سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“سیده فاطمه صفدر حسینی ” نه ” سیده فاسده کفتار حسینی” بگو ، افشای ساخت کاخ های چند هزار متری ” سیده فاسده ” و ” داماد شمعخانی “

بدون اینکه بخواهم به شخصیت مذهبی مورد احترام مسلمانان و دختر پیغمبر اسلام توهین کنم ، متاسفانه فردی که می خواهیم در باره وی صحبت کنیم نامش ” فاطمه ” است و زمانی این نام  حداقل برای پدران و مادران ما ، مظهر صداقت و عدالتجویی و پاکی درون و برون بود و امروز کسانی که خود را رهرو آن شخصیت مذهبی می دانند به انواع و اقسام دروغ و تقلب متوسل می شوند تا بتوانند املاک و اموال خود را چند برابر کنند . جالب است که همه این دوز و کلک و تقلب ها را هم تحت قوانین همین نظام “مظلوم کش وظالم پرور ج.ا. انجام می دهند ! چگونه است که ” فرزندان حزب الله ” زنانی را که از گرسنگی تن خود را می فروشند ” مفسد فی الارض ” خوانده وآنهارا به زاری و خواری  می کشند اما افرادی از نوع ” دختر صفدر حسینی ” وامثالهم را که ” وجدان ” خود را می فروشند و با اختلاس و دزدی از حق کارگر و کشاورز بخاک سیاه نشسته ، میلیونر و میلیارد می شوند ، مفسد نمی خوانند و این جنایتکاران را به سزای دزدی های خود نمی رسانند ؟  این فرد هم فساد اقتصادی دارد و مفسد است چگونه است اگر زنی کمی روسری اش عقب برود ، آتش باختیار عمل می کنند و می خواهند قانون خدا را بزور اجرا کنند ، اما به پولداران که می رسند دست و دلشان می لرزد وآنان را به قیا مت حواله می دهند .چرا روزنامه های اصولگرا فساد اینان را با احتیاط اسم می برند ؟ با همین ها هم آتش باختیار عمل کنید ، چرا زورتان به زن تن فروش ومرد دست فروش و کارگر گرسنه ای مثل ” اسماعیل بخشی ” میرسد ، ، از مردانگی همین را دارید که اسید بر روی زن ” بد حجاب ” بریزید ؟ تا کی می خواهید خود را گول بزنید ، این اختلاسگران دست پروردگان همین نظامی هستند که شما برایش جان می دهید !


همین اختلاسگر ” فاسده کفتار حسینی ” با وقاحت تمام در مقابل چشم همگان فریاد زد که هر آنچه که خود و پدر دزدش دارند حق آنها از ” سفره انقلاب ” است و اکنون انکار می کند که چنین کلمه ای بزبان نیاورده است . وقتی که خبر گزاری اصولگرای “ موج ” هم راجع به این دخترک مفتخور و مفت بر می نویسد چنان با ملایمت می نویسد که گویا این دخترک دزد ” عروس ناز پرورده انقلاب اسلامی ” است و باید چنان با ملایمت با ایشان حرف بزند که نکند ایشان از انقلاب اسلامی اشان قهر کنند .

آقایی با نام ” سید مهدی صدرالساداتی ، برادر سیدروح‌الله صدرالساداتی نماینده خبرگان و داماد آیت‌الله مدرسی” بر علیه ” فاطمه صفدر حسینی ” افشاگری کرده که وی به همراه ” شوهرش ” ، ” هانی میر محمد علی ” و برادر وی ” هادی میر محمد علی ” ، داماد ” شمعخانی دبیر شورای امنیت ملی ” در لواسان کاخ چند هزار متری ساخته و برای ساخت غیر مجاز نیز میلیونها تومان به شهر داری پرداخت کرده اند ، خانم ” سیده ” طبق معمول حاشا کرده و گفته که برای رسیدگی به امور نمایندگی اش به لواسانات میرود و داد و فغان که چرا تهمت می زنید ، بعد از جانب همین اصولگرایان اسناد خرید ملک که نام آن دوسید ” سید هادی ” و “سید هانی ” و همین ” سیده ” بعنوان خریدار از ” ستاد اجرایی فرمان امام ”  ذکر شده است و در همین ویدیو می بینیم که ” خانم ” شبنم نعمت زاده ” نیز در آنجا در حال ساختن ” قصر ” است .

اما اینجا یک سئوال مطرح است ، تمام کسانی که بر علیه آنان افشاگری  می شود ” وابسته به جناح اصلاح و اعتدال هستند ، اینکه اصولگرایان صرفا افراد وابسته به ” اصلاح طلبان ” را افشا می کنند ذهن مارا متوجه این حقیقت می کند که اینان نیز در این افشاگری ها که باید بشود و بسیار هم خوب است ، نه منافع مردم و دفاع از حق و حقیقت که بدنبال تقویت جناح خود هستند ، می گویید نه ؟ پس چرا دوربین ” آقای گودرزی ” مدیر نشریه ” شهر داد ” بسراغ کاخ ” ولایتی ” ، ” محصولی ” ، ” بذر پاش واصولگرایان میلیادر نمی رود  ؟ چرا ” گودرزی و امثالهم اسیر بازی های جناحی میان سیاست بازان ج.ا. شده و برای پیروز شدن اصولگرایان در انتخابات بعدی شمشیر می زنند ؟ مگر در 8 سال دولتهای ” احمدی نژاد ” شاهد بزرگترین خصوصی سازی ها و شوکهای قیمتی یعنی بالا رفتن قیمت ها به شکل شش برابر و پنج برابر نبودیم ؟ تلاش می کنید که اصولگرایان به قدرت برسند که چه گلی به سر ملت بزنند ؟ اگر کمی صداقت دارید در راه مردم شمشیر بزنید و نه در میدان دعوای میان اصلاح طلب و اصولگرا و خامنه ای و حسن روحانی ، این ها دامچاله هایی است که نهایتا و اگر بخواهید از منافع مردم دفاع کنید اسیر زندان و شلاق  می شوید . این جماعت همه فاسد و اختلاسگر و خائن به منافع ملت هستند ، تا دیر نشده خود را نجات دهید .

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: