سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ویدیوی دل آزار از صیغه دختران نابالغ در ” کربلا ” به شرط سالم ماندن بکارت . عراقی ها ضد فرهنگ ” صیغه ” را از کربلا به ” مشهد ” آورده اند .

sighe2

تحقیقات ” بی بی سی ” نشان می دهد که در اطراف زیارتگاههای مقدس شیعیان در عراق ، یکی از فعالیتهای روحانیون که بنا به ادعای خود آنرا برای ثواب ودر حقیقت بخاطر کسب درآمد و سوء استفاده از زنان و دختران فقیر انجام می دهند ، جفت و جور کردن رابطه نامشروع میان مردان وزنانی است که در تامین زندگی خود باشکست روبرو شده اند . در این ویدیو یک دختر به گزارشگر ” بی بی سی ” می گوید که اولین بار زمانی که فقط 13 ساله بوده است توسط یک ” آخوند ” به همخوابگی در ازای دریافت پول کشانده شده است و شک نیست که اولین سوء استفاده کننده از آن دختر خود همین ” آخوند ” شیاد بوده است . ممکنست بگویید روابط آزاد جنسی در هر کشور و تاریخ و فرهنگ دیگری هم وجود داشته و دارد ، اما مشکلی که در اینجا و جود دراد اینکه در هیچ فرهنگ و تاریخ و تمدنی ، ” روحانیون ” ، خود را به چنین فعا لیتهایی مشغول نمی کرده اند و تنها در فرهنگ شیعه است که فروش تن یک زن ، از سوی مردان خدا تبلیغ شده است . با اطمینان می توان گفت که روحانیون شیعه در بوجود آوردن قواعد و قوانین ننگ آور” صیغه ” ، قبل از هرچیز رفع نیازهای جنسی خود را در نظر داشته اند .
اکنون می توان فهمید که آنچه مردان عراقی در مشهد با زنان و دختران ایرانی می کنند ، قبل از آن با زنان و دختران بخت بر گشته مملکت خود کرده اند و ج.ا. که قرار بود انسانیت و کرامت را برای مردم ما به ارمغان بیاورد ، عقب مانده ترین عادات بدوی اعراب را به مردم ما تحمیل می کندTagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: