سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

بر اساس اسناد سازمان “شفافیت مالی آمریکا ” مسیح علی نژاد “برای راه اندازی چهارشنبه های سفید بیش از 500 هزار دلار پول گرفته است ، ایشان باید پاسخگو باشند درست است یانه ؟

 در مراجعه به سایت ” سازمان شفافیت ” که هرگونه نقل و انتقال مالی دولتی به اشخاص در آن ثبت می شود ،و جستجوی نام ” معصومه علی نژاد قمی ” متوجه می شوید که ایشان طی دوسال مبلغی در همان حدود از این سازمان دریافت داشته است . که در سال 2015 ، 80 هزار ، 2016 40 هزار ، 2017 ،  90 هزار دلار و در سال 2018 و تا کنون حدود 40هزار دلار دریافت داشته است . بر اساس مبالغ و خلاصه سالانه سازمان شفافیت از 2014 تا کنون ایشان مبلغی .در حدود 500 هزار دلار دریافت داشته است .

امروزه و در اوج پدیده ای تحت عنوان  ” انفجاراطلاعاتی ”  ، هرروزه سیل اطلاعات از سوی مراکز مختلف بسوی مردم عرضه می شود که نیاز به بررسی  باز بینی برای حقیقی و یا غیر واقعی بودن دارد . اخیرا در یک ویدیو از سوی یک فرد فعال در ” شبکه های اجتماعی ”  ، ویدیو یی به اشتراک و در وعرض دید عموم نهاده شده است که در آن سندی از سازمانی تحت عنوان ” سازمان شفافیت ایالات متحده آمریکا ” به نمایش در آمده است . بر اساس این سند، ” خانم ” مسیح علی نژاد ” در اجرای طرحی به نام ” چهارشنبه های سفید ” که در آن از زنان ایرانی خواسته می شود ” حجاب اجباری ” را به چالش بکشند ، طی سالهای 2016 تا 2018  طی اقساط مختلف مبلغی در حدود 500 هزار دلار از سازمانی به نام “ Broadcasting Board of Governors” که به اختصار BBG   خوانده می شود دریافت داشته است . البته این سازمان  خود را از دولت آمریکا  مستقل اعلام کرده است  ، اما صدای آمریکا که ” علی نژاد ” در آنجا فعال است خود را به این شکل معرفی می کند : “ VOA is part of the Broadcasting Board of Governors, the government agency that oversees all non-military, U.S. international broadcasting. It is funded by the U.S. Congress. ”  ( صدای آمریکا که بخشی از BBG است که خود  یک سازمان دولتی است که که خبر رسانی بین المللی  غیر نظامی را بعهده دارد ، این سازمان بوسیله کنگره امریکا بنیاد شده است .البته در  دولتی بودن سازمان عریض و طویلی مانند BBG   و ” صدای آمریکا بزبان فارسی ” شکی نیست ،

با کلیک  بر روی تصویر زیر به سایت ” سازمان شفافیت مالی آمریکا ”  منتقل می شوید

bbg6

 در مراجعه به سایت ” سازمان شفافیت ” که هرگونه نقل و انتقال مالی دولتی به اشخاص در آن ثبت می شود ،و جستجوی نام ” معصومه علی نژاد قمی ” متوجه می شوید که ایشان طی دوسال مبلغی در همان حدود از این سازمان دریافت داشته است . که در سال 2015 ، 80 هزار ، 2016 40 هزار ، 2017 ،  90 هزار دلار و در سال 2018 و تا کنون حدود 40هزار دلار دریافت داشته است . بر اساس مبالغ و خلاصه سالانه سازمان شفافیت از 2014 تا کنون ایشان مبلغی در حدود 500 هزار دلار دریافت داشته است .

با کلیک  بر روی تصویر زیر به سایت ” سازمان شفافیت مالی آمریکا ”  منتقل می شوید

bbg3

مسئله از آنجا برای ما ایرانیان اهمیت پیدا می کند که BBG    هدف خود را حمایت از کوشندگان در راه دمکراسی در تمامی جهان اعلام می کند و در صفحه اول خود تصویری از معترضان اوکرایینی سوار بر تانک بعد از فرار ” یانوکویچ ” در سال 2014 را به نمایش می گذارد که نتیجه تحرکات ماجرا جویانه آمریکا در موضوع اکراین به ” جداشدن ، کریمه ، از اکراین و وقوع جنگ داخلی خانمانسوزی در آن کشور است که تا کنون هم ادامه دارد .

bbg2

صفحه اول   BBG  که راه انداری جنگ داخلی در در آکراین را از افتخارات سازمان خود می داند

به موضوع خودمان بر میگردیم ، خانم ” علی نژاد ” باید به افکار عمومی پاسخ دهد که راه اندازی مبارزات با حجاب اجباری تحت عنوان ” چهارشنبه های سفید ” به سفارش BBG بوده است یا نه ؟  و ایشان این 400 هزار دلار رابرای دستمزد  به راه اندازی ” چهارشنبه های سفید ” گرفته اند و آیا روسای سفارش دهنده این برنامه به ایشان ، قصد ایجاد دمکراسی در ایران از نوع آنچه که در اکراین و لیبی و عراق و افغانستان ایجاد کردند را دارند ؟

bbg

 اگر ” مسیج علی نژاد ” این مبلغ کلان را گرفته باشد ؛ که ظاهرا گرفته است  پس وی نه برای مردم خود ، آزادی و سربلندی کشور خود که برای پولی که از خارجی  یعنی آمریکا می گیرد که آن کشور هم هیچ تعهدی به آینده و سرنوشت مردم کشوری به نام ایران ندارد ، فعالیت می کند .  یعنی ایشان پول و مزد معینی می گیرد تا سفارش معینی ، برای مقاصد معین یک دولت خارجی که می دانیم نه  به دبنال منافع مردم ما که بدنبال منافع نامشروع خود در کشور ماست را بر آورد .

بر فعالین  امور سیاسی که از خارجی پول می گیرند و می دانند که خارجی در صدد ایجاد جنگ داخلی در کشورشان و حمله به کشور مادری اشان تحت عنوان ” دخالت بشر دوستانه است ” باید لعنت فرستاد و آنان را ” طرد کرد . مبارزه با ج.ا. نه با برنامه های مشکوک “آمریکا “و شخصیت های خائن به منافع ملی که باید از سوی خود مردم و با رهبری شخصیت های شناخته شده و متعهد به سرنوشت مردم و کشور صورت گیرد .

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

5 Responses »

  1. بدون پول نمیشه کار کرد پس میخواستین جمهوری اسلامی کمک کنه ! چه کسی باید کمک کنه؟

  2. اینها برای کارش تو شبکه تلویزیونی صدای آمریکا هست برنامه تبلت را میسازه!
    کجاش نوشته برای چارشنبه های سفیده؟

  3. جریان انحرافی مسیح علینژاد گندش در امد .

  4. جالبه اینرا کسی نوشته که برای به اصطلاح افشاگری حقوق شخصی خانم عاینژاد را که بابت برنامه تبلت در صدای آمریکا حقوق گرفته خودش از بابت تبلیغ در وبلاگ اش منبع درآمد دارد. تف سربالا

    • چه کسی از بابت نبلیغات وبلاگش در آمد دارد ؟ اگر من منظورتونه ، من تا حالا یک سنت در آمد نداشته ام ، اما بحث من اجرای برنامه های هماهنگ با سفارش دهنده و هزینه کننده است ، من که در وبلاگم حرف خودم را میزنم اگر هم تبلیغی در صفحات سایت من شود من که با گوگل هماهنگ نیستم . اگر ادعایی دارید که من در انتخاب مطالب سایتم قراردای با مرکز و محل معینی دارم خوب اثبات کنید .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: