دهد ، چون برای این کشورآینده ایران و سرنوشت مردم آن از اهمیتی بر خوردار نیست ، دشمن خارجی ج.ا. حتی به شکلی از ملتی که نظام سیاسی رقیب خود را بر نمی اندازد تنفر هم دارد  اما برای یک ایرانی  حتی سرنگونی طلب ، مبارزه با ج.ا. منوط به شرایط و محدودیت هایی از جمله نابود نشدن ملک و ملت در زیر بار این مبارزه است   اما وقتی که فردی خود را ایرانی می داند خود را در اختیار برنامه “عربستان سعودی ” برای تحریک و تشویق قومیت ها حتی تا مرز جدایی از ایران بگذارد ، آنگاه می توان آن فرد را خائن به منافع کشور نام نهاد .

عربستان سعودی بعنوان دشمن ج.ا. سعی در تقویت احزاب دمکرات کردستان ایران ، کومله ، حزب تضامنی ( همبستگی ) اهواز که همیشه خوزستان را ” عربستان ) می نامد و برای عربستان جعلی خود پرچم سه رنگ سبز و سیاه و قرمز با ستاره بعٍثی در میانه آن بر گزیده ، داشته است ، جالب اینکه ” نوری زاده ” در برنامه های مختلف ” ایران فردا و در مناسبت های مختلف حزب جعلی “همبستگی اهواز ” را جدایی طلب می نامید ، و خود را مخالف آنان اعلام می کرد  . اما در نوشته ای که ” کریم عبدیان ” بعد از برگزاری باصطلاح “ائتلاف اپوزیسیون ایرانی ” نوشت ، ادعا کرد که “علیرضا نوری زاده ” خود ، وی را بعنوان سخنران اصلی ” کنفرانس بر گزیده و در ملاقات شب قبل از کنفرانس ، ” نوری زاده و ” سازگارا ” و تعدادی ” افسر آمریکایی ” به وی اصرار داشته اند  که او در قامت سخنران اصلی  در این جلسه ظاهر شود . حضور آن افسران آمریکایی در جلسه هماهنگی 8 ژوئن   که ” عبدیان ” از آن نام می برد سند وابستگی بر گزارکنندگان جلسه مزبور با خارجی هاست . پس ” نوری زاده ” تا کنون و اینکه ادعا می کرد ” حزب تضامن ” را جدایی طلب می داند  ، به مخاطب خود دروغ می گفته است ، وی که ” مجاهدین خلق ” را بخاطر وابستگی اشان به خارجی محکوم می کرده دروغ می گفته است وی خود نیز وابسته است و بقول معروف ” بیرون نرفتن بی بی از بی چادری اش است”.  ببینید” عبدیان” چگونه و ناخواسته ” نوری زاده را افشا می کند که در جلسات هماهنگی پشت پرده ” کنفرانس نیروهای اپوزیسیون ” ، افسران اطلاعاتی آمریکایی حضور فعال داشته اند و نظرشان احتمالا بر برگزیدن ” عبدیان ” جدایی خواه افراطی بعنوان سخنران اصلی کنفرانس بوده است .

ahvaz2

“روز قبل از کنفرانس یعنی عصر جمعه ۸ ژوئن، بنا به دعوت برگزارکنندگان از جمله آقای دکتر علیرضا نوری‌زاده، مدیر و صاحب تلویزیون ایران فردا و رئیس مرکز مطالعات ایران وعرب در یک جلسه معارفه با حضور تعداد زیادی از تدارک‌دهندگان و اشخاص ثروتمند و متنفذ ایرانی در هتل ریتز کارلتن واشنگتن- و سپس همان شب در یک ضیافت شام در یک رستوران ایرانی باز با حضور تعدادی از همان افراد از جمله آقایان نوری‌زاده، محسن سازگارا، شاهرخ امیر اسکندری، دکتر شهریار آهی، جمشید چالنگی و آقای ستار خواننده معروف ایرانی و چندین شخصیت سیاسی و نظامی سابق آمریکائی و تعداد دیگر شرکت کرده و برای جلسه روز شنبه 9 ژوئن، از من تقاضا شد که به دلیل حضور تعدادی از مهمانان آمریکائی صاحب‌نظر و صاحب‌نفوذ، سخنرانی خود را به زبان انگلیسی ایراد کنم”

 کریم عبدیان که بنا بگفته ” نوری زاده ”  افسرعالیرتبه سابق وزارت دفاع ” ایالات متحده آمریکا ” است در کنفرانس ، فقط از لزوم لغو زبان واحد فارسی بعنوان زبان رسمی کشور سخن می گوید اما نمی گوید که وی و حزب جعلی اش ” خوزستان ” را عربستان می نامند و برای خود پرچم هم اختراع کرده اند . ” نوری زاده در زمان سخنرانی ” عبدیان ” مزورانه سعی در پادرمیانی میان سخنران (عبدیان ) و حضار معترض به سخنان وی می کند اما اعلام نمی کند که خود او ( نوری زاده ) ، ” عبدیان ” را بعنوان صحنه گردان کنفرانس مزبور بر گزیده است ، تا اینکه بعد از جلسه عبدیان در نوشته فوق الذکر نشان می دهد که این خود ” نوری زاده ” بوده است که وی را برای ایراد این سخنرانی هدایت کرده و به جلو صحنه رانده است . ” این حادثه اثبات کرد که ” نوری زاده ” فرد فعال  و پشت صحنه در اجرای تمامی برنامه های قومی و دامن زدن به اختلافات نژادی  در داخل ایران به بهانه مبارزه با ج.ا. است که قطعا و بدون شک از سوی “عربستان سعودی ” هدایت می شود . ” نوری زاده ” که خود به رنگ روز در آمده است و خود را بعنوان ” جمهوری خواه ” معرفی می کند ، ” سلطنت طلبی سرسخت است و می خواهد سم مهلک تجزیه ایران را بنا به رهنمود ” سعودی ها ” بصورت قطره چکانی بخورد ، هوادران خود و سلطنت طلبان بدهد .

” نوری زاده ” در تحریک و تشویق ” کومله ” و ” حزب دموکرات کردستان ایران ”  و رهبر آن ” مصطفی هجری ” که بارها برای رسیدن به اهداف  تجزیه طلبانه اش از ” اسراییل و آمریکا ” درخواست کمک کرده و در راستای این اهداف ” اعلام مبارزه مسلحانه ” کرده است مجدانه می کوشد و و معتقد است این دوبه مانند ” قهرمانان مبارزات مشروطه ” باید پرچمدار مبارزات ازادی خواهانه مردم ایران بر علیه ج.ا. شوند . درآنزمانکه ” مسعود بارزانی ” علم استقلال خواهی اقلیم کردستان را بر افراشته بود ، وی  آب به اسیاب این خواسته می ریخت و بعد از شکست مفتضحانه ” بارزانی ” ، 180 درجه به عقب بازگشت و اکنون می گوید ” کاک مسعود تصمیم درستی نگرفت ” . وی از “حسین بر ” که در همین برنامه ایران فردا خواستار دخالت نطامی آمریکا در ایران تحت عنوان ” دخالت بشر دوستانه ” شده بود بعنوان نماینده مردم بلوچستان ، اسم می برد . از یادنبریم که دو سال قبل ” حسین بر ” و نماینده حزب دموکرات کردستان ایران  ” جمال پور کریم “، دربرای برگزاری مراسم حج به عربستان رفته  و مورد تقدیر و استقبال ، مقامات آن کشور قرار گفته بودند .

 جمال پورکریم و رضا حسین بر از اعضای حزب دموکرات و فعال جدایی طلب بلوچ در سفر به مکه و مذاکره با مقامات عربستان سعودی 

” نوری زاده ” با آتش بازی می کند واین اتش قبل از همه دامن خود او را خواهد گرفت وی بعنوان عامل برنامه های کشور رقیب ج.ا. که در راه این رقابت حتی آماده ضربه زدن به تمامیت ارضی کشور و نابودی ایران هستند  در میان مردم ایران رسوا خواهد شد . تلاشهای چند روزه اخیر وی در ” ایران فردا ”  بعد از جلسه رسوای فوق الذکر و در جهت شستن دست خود از این افتضاح بی ثمر است ، وی نزد بسیاری از مردم ایران رسوا شده است

 ممکنست بپرسید مگر مبارزه با ج.ا. و در راستای سرنگونی رژیم ستمگر حاکم بر کشورمان اشکال دارد ؟ در جواب باید گفت : مبارزه ای که کشور خارجی و رقیب با نظام حاکم  سازمان می دهد بر اساس اهداف خود و برنامه های استراتژیک خود است و یک کشور خارجی در مبارزه اش با ج.ا.هیچ تعهدی به سرنوشت ملک و ملت ندارد اما برای من و تو ایرانی مبارزه به ج.ا. نمی تواند به قیمت نابودی ایرانی و ایرانی صورت بگیرد و این آن خط تمایز میان مبارزه ای ملی با ج.ا. و مبارزه ای خائنانه با رژیم اسلامی حاکم بر کشورمان است ، مبارزه ما با خائنان حاکم بر کشورمان نباید به حاکمیت دشمنان این ملت بر کشور منجر شود ، در مبارزه با ج.ا. ما می خواهیم  به آزادی وجمهوری دوم وحکومت قانون  دست یابیم ، تحرکات عربستان سعودی و دست نشاندگان ایرانی این کشور ، ایران و ایرانی را به دام چاله دیگری از نوع جنگ داخلی محتمل و یا ضربه خوردن به تمامیت ارضی کشور  خواهد انداخت که بیرو آمدن از آن شاید برای دهه ها غیر ممکن باشد . ” نوری زاده ” و ” سلطنت طلبان ” برای جلب حمایت خارجی از اقداماتشان با آتش بازی می کنند . اقدامات آنان قبل از هر چیز به رژیم اسلامی حاکم بر کشورمان مشروعیت می دهد .

 

 

 

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: