سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

جماعت ارزشی و حزب الله سرکوبگران معلمان مبارز بر علیه فقدان عدالت آموزشی

جماعت ارزشی و حزب الله مجریان سرکوب واستبداد “حکومت مظلوم کش “اسلامی . قسمت دوم

دانلود صدا 

معلمان و دانشجویان  معترض به خصوصی سا زی آموزش و پرورش  مانند  حمید رحمتی، معلم شهرضایی را به اتهام «اخلال در نظم عمومی با انجام رفتارهای نامتعارف در آموزش‌وپرورش» به ۳سال زندان، ۷۴ضربه شلاق و ۲میلیون تومان جریمه نقدی محکوم  می کنند  چون در مقابل اداره آموزش وپرورش کاغذی در دفاع از تحصیل رایگان دستش گرفته بود!،  لیلا حسین زاده، دانشجوی دانشکده علوم‌اجتماعی دانشگاه تهران، به ۲.۵سال حبس تعزیری محکوم شد. به کدام جرم ؟ به جرم مخالفت با کالاسازی آموزش،و حمایت از عدالت آموزشی! و شما حزب اللهی ها ابزار دستگیری و بازجویی این افراد و دهها معلم مبارز دیگر هستید می دانید صاحبان مدارس غیر انتفاعی باشهریه های سالانه چندین میلیون تومان چه کسانی هستند ؟

صاحبان این مدارس که فرزندان تو بسیجی ، تو حزب اللهی  و فرزندان آن کارگری که وی را سرکوب و دستگیر می کنی به آن مدارس راه ندارند مقامات اصلاح طلب واصولگرا هستند به لیست نام صاحبان مدارس با شهریه های میلیونی  نگاه کن از نزدیکان و خویشان ” خامنه ای ” و فرزند قالیباف که ژست دفاع از مردم مستضعف می گیرد تا اصلاح طلب و مدعی  روشنفکری دینی تا روحانیون و مراجع عالی مقام درآن قرار دارد و تو حزب اللهی دلخوشی که  خامنه ای و اصولگرایان در حال مبارزه با آمریکا و اصلاح طلبان هستند .

This slideshow requires JavaScript.

اصلاح طلب و اصولگرا در حال غارت و خدمت به اشرافیت هستند .

به گزارش روزنامه ” فرهیختگان ” مدارس غیر انتفاعی با شهریه های رسمی بیست تا سی و پنچ میلیون تومان در سال که گاه تایکصد میلیون هم میرسد متعلق به سعد حجاریان (متوفی ) از نزدیکان به جریان اصلاح و سید محمئ خاتمی و حداد عادل و از هر دوجریان اصلاح طلب و اصولگرا است که نشاندهنده نبود عدالت آموزشی در حکومت اسلامی است و تو بسیجی و حزب اللهی و نماز جمعه برو وهیئتی باید برای دریافت ماهیانه چند میلیون تومان به هر دری بزنی و فرزندان آقا زاده های اصلاح طلب و اصولگرا فقط برای فرستادن فرزندان خود به اردوهای سوئیس و لندن سی میلیون تومان بپردازندو شما حزب اللهی ها در خیابانها به سر دادن فریاد مرک بر آمریکا و انگلیس وادار کنند . اما سهم فرزند فقرا  و بسیجی ها و حزب اللهی ها رفتن به سوریه و کشته شدن در آنجا و یا رفتن به اردوگاه راهیان نور است که اتوبوسهای آن به قتلگاه شرکت کنندگان  تبدیل می شود و این همه چه نسبتی با عدالت آموزشی و حرکت بسوی جامعه ای با تقسیم عادلانه تر ثروت و امکانات دارد .

تو حزب اللهی برای بر سر پا نگهداشتن رژِیمی تلاش می کنی که رقم ترک تحصیل چهل و پنج درصدی برای دانش آموزان مناطق محروم است و بیش از نود درصد مدال المپیادهای ریاضی متعلق به دو مدرسه غیر انتفاعی در تهران و متعلق به همین سران خائن حکومتی از اصلاح طلب تا اصولگرا و قالیباف و خامنه ای و امثالهم است و ششصدو چهل هزار نفر پشت کنکور منتظرند اما تعدادی آقا زاده و فرزندان دیپلماتها با ترفندی  بدون هر گونه کنکور وارد بهترین رشته های دانشگاههای کشور می شوند ..

 حکم دستگیری معلم معترض به فقدان آموزش رایگان را شیوخ فربه و متنعم نشسته بر کرسی های قوه قضائیه صادر می کنند ، دستور سرکوب اعتراضات معلمین و دانشجویان معترض به این وضع را فرماندهانی که خود فرزندانشان در بهترین مدارس داخل و خارج هستند صادر می کنند و تو بسیجی و عضو نیروی انتظامی اجرا می کنی و کسانی را که برای بهبود اوضاع تلاش می کنند دستگیر می کنی و به زندان میبری و در آنجا شکنجه می کنی ، این جامعه با این وضع به کجا خواهد رفت و دلخوش به این هستید که امنیت دارید و چنین امنیتهای کاذبی را آلمان هیتلری به کمک موشک و زراد خانه و لشکرکشی به دیگر کشورها داشت و دیدیم که بر سرآلمان  چه آمد و تجزیه و نابود شد شما حزب اللهی ها و مدفعان نظام که برای ابقای چنین وضعی بارکش ظلم نظام حاکم شده اید ، در مقابل وجدان خود پاسخی دارید ؟

 

Tagged as: , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: