سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” خامنه ای و سپاه ” در پی منحرف کردن اعتراضات بحق مردم بسوی “روحانی ” ، حذف “ریاست جمهوری “و اجرای طرح ” نظام پارلمانی ” هستند .

_102192337_5c811fdb-ff58-49b0-9847-92e212c58e19

دستیار آیت‌الله خامنه‌ای: به نظر می‌رسد اگر دولت نباشد کشور بهتر اداره می‌شود

اکنون دیگر دیدن مردم معترض در خیابانهای تهران ودیگر شهرهای ایران که فریاد سر می دهند و حق خود را طلب می کنند  به امری عادی  تبدیل شده است . ” کارگران ” از عقب افتادن حقوق 25% حداقل معیشت ، مالباختگان از به غارت رفتن حداقل پس انداز ، زنان از ظلمی که بر آنان بخاطر ” زن بودن ” ، درویش ومعلم و دانشجو و پرستار از بر آورده نشدن حقوق حقه اشان اعتراض می کنند و با سرکوب و باطوم و نیروهای وحشی سرکوبگر روبرو می شوند . ناکارآمدی رژیم در همه امور از تامین حد اقل امنیت اجتماعی  ، امنیت حقوقی ، تامین نیازهای درمانی و حتی معیشت مردم بچشم می خورد  رژیم در وضعیت ” بحران ناکارآمدی ” قرار داده است .

 رژیم ناکار آمد ” خامنه ای و شرکا” در پی تامین ” هژمونی تئوری استبدادی و ارتجاعی ” شیعه ولایی ” بر کشورهایی که در آنها جمعیت قابل توجهی شیعه وجود دارد ، دشمنی دیگر  کشورهای منطقه را برانگیخته و در این میان ” ترامپ ” رییس جمهور نژاد پرست و ضد مسلمان آمریکا برای جلب رضایت متحدان منطقه ای  و رای دهندگان به خود که ” اقلیتی ” عقب مانده و بشدت غیر متمدن هستند ، اقدام به برقراری تحریمهای کمرشکن بر علیه ج.ا. کرده است که بدنبال خود پایین آمدن ارزش پول ملی ، عدم سرمایه گذاری شرکت های اروپایی و حتی روسی در کشور ونتیجتا  سختتر شدن زندگی مردم کم معیشت و کارگر و فعله و حاشیه نشین شهری و پرستار و معلم را سبب شده است .

سبب اصلی  افزایش تظاهرات و ابراز نارضایتی ها نا کارامدی بنیادی رژیم ضد ملی فقاهتی است و تحریمها هم در این میان مزید بر علت شده اند . جمهوری اسلامی می خواهد با روشهای دوران و عهد شتر چرانی جامعه بشدت متحول ، اقشار متوسط بشدت مصرف گرا و متمایل به روشهای زندگی آمریکایی و اروپایی و متجدد را اداره کند ، ” خامنه ای ” می خواهد ، به اصول اساسی زندگی متمدنانه و مدرن یعنی اصل تفکیک قوا ، حاکم بودن آحاد مردم بر تعیین سرنوشت خود ، دخالت دادن همه احزاب و گروههای سیاسی در تعیین خط مشی اداره جامعه و مهمتر از همه تامین اجتماعی گسترده و بالاتر از آن دموکراسی اجتماعی که تضمین کننده استقلال سیاسی و اقتصادی است بی اعتنا باشد . آری اینها سبب همه بحرانهای اجتماعی و سیاسی در جامعه است و همه می دانیم بحرانهایی در همین قد وقامت در دوران ریاست جمهور ولایت مدار ” احمدی نژاد ” نیز دامنگیر کشور بود .

” خامنه ای و سپاه ” می خواهند بر اساس نص آیه ” اشداء علی الکفار ، رحماء بینهم ” و در قرن بیست و یکم ، هرانکس را که به استبداد وی گردن نگذارد در دسته کفار قرارداده و همه امکانات از مادی و فرهنگی و سیاسی را در اختیار آنانی بگذارد که بله قربان گوی وی باشند و یا هر عقیده ای که دارند برای وی مهم نیست مهم کارآمدی آنان برای این دستگاه ظلم و جور و استبداد و در خدمت درآمد افزایی برای طرحهای ماجراجویانه  وی قرار بگیرند و اینست سبب اصلی نابرابری شدید اقتصادی و ایجاد یکی از نابرابر ترین کشور های جهان تحت عنوان نامربوط ” مردم سالاری دینی ” همه اینها جان مردم را به لب رسانده و مردم در جستجوی راه حلی که در عین حال  اس و اساس و کیان مملکت را در معرض خطر قرار ندهد به هر دری می زنند .

” خامنه ای ” نا توان از پیشنهاد راه حل برای برون رفت از بحران ، سعی در انحراف دادن مسیر حرکت های اعتراضی به گونه ای است که گویا این ” دولت اعتدال روحانی ” است  که مسبب بحرانهای سیاسی – اجتماعی است که کشوررا به وضعیت فعلی رسانده  است ، در صورتیکه می دانیم روسای جمهوردر نظام ولایی کارگزارانی بیش نبوده اند و مسئول اصلی همه مشکلات کشور شخص ” خامنه ای ” این ولی فقیه ناکارآمد است .

امروز 4 تیر 1397-25/06/2018 ” “رحیم صفوی ” دستیار ” علی خامنه ای ” در جمع پیش کسوتان دفاع مقدس گفته است : “گاهی به نظر می‌رسد اگر دولت نباشد، کشور بهتر اداره می‌شود” ، بیش از این نیز ” ظریف ” وزیر امور خارجه نظام گفته بود : ” فکر نکنید ، اگر روحانی برود ، اصولگرا موفق ” می شود . ، مجموعه این اظهار نظرات ، مطرح کردن ویلای 10 هزار متری ” فیروز آبادی که در سالهای اخیر به ” حسن روحانی ” تمایل نشان داده بود  توسط ” جنبش دانشجویی عدالتخواه ” ، نفوذ دادن عوامل سپاه و خامنه ای و نشان قراردادن ” دولت ” توسط این عوامل در تظاهرات مردم و انداختن همه مشکلات کشور به گردن ” روحانی ” و جناح رقیب یعنی ” اصلاح طلبان  همه و همه بیانگر گرایشی در میان اصولگرایان برای ” حذف دولت ” و به جریان انداختن “طرح تغییر نظام ریاستی به پارلمانی ” که در آن رییس جمهور و یا نخست وزیر توسط مجلس شورای اسلامی ، انتخاب خواهد شد ، است ، اما ببینیم ” سپاه “و ” خامنه ای ” با اجرای این طرح در پی چه اهدافی هستند و کدام واقعیت ها این دو مرکز اصلی اداره کننده کشور را به این فکر انداخته است ؟

  • ” خامنه ای همچنان که در اواخر دوران دولت دهم با دور زدن ” احمدی نژاد “به فکر مذاکره با آمریکا بود ، اکنون نیز به فکر رفتن به پای میز مذاکره با ” دونالد ترامپ ” است ، شروع مذاکرات به معنای در هم شکستن گفتمان شکست خورده باصطلاح  ” رهبری مبارزات ضد آمریکایی شیعیان  ” است که ” خامنه ای ” با بازی کردن با این کارت ، سعی در مطرح کردن خود بعنوان چهره ای انقلابی و شکست ناپذیر داشت ، ” خامنه ای ” و سپاه می خواهند با حذف جناح رقیب و روحانی زمینه مانور دادن آنان را بر روی این شکست از آنان گرفته و خود به یکه تاز میدان مذاکره با آمریکا تبدیل شده و در میان مردم  و هواداران منطقه ای ، خود را یگانه قدرت تصمیم گیر در میدان نشان دهند .
  • مردم هنوز از یاد نبرده اند که که ” خامنه ای و سپاه ” ، اصولگرایان و دلواپسان اختلاسگر با چه جد و جهدی در انتخابات ” ریاست جمهوری ” سال 1396 در پی انتخاب شدن ” ابراهیم رئیسی ” بودند.

  این دو از آنرو از انتخاب شدن ” ابراهیم رئیسی ” حمایت می کردند که معتقد بودند در صورت رییس جمهور شدن “رییسی” ، تضاد دیر پای میان دو پست کلیدی ” ولایت فقیه ” و ” رییس جمهور ” در نظام رنگ خواهد باخت  وسپاه در پیروزی ” ابراهیم رییسی ” حذف پست ریاست جمهوری و جمع کردن دو پست ” ولی فقیه ” و ریاست جمهور ” را در وی می دید . رای اکثریته به ” حسن روحانی ” آن طرح را با شکست روبرو کرد . اما مگر اصولگرایان یکبار دیگر دو در طول 8 سال دولتهای ” احمدی نژاد ”  موضوع ” بر سر کار آوردن یک فرد ” ولایتمدار ” بعنوان رییس جمهور  آزمایش نکردند و شاهد رشد بالاترین تضادها میان ” خامنه ای ” و ” احمدی نژاد ” نبودیم ؟ ، مشکل نه الزاما فردی که در این نظام به ریاست جمهوری ” می رسد که یکم از تضاد ماهوی میان پدیده ای تحت عنوان ” جمهوری اسلامی ” است که ” جمهوریت به معنای ” حاکمیت جمهور مردم ” با ” اسلامیت سیاسی ” که اساسا حقی برای انتخاب مردم قائل نیست ، می باشد و دوم اینکه ” خامنه ای ” بعنوان رهبری که هیچگونه محدودیت و انتقاد  را در اجرای طرحهای سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی برنمی تابد و هر کس به معنای مطلق هر کس که در این نظام به عنوان ” رییس جمهور ” انتخاب شود ، نخواهد توانست دخالتهای ” ولی فقیه ” را در امور اجرایی بپذیرد . پدیده ای به نام ” ولایت فقیه ” بر اساس مطلق العنان بودن ” ولی فقیه ” برنامه ریزی شده است و اکنون خامنه ای و یک دوجین از تئوریسین های ، تئوری بی پایه های تحت عنوان ” مردم سالاری دینی ” به آنسو تمایل دارند که شمشیر را از رو بسته و با حذف “پست ریاست جمهوری ” یکبار و برای همیشه خود را از مشکلات ” انتخابات ریاست ” جمهوری خلاص کنند .

  • ” خامنه ای ” و ” طائب ” و مهندسان انتخاباتی با توجه به نتایج انتخابات های 1390 به بعد می دانند که پس از این در هیچ انتخاباتی نمی توانند رای اکثریت رای دهندگان را از آن خود و اصولگرایان کنند ، اینان می دانند که مردم به این موضوع آگاه شده اند که یکی از راههای حذف ” خامنه ای ” ” سپاه ” و ” اصولگرایان ” و حتی نظام نا کارامد فقاهتی ، رای دادن به اصلاح طلبان و اعتدالگرایان است و مردم با چنین حربه ای با کمترین هزینه ، شکست و بی آبرویی ، ولی فقیه شکست خورد ه را به رخ وی و اصولگرایان می کشند ، خامنه ای در پی آنست ،( اما فقط در پی آنست و اینکه موفق شود یانه به عوامل بسیاری بستگی دارد که باید در مقاله ای دیگر به آن پرداخته شود ) که این امکان را از مردم و جناح اعتدال و اصلاح بگیرد . و فقط در یک انتخابات و آنهم انتخابات نمایندگان “مجلس ” با چنین چالشی روبرو شود .
  • نظام نا کار آمد  فقاهتی ، با حذف ” دولت ” و ” روحانی ”  و به راه انداختن تبلیغات عوامگرایانه ادعا خواهد کرد ، که اکنون و در آن زمان گویا ، علت العلل بروز مشکلات اجتماعی – اقتصادی را یافته و برای آن راه حل پیدا کرده است ، شاید در پی مذاکره با ترامپ و متوقف شدن شدت تحریمها ، شرکتهای اروپایی و حتی آمریکایی شروع به بازگشت به ایران وسرمایه گذاری در صنایع استخراجی نفت کنند و بازار ملتهب ارز و نقدینگی ، موقتا کمی ارام بگیرد ، اما همه می دانیم که این ارامش ، دیری نخواهد پایید ، رژیم قادر به افزایش حقوق کارگران حتی در حد خط فقر نیست ، رژیم قادر به پایان دادن به سرکوب کارگران و معلمان و پرستاران ، نیست ، رژیم باز دراویش را خواهد کشت ، خامنه ای و سپاه و قوه قضاییه بیدادگر آن بازهم به فقر و فحشا و بیعدالتی و نابرابری ، دامن خواهند زد و اما “جمهوری اسلامی ” چند گام بزرگ بسوی ” تبدیل شدن به حکومت اسلامی ” بر خواهد داشت . همراه با یکه تاز شدن اصولگرایان و اختلاسگران حزب الله در عرصه ، سرکوب و بی حقی و نابرابری و فساد سیاسی و اقتصادی بازهم گسترش بیشتری خواهد یافت و کشور ما با بحرانهای جدی تری روبرو خواهد شد و زمینه برخورد اقشار وطبقات مختلف با حاکمیت ، همراه با پشت پازدن آمریکا به هر گونه قول وقرار با ” خامنه ای ” و ” سپاه ” ایران ما را ، “مام وطن” را در پرتگاه فاجعه قرار خواهد داد .

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: Uncategorized, فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: