سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

چرا وطنپرستان واقعی از ” مصی علینژاد ” و” امثالهم ” وفعالیت هایشان متنفرند .

همه ما در زندگی عاشق کسی بوده ایم ، عشق یعنی دوست داشتن تا مرز جنون و یک انسان مام وطن را تا به این حددوست دارد ، انسان مگر می تواند مادر خود را تا مرز جنون دوست نداشته باشد ؟

هر کدام از ما عاشق همسر خود هستیم و این علاقه در حدی است که حتی نسبت به وی ” تعصب ” پیدا می کنیم ، تعصب یعنی دفاع غیر عقلانی از معشوق یا معشوقه خود ، کوچکترین آزار نسبت به وی را معترض می شویم چه برسد به اینکه ببینیم کسی می گوید که می خواهد معشوق ما را بخاک و خون بکشد و اسبان را بر جسد وی بتازاند !

عشق به وطن از این دست است ، وطن مادر ما ، ایران معشوق ما ، ایران معشوقه زیبا و آسمانی ماست

. خــــاكــــــم به سر ، زغصه به سر خاك اگر كنم

خـــــاك وطن كه رفت ، چه خاكي به سر كنم ؟

آوخ ، كــلاه نيست وطـــــن ، گـــــــر كه از سرم

برداشتند فــــكـــر كــــــلاهي دگــــــــر كــــــنم

جرم نابخشودنی کسانی مانند ” معصومه علینژاد قمی ” ، ” باطبی ” و امثالهم  که دست دوستی به ” پمپئو ” و ” ترامپ” و ” جان بولتون” می دهند فارغ از گرایش سیاسی اشان ، اینستکه با کسانی متحد شده اند که علنا و در لفظ خواهان ” بمباران ” ایران شده اند ، “ترامپ ” بارها ملت ایران را ” تروریست و شرور ” نامیده است ، با کسانی متحد شده اند که عرضه بزیر کشاندن ج.ا. را ندارند و بارها به همین نظام باج داده اند و اکنون شدید ترین تحریمها را بر ملت ما روا می دارند و زندگی را بر مردم ما ، تلخ هست ، زهر کرده اند .

 یک لحظه تصور کنید ، که آنطور که ” پمپئو  ” ومشاور امنیت ملی  ” جان بولتون ” می خواهند یک بمب اتم بر سر ایران فرود آورند ، آیا در چنان موقعیتی زندگی در نظرمان تیره و تار نخواهد شد ؟ و از شدت غم سر بدیوار نخواهیم کوبید و ادامه زندگی برایمان بی معنا نخواهد شد و می دانیم که آری . بشکند دستی که بخواهد یک تیر بطرف سرزمین ما ، وطن ما و ایران زیبای ما شلیک کند ، بریده باد زبان کسی  که آرزوی بمباران کردن ایران را می کند.

آری ” مصی علینژاد ” این فرد متلون المزاج که با آهنگ دوره گردان آمریکایی به رقص در می آید و تا سال پیش برای حفظ حجاب خاتمی خواسته خود  کلاه مسخره ای بر سر می نهاد اکنون از آنطرف بام افتاده و دست در دست کسانی نهاده است که شرحشان رفت . انسانی که اینقدر سست عنصر و بی مایه است که در عرض چند سال 180 درجه می چرخد چگونه می تواند رهبر یک حرکت سیاسی – اجتماعی باشد ؟

مــــن آن نيـــــــم كــــــــه يكسره تدبير مملكت

تسليــــــــم هـــــــرزه گـــــــــرد قضا و قدر كنــم

 فردی که بر اساس آمار و اسناد معتبر در طول چند سال گذشته مبلغ 400000 دلار از موسسات مرتبط با “وزارت امور خارجه آمریکا ” پول نقد دریافت کرده چگونه می تواند برای رهبری حرکت های سیاسی ضد رژیمی قابل اعتماد باشد ، تنفر من از او ، باطبی ، اختلاس گران و دزدانی مانند ” خاوری ” سوء استفاده کنند گان از سفره انقلاب مانند ” سیده فاطمه حسینی ” و نجومی بگیران و آن ” رفیقدوست “لکسوس سوار به یک اندازه است . روزی ملت ما این دشمنان را به دادگاه خواهد کشید ، اینان در مقابل ملت جوابگو و سر افکنده خواهند بود .

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: