سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

از کیف 30 میلیونی نوه دختری امام تا ویلای چند میلیاردی نوادگان مفتخور خمینی ، آمده بودند “حکومت عدل علی” بسازند !!

 

naime

 فعلا از نطر فقرا و کارگران ویا زنانی که از فرط فقر به اعتیاد وخود فروشی کشانده شده اند ،  زندانیانی که بر اثر نبود فرهنگ مناسب رشد و تحصیل و تربیت به جنایت و سرقت روی می آورند و دسته دسته اعدام می شوند ، از نظر همه ما ، ما بر خاک افتادگان ،از نطر ما ، کسانی که داغ فقر و نداری چهره امان را دژم کرده است و به مجرد اعتراض گلوله و شلاق و اعدام و زندان از سوی شما منتظر ماست  مقصر همه اینها ، شما و امام اولتان و امام سیزده شما و دین و آیین شماست

 

آخوندها همیشه بر بالای منبر قبل از ج.ا. وحتی تا کنون برای ما ایرانیان از شخصیتی به نام ” حضرت علی ” می گفتند و مدعی بودند که امام اول شیعیان بسیار عدالت پرور بوده و از اینکه در قلمرو حکومت او ، خلخالی از پای زنی یهودی ، بزور کشانده شود شبها از فرط مسئولیت خواب راحت به چشمش  نمی آمده است ، تا قبل از انقلاب که می گفتند الگوی آنان برای حکومتداری همان الگوی به کار گرفته شده از سوی همان امام اول شیعیان است ، بعد از انقلاب تا مدتی هم همین لاف را میزدند و کم کم که فساد ها و اختلاس ها شروع شد و مردم فهمیدند که بر عکس  بزرگترین اختلاس گران از خود سردمداران حکومت هستن ، لافزنان عدل علی وار ، زبان در کام کشیدندو باصطلاح کوچه بازار ” خفه خوان ” گرفتند .

ali eshraghi

کیف 30میلیون تومانی  نوه خمینی عاطفه اشراقی  با مارک  دولچی گابانا 

خمینی ” انکه تخم اختلاس و دزدی و سوء استفاده و رانتخواری را در این نظام نهادینه کرد و بعد از مرگش هم سالانه میلیونها تومان هزینه مقبره اش را از پول خون مردم فقر زده و بی آب و نان می رباید و طبق گفته ” علی اکبر حبیب مرادی ” معاون مالی – اداری موسسه تنظیم و نشر آثار ” خمینی ” از47.7میلیارد تومان در سال 1391 به 76.96   میلیارد تومان رسیده است شر اصلی در این میانه بود . این مبلغ که ” سید حسن  خمینی درنوشته ای آنرا هزینه موسسه پژوهشی خمینی و حقوق کارکنان محل دفن خمینی و موسسه حفظ و نشر خمینی بر شمرده است ، بجز مبالغ کلانی است که دولت هر ساله بابت گسترش ” حرم خمینی ” ( حدود 12 میلیارد تومان ) می پردازد .

اخیرا ” نعیمه اشراقی ” نوه دختری خمینی ” با آه و ناله و در مصاحبه ای چنان خود و خانواده اش را کم در آمد نشان داده است که گویا باید این خانواده شبهای جمعه به گدایی بروند . در حالیکه شیشه عینک وی دست این دختر متقلب را رو کرد و تصویر ماشین گرانبهای وی در آن شیشه عینک نشان داد که ایشان زندگی اشرافی دارند.

 اما می دانیم که حقیقت جز اینست ، هزینه میلیاردی تحصیل همین ” نعمیه اشراقی ”  از همان بودجه ” حفظ و نشر آثار خمینی ” تامین می شود ، کیف چند ده میلیونی که در دست آن دیگر ” نوه خمینی ” است از همین بودجه تامین می شود ، هزینه ساخت ، یا اجاره و یا زندگی در ویلای شاهانه ای که تخم و ترکه خمینی در آن به آرامش ملکوتی تامین شده از حکومت علی واری که پدر بزرگشان تاسیس کرد می رسند از محل همین پولها تامین می شود ، در حالیکه مردم ما در زباله ها وقبرها بدنبال تکه نانی یا محلی برای گذراندن شب هستند . پس ” حکومت علی وار ” همین بود ؟ ننگ بر شما و حکومت علی وار شما ،  یا شما ” علی وار ” نیستید و زندگی نمی کنید ، یا علی وار همین است که شما به اجرا گذاشته اید .

 فعلا از نطر فقرا و کارگران ویا زنانی که از فرط فقر به اعتیاد وخود فروشی کشانده شده اند ،  زندانیانی که بر اثر نبود فرهنگ مناسب رشد و تحصیل و تربیت به جنایت و سرقت روی می آورند و دسته دسته اعدام می شوند ، از نظر همه ما ، ما بر خاک افتادگان ،از نطر ما ، کسانی که داغ فقر و نداری چهره امان را دژم کرده است و به مجرد اعتراض گلوله و شلاق و اعدام و زندان از سوی شما منتظر ماست  مقصر همه اینها ، شما و امام اولتان و امام سیزده شما و دین و آیین شماست . هر وقت دینداران عادلی را دیدیم ، آنوقت ممکنست به شکل دیگری در باره شما و ادعاهایتان فکر کنیم . لعنت بر شما و حکومت علی وار شما .

naima4

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , ,

2 Responses »

  1. آخه یه جوری دروغ بگین که بگنجه طرف نوه امام نیست و نسبت دورتری داره حتی اسمش عاطفه نیست.. اونوقت حرف از کیف سی میلیونیش می زنید؟! بیاید قیمت های کپی و فیکش رو هم در ایران بپرسید

    • نا زلی خانم کپی و فیک مال ما من و شمای فقیر و بیچاره است ، این اختلاسگران فقط اصل استفاده می کنند ، در ضمن اگر شما خودتان هم جز دار و دسته اختلاسگران باشید که دفاع شما از اینان طبیعی است اما اگر جز < بدبخت بیچاره ها و طبقه ضعیف باشید بسیار برای شما متاسفم که که به دام دفاع از این موجودات افتاده اید

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: