سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

وزیر بهداشت بی وجدان حکومت اسلامی وسرنوشت ” ماری آنتوانت ” ، مردم گردنش را خرد خواهند کرد !

 

” وزیر بی وجدان حکومت اسلامی بر زخم ” فقرا ” نمک می پاشد .

 وزیر میلیاردر ” بهداشت ” حکومت اسلامی که  در چهار چوب روابط رانتی حاکم بر ” حکومت اسلامی ” صاحب میلیونها تومان  ثروت شده به یاد آورنده ” ننگ تاریخ ” “ملکه ماری آنتوانت ” شده که این سخن وی ثبت تاریخ است ،  او وقتی شنید مردم نان ندارند بخورند ، گفت بروند و نا ن شیرینی بخرند تا از گرسنگی نمیرند  و همه می دانیم که زندگی وی با چه سرنوشت دردناکی رقم خورد و نهایتا توسط انقلابیون فرانسه گردن زده شد . وزیر طناز بهداشت هم اکنون مردم را مسخره می کند ، باش تا به سرنوشت ” ملکه ” دچار شود .

اکنون وزیران و مقامات حکومتی که ادعا می کرد  ملا ک خود را برای حکومت کردن شیوه حکومتگری امام اولشان می دانند و مدعی هستند که شمع روشن نمی کرده تا بیت المال هدر نرود ، با هر کلام و قدمشان بر زخم فقرا و بی چیزان نمک می پاشند . اگر او امام شماست و شما پیرو وی ، واقعیتهایی که ما به چشم می بینم خلاف ادعاهای شما است .

 وزیر طناز   بر مشروع و قانونی بودن ثروت و مکنت  یک میلیاردی خود ، پورشه چند صد میلیونی خود  تاکید دارد ، اما مردم می دانند بر اساس همین قانون و شرع ، کارگر شلاق می خورد ، بر اساس همین قانون و شرع کار خانه ها به امثال این وزیر بر وجدان فروخته می شوند و با این نحو خصوصی سازی  کارگران اخراج می شوند ،  خانواده های دچار فقر ، از هم می پاشند و اعدام و اعتیاد و فحشا حاصل همین قانون شرع است ، بر اساس همین قانون و شرع بیماران بد حال در بیابانها رها می شوند ، قانون و شرع لعنتی شما به ضرر میلیونها مردم و  بسود شما حاکمین ظلم است و باید  واژگون شود .

” قاضی زاده ” وزیر طناز حکومت ،پیرمردی را که از سرطان رنج می برد و از هزینه های فیزیوتراپی همسرش جانش به لب رسیده مسخره می کند و می گوید ” خودت مالشش بده ” ، در مصاحبه با صدا و سیما می گوید که ما نمی توانیم فقط برای اضافه کردن چند سال عمر بیماران مبتلا به بیماری های خاص سالانه یک میلیارد تومان هزینه کنیم ! نمی توانید هزینه کنید چون دزدی و اختلاس بر اساس  همان قانون و شرع حکومت اسلامی  که توو محصولی و بذر پاش و سعید مرتضوی را میلیاردر کرده موج می زند. نمی توانید هزینه کنید چون هر چه پول است برای آباد کردن لبنان و عراق وسوریه هزینه کرده اید ، نمی توانید هزینه کنید چون ضریح طلا می سازید ، نمی توانید هزینه کنید چون حوزه های دینی و قبر خمینی و طلبه های افریقایی را با میلیادها دلار تامین می کنید .

 آن دیگر وزیر حکومت اسلامی “آخوندی ” در بر خورد با یک ایرانی معترض به قیمت بالای پارکینگ فرودگاه می گوید : ” باید بیشتر از شما بگیرند ” ، سعید مرتضوی آن دیگر میلیونر حکومت اسلامی  همین برخوردرا به شکل قتل و شکنجه  در  بر خورد با معترضین و تظاهر کنند گان بنمایش می گذارد . این برخوردها دوروی یک سکه است ، یکشیان مردم را خس و خاشاک می داند ، یکیشان بر میلیاردهای خود می بالد و فقرا را مسخره می کند و آن ایت الله مسخره ” مصباح یزدی ” می گوید ” مردم حقی ندارند که انتخاب کنند ” ، منطق همه این ادعاها یک چیز است : در حکومت اسلامی مردم حق ندارند .

بگذار دچار این بازی های ” اصلاح طلب ” و ” اصولگرا” هم  نشویم ، در این مورد همه اشان سرو ته یک کرباسند و زمان اختلاس و دزدی و بی حقی مردم با یکدیگر اختلافی ندارند . روی سخن با اکثریت مردم ایران نیست که کارگر و کشاورز و کارمند به خیابان می آیند و اعلام می کنند شعار حکومت اینست که درود بر ستمگر مرگ بر کارگر و یا پشت به دشمن رو به میهن در حالیکه پشت به ” آخوند امام جمعه ” کرده اند .

روی سخن  به آن دسته از طرفداران حکومت اسلامی است  که هنوز یا به امید اصلاح این حکومت نشسته اندو یا اسیر دست تبلیغات اصولگرایان می شوند که مقصر فقر وفاقه مردم را ” اصلاح طلبان ” اعلام می کنند و فعالترین در صحنه سیاست هستند و تا دندان مسلح بوده و هنوز هم در دفاع از حکومت بر سر هر معترض چماق خود را بلند می کنندو یا زندانبان هستند یا بسیجی و یا سپاهی  به آنها می گوییم که بدانید : همه اینها از مرتضوی و بذر پاش و نعمت زاده وزیر میلیاردر و هاشمی وزیر بهداشت ، همه اشان دست پخت حکومت اسلامی هستند و 40 سال است که ابتدا خمینی و بعد هم خامنه ای بر مقدرات این مملکت حاکم بوده اند و نتیجه اش این است که می بینید .

 باید به ” به سعید قاسمی ” و دیگر حزب اللهی ها که اکنون امید خود را به ” خامنه ای ” بسته اند وهنوز بر پایی حکومت عدل توسط ج.ا. را انتظار دارند گفت ” از بنی صدر ” تا ” رفسنجانی ” آن سیاستمدار بی لیاقت که جانش را بر سر بی لیاقتی خود نهاد ، تا ” احمدی نژاد ” و ” حسن روحانی ”  و محصولی و آخوندی و وزیر طناز ، ” هاشمی ” همه تحت رهبری حکومتی به سرپرستی خمینی و خامنه ای مملکت را به این روز سیاه نشانده اند ، و شما با صلاحدید آنها این مقامات دزد و رانت خوار را برگزیده اید  و اکنون پشیمان هستید ، اگر یک جو غیرت دارید ، کلاهتان را بالاتر بگذارید  ، اگردر ادعاهایی که  مبنی بر عدالتجویی  می کنید صادق هستید ، خود را از دام ” خامنه ای ” و روحانی و اصولگرا و اصلاح طلب و حکومت اسلامی برهانید و این حکومت ظالم پرور را از صحنه سیاست برانید و مسئولان بی لیافت آنرا سخت به زمین بزنید .  مردم معترض  وقتی با تو سپاهی ، با تو بسیجی با تو حزب اللهی روبرو می شوند  در هراس از برادر کشی ، از دست زدن به اعتراض بر انداز دست می شویند . مردم منتظر هستند تا شما نیز خود را از فریب حکومت اسلامی برهانید  و همه با هم گردن این وزیر مغرور و متفرعن را خرد کنند ، به مردم خود بپیوندید و از حمایت حکومتی که روزی شما رانیز سرکوب خواهد کرد دست بشویید .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: