سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” خامنه ای و اشتباهاتش : ” سیلی محکمی که خامنه ای بر چهره ” احمد توکلی ” و “عدالتخواهان” زد .

tvakoli

احمد توکلی رئیس دیده بان عدالت وشفافیت 

 

  : رهبر جمهوری اسلامی ” در سخنرانی اخیر خود به یک اشتباه خود که اعتماد به آمریکایی ها بوده است اشاره کرد اما در همین سخنرانی ، مرتکب اشتباه بزرگ دیگری شد و آن این بود که در تطهیر سیستم سراپا فساد و پر از اختلاس اسلامی که خود و سپاه  بر آن حکومت می کنند ، تلاش بسیار کرد تا فساد را در نظام تحت فرمانش کم اهمیت نشان دهد ، وی ضمن تلاش برای  کم اهمیت نشان دادن میزان  فساد و اختلاس و ارتشاء در ارکان مهم و حیاتی نظام ، ادعا کرد که تعداد کمی از کارمندان این سیستم به فساد آلوده بوده و به یکباره نیز به کسانی که معتقدند که ” فساد در نظام  ، سیستمی است ” حمله کرد .

همه می دانند که اولین بار این جمله را ” احمد توکلی ” از بنیاد گذاران ” دیده بان شفافیت و عدالت ” به کار برده بود . دلیل اساسی حمله ” خامنه ای ” به احمد توکلی که بنظر می رسد به این اعتقاد رسیده است که فساد و دزدی واختلاس ، خود  ، نظام اسلامی را ریشه کن خواهد کرد و بارها این موضوع را اعلام کرده است ،این است که  ” خامنه ای ” می داند که خدمتگزاران مهم و کلیدی نظام اسلامی   انگیزه بالایی برای خدمت به نظام  بجز دریافت رانت های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی  ندارند  و اگر اجازه دهد که مبارزه بافساد حتی کمی عمق پیدا کند ” در شهر هرآن که هست گیرند ” و طبیعی است که خامنه ای نمی خواهد سران نظام انگیزه  خدمت در حکومت اسلامی را از دست بدهند

 

چرا ” خامنه ای ” از مبارزه بافساد هراسان است . مبارزه بافساد در ج.ا. در حکم ” گردکان بر گنبد است ” !

 . رژیم اسلامی  در این مورد با تجربه بر روی کار آمدن “یوری  آندور پوف ” در “اتحاد جماهیر شوروی ” سابق روبروست ، وی که در سال 1982 در ” شوروی ” به قدرت رسید و ” کمونیستی معتقد و سختگیر ” بود در زمان زمامداری ” برژنف ،” رییس سازمان اطلاعات شوروی ” ، ” ک.گ.ب ” بود و بارها می خواست در همان زمان مبارزه با فساد را آغاز کند که با ممانعت ” برژنف ” روبرو می شد . وی بعد از بقدرت رسیدن مبارزه اساسی با فساد در میان مقامات حزبی و دولتی را شروع کرد و مثلا در یک مورد توانست از فسادی وحشتناک پرده بردارد وآن این بود که مقامات دولتی و حزبی برای دهها سال سهمیه و سوبسید و کوپن  برای شهر و منطقه ای دریافت کرده و حسابسازی می کردند که آن منطقه وشهر در دوران جنگ دوم جهانی به کلی نابود شده و دیگر وجود نداشت ، دهها نمونه از این دست را ” آندروپوف ” کشف و مقامات مربوطه را اخراج و خانه نشین و یا محاکمه  کرد ، در نمونه ای دیگر ” آندروپوف ” کشف کرد که برای سالیان دراز گوشت مرغوبی که باید به کودکستانها  و ویژه کودکان داده می شده است در سیستم نقل و انتقال و تحویل با آشغال گوشتهایی که باید معدوم می شدند تعویض و گوشتهای مرغوب به قیمت  بالا در اختیار مقامات قرار می گرفته است ، بیچاره آن مقامات نمی دانسته اند در ج.ا. اختلاسگرانی به قدرت خواهند رسید که کمترین  دزدی اشان میلیاردی و دکل نفت است .  در حقیقت بعد از اینکه این مقامات اخراج شده و محاکمه شدند و زمینه اختلاس و دزدی کمتر شد بسیاری از مقامات حزبی و دولتی ، انگیزه خود را برای خدمت به دولت شوروی از دست دادند ، خامنه ای نیز بخوبی می داند که اگر بخواهد مبارزه ای واقعی را با فساد آغاز کند ، بسیاری از مقامات و سران سپاه و سیستم اداری و بانکی  دیگر انگیزه ای برای اینکه در  این نظام ظالم پرورباقی بمانند  نخواهند داشت ، درست در چنین زمینه ای است که وی ” احمد توکلی ” رییس “دیده بان شفافیت و عدالت “را سکه یک پول می کند و مستقیما وی را مورد حمله قرار می دهد و خطاب به وی می گوید : ” آنکس که می گوید فساد در نظام سیستمی است در چشم و مغز خودش فساد هست ” .

اگر جویندگان عدالت و مبارزه با فساد در درون این نظام  وجود دارند که قطعا اینطور است باید بدانند که تلاش بیهوده می کنند و فساد از درون ” بیت خامنه ای ” شروع می شود و خامنه ای خود سر دسته فاسدان و سر حلقه اصلی فساد سیاسی یعنی استبداد است وبرای حفظ این فساد باید به دیگر شخصیتهای حکومت ، باج بدهد تا آنان نیز به وی خدمت کنند . خانه این نظام از بن بست ویران است ، رهبر حکومت اسلامی از قوه قضاییه ای که حتی از سپرده و امانت نهاده شده در این قوه ،سود و ربا می گیرد و مبلغ آن سالانه به 200 میلیارد تومان می رسد می خواهد که با فساد مبارزه کند ؟ زهی خیال باطل .

“اقای توکلی من خود با شما در زمان شاه در زندان قصر هم بند بوده ام ، چرا در زمان شاه بخاطر  اعتقاد به وجود بیعدالتی و نابرابری به مبارزه سیاسی رو آوردید و اکنون با دیدن این همه حق کشی و نابرابری و ظلم  ،  نه تنها مبارزه نمی کنید که به این رژیم خدمت کرده و از سوی رهبر هم مورد حمله قرار می گیرید ، دم فرو بسته و در مقابل توهین آشکار ” خامنه ای ” به خود و عدالتخواهان ” سکوت کرده اید ؟  حق مردم چه می شود ؟ ، اگر دینتان شما را از مبارزه بر علیه ظلم باز می دارد لااقل آزاده باشید و از این رژیم سراپا فساد جدا شوید .

اشتباه دیگر خامنه ای البته نه اشتباه که ” تجاهل العارف ” اینستکه فساد را در جمهوری اسلامی ، کم اهمیت جلوه می دهد . در جلسه استیضاح وزیر کار ” ربیعی ” ، وی در صحن علنی مجلس از نماینده ای به اسم “محمدرضا پورابراهیمی”   نام برد که او ، وی را برای ریختن 150 میلیارد تومان به حساب معرفی شده از سوی وی و انتخاب فردی به نام ” کهنوجی ” بعنوان مدیر عامل مس سرچشمه  تحت فشار گذاشته و وی را تهدید به ” استیضاح ” کرده است ،  یا در مصاحبه اخیر “کریمی قدوسی ” در باره باجگیری ” علاالدین بروجردی ” از ” مه افرید امیر خسروی ” وی مطرح می کند که “علاالدین بروجردی” در سر برگهای مجلس ” خاوری ” را زیر فشار گذاشته بوده است تا نسبت به دادن وام ” هزار میلیارد تومانی ” به ” مه آفرید ” اقدام بعمل آورد که رییس شعبه مربوطه  ابتدا از دادن این وام خود داری می کند وو نهایتا با فشار ” بروجردی” که تحت عنوان ” رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس ” به این موضوع ورود پیدا کرده بوده است  ، به وی مبلغ “500 میلیارد تومان ” علیرغم داشتن  بدهی های کلان بانکی  و فقط با دریافت  20% ضمانت از مبلغ وام کلان  دریافتی موافقت می کنند ، این که از این مبلغ چه مقدار به ” بروجردی ” و از طرق وی به ” خامنه ای ” رسیده است و ” خاوری در این میان چقدر برداشت کرده البته جزء اسرار مگوی ج.ا. است که فقط با سرنگونی این نظام چنین اطلاعاتی افشا خواهد شد ، جالب است که بر اساس گفته ” کریمی قدوسی ” که خود نیز از مقامات همین رژیم است وقتی که ” بروجردی ” برای ادای توضیحات در این مورد و ارتباطش با ” پرونده امیر خسروی ” به دادسرا احضار می شود در یادداشتی به محسنی اژه ای  می نویسد که ” گر حکم شود که مست گیرند در شهرهرآن که هست گیرند ” و این خود سند گویایی از همه گیر بودن فساد در نظام نا کارآمد و دزد پرور اسلامی است . و اعدام شدن ” مه آفرید امیر خسروی ” نیز برای برون نیفتاده ” این اسرار از پرده بوده است . فساد تا عمق جان رژیم و بالاترین مقامات حکومت نفوذ کرده است و رهبر  حزب الله از کم اهمیت بودن فساد می گوید .

چرا مقامات رژیم بر علیه یکدیگر افشا گری می کنند

 این هم سئوال خوبی است ، قطعا خود سیستم اطلاعاتی سپاه و بیت در این مورد دست داشته  و اطلاعات لازمه بر علیه مقامات را به دست جناح رقیب می رسانند و علت آنهم اینستکه ” خامنه ای ” می خواهد که از همه مقامات حکومت اسلامی ، سند افشا شده در دست داشته باشد تا آنها هیچگاه بفکر به چالش کشاندن قدرت بلا منازع خامنه ای را نیفتند .و از سوی دیگر با افشای فسادی که بسیاری از مردم از آن آگاه هستند زمینه افشاگری از مخالفین نظام و اپوزیسیون نیز گرفته می شود و در حقیقت وقتی که دزد فریاد آی دزد سر دهد ، توجه ها از خود را بسوی دیگر منحرف می کند  .

” خامنه ای ” در مورد کم اهمیت بودن فساد در ج.ا نه اشتباه که دروغ گفت و بشدت نگران این واقعیت است که نمی تواند در مبارزه با فساد  کاری بکند و می داند که همین نقطه ضعف عاقبت باعث می شود تا آن دسته از هواداران نظام از قبیل ” توکلی ” و ” عدالتخواهان ” که هنوز در مورد ضد  مردمی بودن نظام شک  دارند ، نهایتا در مقابل جمهوری اسلامی بایستند . به امید جدا شدن نیروهای مردمی ای که علیرغم اینکه خیانت این رژیم به ایران و ایرانی کاملا روشن است هنوز در ظلم و استبداد نهادینه شده در این  نظام شک دارند .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: