سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

در آستانه ماه محرم : مردم نمی خواهند به مانند ” حسین و یارانش “که در کربلا بدنشا ن زیر سم اسبان متلاشی شد ، زیر تحریمها و تانکها و بمبهای آمریکایی له شوند

 

kaveahangar giphy

” خامنه ای ” و رهبران حکومت اسلامی مردم ایران را به سرنوشت ” حسین ” و یارانش دچار خواهند کرد ،

 آخوندها می گویند که در روز دهم ماه محرم سال 63 هجری قمری ، نوه پیامبر در مصاف با خلیفه وقت مسلمین ” یزید ابن معاویه ” در ” نینوا ” به محاصره لشکر خصم در آمد و خود و طفل چهار ماهه اش ” علی اصغر ” به فجیعترین وضع به دست  آنان کشته شدند ، جسد وی و یارانش به زیر سم اسبان سپاه یزید افتاد و در خاک و خون غلطیدند ، حتی حسن روحانی اعتدالگراهم در جلسه اخیر هیئت دولت ، از اعضای دولت خود این مردان اخته و بی خاصیت که توان حل کردن هیچ مشکلی  از مشکلات مردم را ندارند ، در این ارتباط اشک گرفت .

خب البته روایت خامنه ای و امثالهم که از کشته شدن امام سوم شیعیان ، دکان باز کرده و بهره برده اند با روایت دیگر محققان و راویان تاریخ اسلام از این حادثه متفاوت است که مسئله ما نیست .

یعنی الگوی خامنه ای و همدستانش از مقاومت و پیروزی ، کربلا و آنچه بر ” حسین ” و یارانش گذشت  ، است . بر همین مبنا می توان به مردم ایران هشدار داد که این جماعت جنایتکار می خواهند مردم ایران را در مصاف با آمریکا و عربستان سعودی که آنان را فرزندان و نوادگان ” یزید و معاویه ” می دانند به سرنوشت اهل و عیال امام حسین دچار کنند و اگر ” حسین ” شب عاشورا مشعل ها را خاموش کرد که هر کس نمی خواهد کشته شود به هر کجا که می خواهد برود ، این ها آن مردانگی را هم ندارند که به هر کس که نمی خواهد رخصت نفس کشیدن بدهند  و همه ملت ایران مجبورند به همه خواسته های اینها که از قبل فرزندان و بستگان خود را به اروپا و آمریکا فرستاده و مانند حداد عادل که گفت با یک خانواده شهید پرور ” امریکایی ” وصلت کرده است ، جای پایی برای روز مبادا در آنطرف دنیا برای خود محکم کرده اند تن بدهند  .

این قصه را هم فراموش کنید که بعضی از هموطنان ما می گویند که گویا باشلیک اولین موشک آمریکایی و یا بمباران ،  این جماعت ماجراجو و متوهم فرار کرده و مملکت را به ملت ایران خواهند سپرد . همیشه باید بدترین حالت را مثل مقاومت ” هیتلر” تا خود کشی و نابودی و تجزیه و حمله دهها کشور به آلمان و یا سرنوشت موسولینی و ایتالیا  را در نظر داشت .

” خامنه ای ” و اطرافیانش ، ” سپاه ” و ” دفتر سیاسی ” اش ، را مشتی ماجراجوی متوهم در نظر بگیرید که حاضر هستند برای حاکمیت بر منطقه و جهان اسلام و تبدیل کدخدای ” بیت ” به ” ولی امر مسلمین جهان ” ، مملکت و منطقه را به آتش بکشند و این در حالی است که اکثریت غالب مردم ما هیج انگیزه ای برای حمایت از اهداف خیالی ” خامنه ای ” و ” ژنرالهای تجربی اش” ندارند اما به ضرب سرکوب و دستگیری و شکنجه باید بسوی چنین سرنوشتی که مرگ محتوم ملت ما در آن قطعی است گام بردارند ، مردم ما اکنون به مانند آن زندانیان ” داعش ” شده اند که مجبور شان می کردند تا  همراه با آنان به گورستان رفته و با دست خود گور خودرا بکنند و بعد آنها را در همانجا تیر باران می کردند .

 مردم شریف ایران آیا می خواهید به زیر تانکها و بمب های آمریکایی بیفتید ، آیا واقعا الگوی ” امام حسین ” و آنچه بر وی و خانواده اش گذشت را انتخاب کرده اید ؟ اصلا گیرم که بعضی بگویند که آری ، می پرسیم ” امام سوم  پیروز شد ؟” اینکه خودش را به بدترین وضع بکشند وسر ببرند و با خانواده و ناموسش هر کاری خواستند بکنند و آنها را به اسارت ببرند و تا هفت پشتشان هم به ایران فرار کنند و به مانند گدایان دوره گرد نزد  ایرانیان مخالف حکومت خلفا دست گدایی دراز کنند ، این پیروزی است ؟ 

 ایرانیان حاضرهستید زیر شنی تانکهای آمریکایی له شوید ، فرزندانتان بر اثر بمباران هواپیما های سعودی ها و آمریکایی ها به مانند ” علی اصغر ” تکه تکه شوند ؟ وبعدهم به مانند اولاد حسین ابن علی به گدایی به افغانستان وعراق فرار کنید ؟

 به حرف خامنه ای که می گوید جنگ نمی شود اعتماد نکنید ، او متوهم و کم اطلاع است ، مگر همین چند سال پیش نمی گفتند تحریمها ورق پاره است و امروز بری لغو تحریمها التماس می کنند و از دادگاه لاهه می خواهند که ” پیمان مودت ایران و محمد رضا شاه ” را دوباره بر قرار کنند ، مگر همین خامنه ای همین چند سال پیش نمی گفت که :  مذاکره با آمریکا حرام است و هرکس با آمریکا مذاکره کند بی غیرت است ، چگونه شد که وی در زمان اوباما همین کلاه بی غیرتی را بر سرش گذاشت و امروز هم از گوشه و کنار خبر می رسد که از طریق “جان کری ” در حال مذاکره هستند .یعنی به حرفهای رهبران جمهوری اسلامی نمی توان اعتماد کرد ، مگر همین چندمدت پیش ” اسحاق جهانگیری ” قیمت ارز را 4200 تومان اعلام نکرد و با کارشکنی های سپاه و دیگر عوامل داخلی و تحریمها اکنون قیمت ارز به حدود 15000 توان نرسیده است ؟. این حکومت قدرت کنترل عوامل خارجی تاثیر گذار بر سرنوشت ملت را که البته ندارد ، توان کنترل دولتمردان و رهبران سپاه را هم ندارد . به اینان ، حرفهایشان و تحلیل هایشان  اعتماد نکنید .

 اکنون جنگ اقتصادی  و دیپلماتیک ” امریکا ” و ” عربستان سعودی ” و کشورهای خلیج فارس بر علیه ج.ا. شروع شده و ج.ا. هم در مقابله با این تحریمها بشدت ناتوانی نشان داده و با فروختن 7 تن طلا بصورت سکه و تزریق دلار به بازار که آنهم اساسا به دست آقا زاده و حرام زاده های حکومتی می رسد ، نتوانسته است قیمتها را تحت کنترل دربیاورد ، دامنه بحران ها در حال گسترش است و زمینه آغاز جنگ که نابودی مملکت مارا بدنبال خواهد داشت در حال فراهم شدن است . گیرم که اینان ده هزار سرباز آمریکایی حاضر در منطقه را هم کشتند ، گیرم که میان حزب الله لبنان و اسراییل هم جنگ در گرفت ، گیرم که تنگه هرمز را هم بستند و قیمت بنزین و نفت در آمریکاو اروپا و چین سر بفلک گذاشت اینها برای ما مملکت خواهد شد ، مملکتی که در آن صدها هزار نفر کشته شده باشند ، بندرها و اسکله ها و مدارس و شهرهای صنعتی با خاک یکسان شده باشد و ارتش سعودی ها و اماراتی ها و امریکایی ها به داخل ایران سرازیر شده باشند ،و خوزستان را مملکت عربی اعلام کرده باشند  به این احتمالات فکر کرده اید ؟ به حمایت روسیه دلخوش کرده اند و نمی فهمند که روسیه در بهترین حالت شمال ایران تا زنجان را اشغال کرده و با کمک بعضی حزب اللهی ها و سپاهی ها فرار کرده به آن منطقه ، یک حاکمیت طرفدار خود بر پا خواهد کرد ، از ایران ما از کشور تاریخی و باستانی ما اثری باقی خواهد ماند ؟

این ها احتمالاتی است که جدی است ، روحانیت می داند که با از دست دادن حکومت در هیج کجای تاریخ و جغرافیای ایران و جهان برای وی جای فراری نیست و بخصوص در مقابل حمله خارجی تا حد نابودی مملکت مقاومت خواهد کرد .

کم خطر ترین راه ، بر پایی اعتصابات و تطاهرات و حضور هر چه بیشترکارگر و کارمند و زن و مرد در مبارزه با رژیم خونریز و ظالم اسلامی است ، با سکوت و نظاره بر اعمال خائنانه خامنه ای و سپاه ، خود و کشورمان زیر بار تحریمها و نبرد نظامی احتمالی له خواهیم شد . مگر روحانیت مسبب اصلی از دست رفتن 30% از خا ک کشور در جنگ های ایران وروس در زمان قاجار نشد ؟ آیا می خواهید امروز هم همین روحانیت ، تمام مملکت را به نابودی بکشاند ؟

 

ashura

  آیا مام وطن بر پیکر غرق به خون ” ایران ” شیون سر خواهد داد ؟ 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: