سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” پویه نوریان ” یا معذرت خواهی یا توسری

ازمعذرت خواهی  ” پویه نوریان ” فعال ضد حجاب اجباری دلگیر نشویم ، وی در حد توان خود نظام جهل و جنایت را به چالش کشیده است .

مسافر “ اسنپ ” نیز یک فرد کم حاشیه نبوده است ، وی در سال 1390 بعنوان ” عکاس ” در یک حرکت جمعی فیس‌بوکیِ حرکتی تحت عنوان  «کمک به کودکان کار»  با گزینه‌ی going شرکت داشته و بعد از آن از سوی دستگاههای امنیتی احضار و به وی برای شرکت درآن حرکت اخطار شده بوده است . ” پویه نوریان ” خبرنگار روزنامه بوده و تصویر بی حجاب وی بعنوان نماد ترقی خواهی و مبارزات ضد حجاب زن ایرانی در یک مسابقه ورزشی در بسیاری از رسانه های داخلی و بین المللی بارها منتشر شده بود . در ادامه پروپاگاند و تبلیغات حکومت بر روی موضوع ” سعید عابد ” شاهد حضور ” خانم پویه نوریان ” در دفتر ” اسنپ ” و دریافت چند کتاب دعا و اوراد شاید هم اسرار جن گیری و…)  از سوی ” راننده رسوای اسنپ ” به ایشان بودیم و در صفحه توئتیر ایشان آن توئیت های اعتراضی پاک ومعذرت خواهی وی از ” سعید عابد ” هویدا شدند .

This slideshow requires JavaScript.

بسیاری از حضور وی در دفتر ” اسنپ ” و معذرت خواهی وی خشمگین شده و وی را سزاوار توهین دانسته و حتی وی را ” پرستویی ” که مامور اجرای یک سناریوی حکومتی بوده نام نهادند ، اما بنطر میرسد که دستگاههای اطلاعاتی رژیم نالایق اسلامی که بجای مبارزه در راه ایجاد امنیت و جلوگیری از دزدیده شدن چند تن اسناد هسته ای و ممانعت از ترور دانشمندان هسته ای اشان سرگرم امور خرافی مبارزه با تلاش زنان برای فرار از حجاب اجباری و احتمالا محافظت از چاه جمعکران هستند ، توانستند خانم نوریان را که از فعالیتهای مبارزه با حجاب اجباری ، تصویر بی حجاب وی در ورزشگاه آل مکتوم و بی حجابی در سوار شدن به تاکسی مخبر اطلاعات ” سعید عابد ” دل خونی داشتند ، با دوراهی یا ” معذرت خواهی ” و یا ” تشکیل پرونده قضایی ” و در بیدادگاههای ” ابراهیم رئیسی ” به چندین سال زندان محکوم شدن روبرو کرده اند و انتخاب ایشان معذرت خواهی بوده است . نباید از همه افرادی که در حد توان خود رژیم را به چالش می کشند انتظار برخورد یک مبارز حرفه ای را داشت و هر کس را به محض اینکه خواست تا حد معینی و نه بیشتر با رژیم مبارزه کند با انواع تهمت روبرو کرد . بنظر میرسد در این مورد و موارد مشابه باید  این موضوع را بدانیم که مردم ما با رژیمی دد منش و خونریز روبرو هستند ، رژیمی که همین هفته پیش توسط عوامل خود یک زندانی به نام “علیرضا ” را در زندان با چاقو تکه تکه می کنند و طبیعی است که همه نتوانند مانند ” علیرضا شیر محمد علی ” جان خود را فدا کنند ، اما از یاد نبریم که ” پویه ” نیز در همین معذرت خواهی نیز مجبور بوده است و با طعنه گویی به وی به زخم او نمک نپاشیم .

 

Tagged as: , , , ,

Categorised in: Uncategorized, فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: