سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

مسابقه میان دو قهرمان “هنرهای رزمی ترکیبی ” حبیب نور محمدف” و ” مک گرگور ” با پیروزی ” محمدف ” تمام شد .

giphy (1)parchamba kave

 

صبح امروز، کانر مک گرگور (مبارز نام‌ آشنای ایرلندی) در بازگشت خود به مسابقات ت تلاش کرد تا در مسابقات یو اف سی در وزن 155 پوند قهرمانی را  از آن خود کند؛ اما حبیب نورماگمدوف در شبی آتشین، در تی موبایل ارینای لاس وگاس موفق شد تا به یکه تازی خود ادامه دهد.

 

 

به گزارش MmaMania، بازی با حملات مک گرگور آغاز شد ولی خیلی زود و ظرف یک دقیقه، این نورماگمدوف بود که حریف را نقش بر زمین کرد. در ابتدا مک گرگور خوب دفاع کرد ولی سپس مقهور قدرت حریف روس شد و این نورماگمدوف بود که در موضع برتر قرار گرفت. به فاصله یک دقیقه تا پایان راند اول، نورماگمدوف ضربه لازم را به حریف وارد کرد تا با دست بالا راهی وقت استراحت شود.

در راند دوم نورماگمدوف خیلی بهتر بود و در گارد مک گرگور نشست و سپس با ضربات مشت و آرنج خود حسابی این مبارز را اذیت کرد. به فاصله ۴۵ ثانیه تا پایان راند دوم، مک گرگور بالاخره توانست از جای خود بلند شود ولی نورماگمدوف او را به قفس کوبید و به ضربات خود ادامه داد. در راند سوم، مک گرگور مقاومت خوبی از خود نشان داد ولی باز هم از مشت محکم دست راست حریف در امان نماند. سپس مبارزه به وسط اکتاگون کشیده شد و دو طرف ضرباتی رد و بدل کردند تا راند سوم به همین طریق به پایان برسد 

در دور پایانی، نورماگمدوف در موضع برتری قرار داشت. به نظر می‌رسید مک گرگور به اندازه کافی خسته شده است. نورماگمدوف باز هم توانست حریف را زمین‌گیر کند و سپس با یک چوک سنگین کار را یکسره کرد. اندکی پس از پایان مسابقه، نورماگمدوف محافظ دندان خود را به سمت مربی مک گرگور پرتاب کرد و طولی نکشید که مربیان و اعضای دو تیم هم وارد یک درگیری شدند و حتی مک گرگور هم از این درگیری‌ها در امان نبود. در نهایت مبارز روس بدون دریافت کمربند قهرمانی خود و در واقع بدون جشن گرفتن پیروزی‌اش، سالن را ترک کرد.

 

متن از این لینک نقل شده است 

click-512

 در گیری در پایان مسابقه  و صحنه های مهم مسابقه 

در یکی از پربیننده‌ترین رویدادهای ورزشی جهان و همچنین یکی از مهم‌ترین مسابقات تاریخ ورزش‌های رزمی ” نور ماگمدف  و مک گرگور  به مصاف هم رفتند. نورماگومدوف راند چهارم موفق شد در وضعیت سابمیشن مک‌گرگور را شکست داده و برندهٔ این مبارزه شود. نورماگومدوف پس از اتمام مبارزه، در اقدامی جنجال‌برانگیز به مربی مک‌گرگور حمله کرد که موجب درگیری شد. درهمین حال چندنفر از دوستان نورماگومدوف از آشوب به وجود آمده سوءاستفاده کرده و به کانر مک‌گرگور حمله کردند. دانا وایت رئیس سازمان یواف‌سی اعلام کرد که سه نفر از اعضای تیم نورماگومدوف دستگیرشده و به زندان رفته‌اند.

 

 

متن از این لینک نقل شده است 

click-512

Tagged as: , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سرگرمی و طنز

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: