سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ویدیوی افشاگری ” زهرا نوید پور” قربانی ” تجاوز ” سلمان خدادادی ” نماینده ” ملکان ” وفرمانده سابق سپاه

مکالمات تلفنی ” سلمان خدادادی ” با ” زهرا نوید پور ” 

” زهرا نوید پور دختری که مورد تجاوز نماینده مجلس ” ولی فقیه ” قرار گرفته بود ، و امروز جسد وی پیدا شد ، قبل از مرگ خود ، در ویدیویی ، جریان عمل جنایکارانه نماینده مجلس را ، همگانی کرده بود ، به مجرد عمومی شدن این ویدیو ، این دختر مظلوم ، کشته شده  و نماینده جنایتکار به قولی که داده بود که اگر در این باره حرفی بزنی سربه نیست می شوی عمل کرد .

Robabeh از صفحه فیسبوک

در مجلس اصلاح طلب ششم،‌ سلمان خدادادی،‌ به کمیسیون بهداشت و درمان رفت بی آنکه سابقه ی فعالیت در حوزه درمانی داشته باشد. در این دوره او نماینده ساکت و در حاشیه ای بود. خدادادی اما در حوزه انتخابیه چهره مقبولی بود و توانست برای بار سوم وارد مجلس شود ولی در مجلس هفتم به اتهام تجاوز به منشی خود و یکی از دختران مراجعه کننده به دفتر نمایندگان بازداشت و راهی زندان اوین شد. خبری که از سوی مقام های قوه قضاییه و رئیس مجلس هفتم تایید شد. خدادادی در حالی راهی زندان شد که موفق شده بود آراء لازم برای ورود به مجلس هشتم را جلب کند اما این بار با مساله رد اعتبارنامه اش توسط نمایندگان مجلس هشتم روبرو شد. فاطمه آلیا و فاطمه رهبر دو تن از نمایندگان زن مجلس هشتم که در جریان فساد اخلاقی این نماینده مجلس بودند خواستار ابطال اعتبارنامه اش شدند. اعتبار نامه خدادادی در شعبه مربوطه رد شد ولی در جریان رسیدگی به پرونده اش در صحن مجلس،‌ به دستور علی لاریجانی،‌ جلسه مجلس غیر علنی شد و پس از نیم ساعت مذاکره در جلسه غیر علنی، و در حالی که تعدادی از مردم ملکان در مقابل مجلس تجمع کرده و خواستار اخراج او از مجلس بودند، نمایندگان مجاب شدند که به اعتبار نامه خدادادی رای مثبت دهند. او پیش از تایید اعتبارنامه اش در جمع هوادارانش در ملکان با پیش بینی اینکه اعتبارنامه اش تایید می شود، گفته بود: « مراحل پرونده در شعبه بازپرسی به اتمام رسیده و منتظر تشکیل دادگاه هستم لذا در مورد پرونده قضایی ام تا به حال سخنی نگفته ام و مصاحبه نخواهم کرد و معتقدم این مسائل باید در دستگاه قضایی پیگیری شود و اگر حرفی بزنم که برخی از انقلاب رنجیده خاطر شوند آب به آسیاب دشمن ریختن است و موجب خشنودی دشمنان و رادیوهای بیگانه می شود.»

در انتخابات مجلس نهم،‌ نام سلمان خدادادی در فهرست نمایندگان رد صلاحیت شده قرار گرفت تا از ورود به مجلس نهم محروم شود. خدادادی از آنجا که در مجلس پنجم در کمیسیون امنیت ملی حضور داشت، رابطه نزدیکی با حسن روحانی و جمع دیگری از اعضای کابینه روحانی داشت به همین دلیل از حامیان روحانی در انتخابات ۹۲ بود و پس از انتخاب او به ریاست جمهوری ایران به عنوان گزینه اصلی استانداری بوشهر مطرح شد تا بر کرسی فریدون حسنوند استاندار وقت بوشهر که او نیز از نیروهای وزارت اطلاعات اما طیف احمدی نژاد این وزارتخانه بود تکیه بزند ولی به دلایل نامعلوم روحانی از این تصمیم منصرف شد تا خدادادی به عنوان مشاور جواد ظریف وزیر امورخارجه گمارده شود. دوسال بعد،‌ خدادادی بار دیگر اسب خود را برای بازگشت به مجلس زین کرد. صلاحیت او در انتخابات دهمین دوره مجلس توسط هیات نظارت رد شد ولی با لابی ای که با شورای نگهبان داشت توانست از فیلتر این شورا بگذرد و خود را در معرض رای مردم بگذارد و با کسب بالای پنجاه درصد آراء راهی مجلس دهم شود. او در این انتخابات از حمایت ائتلاف امید نیز برخوردار بود و توانست آراء لازم جهت ریاست کمیسیون اجتماعی مجلس دهم را از آن خود کند.

این نماینده مجلس که به اتهام تجاوز جنسی سابقه زندان را در کارنامه خود دارد در وزارت اطلاعات مسول نظارت بر آسیب های اجتماعی بوده است و حال قرار است با استفاده از تجارب اش،‌ کمیسیون اجتماعی مجلس دهم را اداره کند کمیسیونی که با وجود پنج نماینده زن، بیشترین نماینده زن را داراست.

سلمان خدادادی که در حوزه انتخابیه اش به حاج سلمان معروف است، در مجلس پنجم دانشجوی مدیریت بود. او همچون بسیاری از مدیران جمهوری اسلامی تحصیلات دانشگاهی را حین خدمت انجام داده اند. او در طول نمایندگی موفق شده که در رشته علوم سیاسی فوق لیسانس و در رشته روابط بین الملل دکترایش را اخذ کند و علاوه بر نمایندگی مجلس در

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: