سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” روح الله زم ” با قبول مصاحبه با ” امین فردین”  دست خود را رو کرد

امین فردین ” و ” روح الله زم ” دوفعال تبلیغات مشکوک سیاسی” با هدف به انحراف بردن مبارزات مردم و بدنام کردن ” اپوزیسیون 2

چرا امین فردین هیچگاه و تا کنون مطلقا به آقا زاده های ” اصولگرا ” نپرداخته ، بر علیه ” دزد و غارتگری مانند محصولی و بذرپاش و سعید مرتضوی و سعید طوسی یک کلمه نگفته است

چرا باید فعالیتهای ” روح الله زم ” و ” امین فردین ” را مشکوک و در راستای خدمت به اهداف رژیم به حساب آورد؟

بخش اول 

برنامه های ویدیویی موسوم به “پشت پرده ” را درنظر بگیرید ، حجم اساسی این برنامه ها تبلیغات بر علیه ” اصلاح طلبان” و ” حسن روحانی ” است ، به قول خود ” خانم شبنم نعمت زاده” را افشا کرده است ، دو تابعیتی بودن ” حسن روحانی ” را مطرح کرده اما از خودتان پرسیده اید چرا امین فردین هیچگاه و تا کنون مطلقا به آقا زاده های ” اصولگرا ” نپرداخته ، بر علیه ” دزد و غارتگری مانند محصولی و بذرپاش و سعید مرتضوی و سعید طوسی یک کلمه نگفته است و می گوید من فقط بر علیه کسانی که مدرک داشته باشم حرف می زنم ، مگر تو ادعا نمی کنی که در درون رژیم عامل اطلاعاتی داری ؟ پس چرا این عوامل اطلاعاتی تو فقط در باره اصلاح طلبان به تو مدرک و سند می دهند ،پس منابع تو ” حسن عباسی و سعید قاسمی و حسین نجات و طائب هستند و اگر این باشد که ادعای ما ثابت شده است . توهمدست بخشی از عوامل رزیم و بدنام ترین آنها هستی .

” امین فردین ” در بحث ” دخالت خامنه ای ” در کارها دقیقا حتی کلمات ” حسن عباسی “را بکار می برد و می گوید که وی اگر دخالت کند که می گویند دیکتاتور است ، آیا مشکل ملت با خامنه ای این است و یا استبداد سیاسی است که وی در انتخاب شورای نگهبان و دخالت این شورا در همه انتخابات ها حتی رییس قوه قضاییه در پیش گرفته  ؟ این درست همان نقطه ای است که ” امین فردین ” وظیفه خود را که پوشاندن حقیقت وخدمت به رژیم است انجام می دهد   من مدافع اصلاح طلبان نیستم اما می خواهم خط دار بودن افشاگری های وی را اثبات کنم ، ” امین فردین ” در بوق و کرنا می کند که می خواهد برعلیه خامنه ای افشا گری کند اما پس از آن همه تبلیغات کوه موش می زاید و معلوم می شود که وی می خواهد در باره یکی از بستگان اصلاح طلب خامنه ای ( میر دامادی پسر دایی یا اینطور کسی ) افشا گری کند ، یعنی در این ضد تبلیغ وی خود به دام افتاده و آن اینکه اینهایعنی  برنامه نویسان “پشت پرده ”  که می دانند خامنه ای منفور است و برای کوبیدن یک ” اصلاح طلب ” از تیتر ” افشای خامنه ای ” استفاده می کنند تا مخاطب را جلب کنند ، برنامه پشت پرده با یکی از رقصندگان دستگیر شده ( الناز قاسمی )  مصاحبه می کند ، ” الناز که در زمان مصاحبه در کانادا است ، چرا با امین فردین مصاحبه می کند ؟ بخاطر اینکه ملکی را که برای عدم خروج وی از ایران تا زمان دادگاه به وثیقه گذاشته اند در خطر مصادره است و سه نفر نیز برای آزادی وی ضمانت تنی کرده اند ( الناز اینها را با ظرافت در مصاحبه اش با ” فردین ” به گوش مخاطب می رساند تادلیل مصاحبه اش را با یک حزب اللهی را برای ما روشن کند ) . ” امین فردین ”  به مانند یک بازجو دختر جوانی را که در هراس از به خطر افتادن وثیقه و ضامن هایش مجبور به مصاحبه در خارج کشور شده را  با بیرحمی ، به تکرار حرفهای تبلیغاتی رژیم مجبور می کند تا بگوبد که در زندان بسیار راحت بوده و خبری از شکنجه و کتک وازار زندانیان نبوده است ، ” امین فردین ” در مصاحبه با ” الناز ” دست خود را رو کرده و مشخصا از نبود شکنجه و آزار در زندان های ج.ا. حرف می زند و دقت کنید برای رژیم مهم است که این حرف از زبان کسی که بعنوان منتقد نظام معرفی شده لست طرح شود . وی در این  مصاحبه براحتی نشان داد که دامنه گرفتن اعترافات اجباری از سوی اطلاعاتی ها حتی به خارج از کشور رسیده است . در پشت چهره ” امین فردین “، می توان چهره منفور ” سعید قاسمی ” ، ” حسن عباسی ” ، ” احمدی نژاد ” و قاتلان لانه کرده در ” رجا نیوز ” را دید . پشت پرده تنها ویدیویی را که بدون مقدمه وحاشیه  و نقد منتشر کرد سخنرانی های احمدی نژاد و مشایی بود . ننگ حزب اللهی بودن ، احمدی نژادی بودن  با زندگی در خارج و ادعای افشاگری پاک نمی شود ، داغ لعنت حزب اللهی بودن  بر پیشانی این مدعی به مانند شاخ گاو خودنمایی می کند و قابل پوشاندن نیست . وی از بالا بودن مخاطبان کانال ویدیویی خود حرف می زند و نمی فهمد که مردم  وی را به عنوان منبع خبری اطلاعات سپاه شناخته اند و می دانند که تو اخبار دست اول داری و برای اخباری که دیگران از درون رژیم در دست ندارند و تو آنها را افشا می کنی برنامه های تو را می بیننند ، اینجا نیز از مردم بقول خودت رکب خورده ای .

وی در بر خورد با ” امیر عباس فخر آور ” حتی آدرس و محل اتاقی را که ” فخر آور ” را در آن محل به مصاحبه اجباری وادار کرده اند بیان می کند و سعی دارد تا او را به ” اطلاعاتی ” بودن متهم کند ، در صورتیکه ” فخر آور ” به نظر من دارای خط سیاسی اشتباهی است اما اطلاعاتی و  و ابسته به ج.ا. نیست و شاید هم در دوران دستگیری اش برای کلاه گذاشتن  بر سر بازجوها و فراهم آوردن زمینه فرار، قول و قراری هم با بازجوها گذاشته باشد و یا حتی ضعف نشان داده و همکار ی هم کرده باشد اما  من خود ” فخر آور ”  را  یک سرنگونی طلب و دشمن رژیم می دانم هر چند که با خط سیاسی وی برخورد انتقادی می کنم ، ” امین فردین ” با ” امید دانا” هم همین برخورد را کرده وسعی دارد وی را وابسته به رژیم نشان دهد که اینطور نیست و هر  فرد اپوزیسیون را  تهدید به افشای اسنادی می کند که گویا از آنان در دست ” وزارت اطلاعات ” است . اسناد وزارت اطلاعات در دست ” ” امین فردین”  چه می کند ؟ محل بازجویی ها ، محتوی بازجویی ها ، ” امین فردین ” بزودی از تعداد شلاقهایی که بر پای فخر آور زده شده است هم به ما خبر می دهد ، ایا وی همکار بازجوهاست ؟  این سئوال پیش می اید چگونه ممکنست که ” منابع خبری ” امین فردین در داخل اطلاعات سپاه دائما به وی خبر رسانی می کنند و لو نمی روند ” هر خبر طبقه بندی که از درون یک سازمان اطلاعاتی  افشا شود ، آن سازمان براحتی می تواند افرادی را که به آن خبر دسترسی داشته اند  را شناسایی و کشف کند ، ایا این نیست که ” امین فردین “مشکوک به ارتباط  با دستگاههای اطلاعاتی است و و گردانندگان ” پشت پرده ” اکنون تبلیغات خود را از زبان یک باصطلاح ” منتقد نظام مطرح می کنند ؟ مثلا افشای ” ساشا سبحانی ” پسر سفیر سابق ج.ا. را از شاهکارهای خود می داند در صورتیکه ” ساشا سبحانی ” منفور خاص و عام بود ه و هست و نیاز به افشاگری ” امین فردین ” نبوده است . درباره منابع درآمدی برنامه پشت پرده در  مصاحبه با روح الله زم می گوید که گویا تیم ده نفره وی متشکل یک وکیل و یک مسیحی و…. است و نیاز به پول ندارند و از محل تبلیغات ویدیو ها در کانال ” یوتیوب ” اموراتشان می گذرد ! باید از ایشان پرسید که وی فکر می کند که مخاطبان اش با د و گوش دراز انجا نشسته اند ! هزینه زند گی  ده نفر در ارو پا حداقل 100هزار یورو در ماه است ودر آمد تبلیغات ویدیوهای وی در ماه حداکثر 1500-1000 یورو است وبعد با این حجم برنامه های تولیدی ” پشت پرده ” باید دهها نفر نویسنده برنامه ، ویدیو ساز ، تدوین گر صدا و تصویر باید مشغول کار 24 ساعته باشند و تازه این همه مدارک که ادعا می کنی عواملت از ایران برایت می فرستند ، تحویل و آماده سازی مدارک ، اساسا با ادعاهای تو جور در نمی اید ….

” روح الله زم ” با قبول مصاحبه با ” امین فردین  دست خود را رو کرد .

 همه می دانیم که ” آمد نیوز “اکنون از جایگاه خوبی میان مخالفین نظام بر خوردار شده است و خواسته اند با مطرح شدن ” پشت پرده ” از سوی ” روح الله زم ” برای وی آبرو خریده و اورا بیشتر مطرح نمایند . سئوالی که در باره منابع خبر و افشاگری های ” پشت پرده ” مطرح بود از “روح الله زم ” نیز می توان پرسید  وآن اینکه این همه خبرهایی که از درون ” بیت ” و ” اطلاعات سپاه ” و ” قوه قضاییه ” به ” آمد نیوز ” می رسد ، منابع آن ، بدون خطر دستگیر شدن و لو رفتن هر روز به کار ارسال اسرار نظام برای ” آمد نیوز ” مشغول بوده وتا کنون هیچ خبری از تحت تعقیب قرار گرفتن این منابع هم مطرح نشده است . در مقابل سئوال ” فردین ” از وی در باره منبع مالی اش وی با وقاحت تمام می گوید که از شبکه بیان پول می گیرد و با این حرف می خواهد این پیام را بدهد که سرنگونی خواهی مانند ” روح الله زم ” که فراخوان راه پیمایی هم می دهد جیره خوار شبکه بیان است که به ارتباط با ” عربستان سعودی ” متهم است ، یعنی اگر تمامی دستگاهها و بوق های تبلیغاتی ج.ا. فریاد می کردند که همه مخالفان نظام وابسته و جیره خوار کشورهای خارجی هستند به اندازه این اعتراف ” روح الله زم ” برای تخریب ” اپوزیسیون ” موثر نبود .  اپوزیسیون سرنگونی طلب  نظام قطعا هزاران مشکل دارد  که در جای خود قابل نقد است ، اما یک نکته را نباید فراموش کرد که اینان همه سرنگونی طلب هستند ، یعنی در سرنگونی طلب بودن ” رضا پهلوی ” و ” فخر آور ” و ” امید دانا ” و ” نوری زاده ” که نمی توان شک کرد ، آنچه که مطرح است نقد به مشی سیاسی آنان در اتخاذ تاکتیک های سیاسی آنان است ، اما افرادی مانند ” روح الله زم ” و ” امین فردین ” با روشهای زیرکانه می خواهند تیشه به ریشه مفهوم ” سرنگونی طلب ” بودن بزنند .

” امین فردین ” به ” روح الله زم ” می گوید که ” مسیح علی نژاد ” باید در مقابل دستگیر شدن این همه دختری که بخاطر شرکت در برنامه های ” چهار شنبه های سفید ” دستگیر شده اند جوابگو باشد و قطعا قرار نیست از ” زم بپرسد ” که آمد نیوز بخاطر فراخوان دادن هایش در مرداد ماه و تیر ماه نیز در مقابل دستگیر شدگان و کشته شدگان آن حوادث  مسئول است .

 ” سپاه ” و “خامنه ای ” برای جلوگیری از پیروز شدن مجدد اصلاح طلبان و اعتدالگرایان حتی دامن زدن به تظاهرات کنترل شده و وادار کردن مردم به ریختن به خیابانها هستند و در این راه ” امد نیوز ” و ” روح الله زم ” می توانند بعنوان عامل دستگاههای اطلاعاتی رژیم نقش مهمی بازی کنند ، ” اطلاعات سپاه اکنون در کنترل تطاهرات و اعتراضات و هدایت آنها بسوی مقابله با رقبای سیاسی ” خامنه ای ” دارای تجارب بسیار بالایی است ، ” اطلاعات سپاه اکنون می تواند با توجه به عوامل خود که توان دادن فراخوان دارند و در مواقعی که احساس می کند ، بروز ناآرامی و تظاهرات خیابانی محتمل است توسط عوامل خارج نشین خود به درون هسته های فعال سازمانده تظاهرات نفوذ کرده و با دستگیری عوامل اصلی آن ، این حرکات را از درون متلاشی کند . ج.ا. اگر نتوانست شبکه های اجتمای و انیترنت را از کار بیندازد اکنون با بوجود آوردن رسانه های وابسته به خود سعی در نا امن کردن و در اختیار گرفتن آن را دارد .

 

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: