سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” بی بی سی فارسی ” نباید تولیدات ” پورن اریکا لاست ” را تبلیغ می کرد .

 

 

   دررسانه ” بی بی سی فارسی ” ویدیویی تهیه شده که عنوان آن این است : 

زنی که برای برابری در پورن تلاش می‌کند  ” بی بی سی فارسی ” در توضیح فعالیتهای ” اریکا لاست ”  می گوید که: “تا کنون فیلمهای پورن توسط مردان و برای مردان تهیه شده اما ویژگی تولیدات -اریکا لاست – اینست که تولیدات او توسط یکزن و با تمرکز بر روی نقش زنان در سکس ، تهیه شده است “

با نگاهی به تولیدات ” اریکا لاست ” چه در سایتهای پورن و چه در سایت ” یو تیوب ” که ویدیوی های قابل انتشار برای عموم درآن بنمایش در می آید متوجه می شویم که این ویژگی تولیدات ” لاست ” بر فعالتر بودن کارگران جنسی یا باصطلاح ” هنر پیشه های پورن زن ” در این فیلمها ست و از هیچ ویژگی دیگری که ارزش هنری و یا اجتماعی و مبارزات  مربوط به حقوق برابری طلبانه زنان داشته باشد بر خوردار نیست . ”

بنظر میرسد که ” اریکا لاست ” برای مهیج کردن ویدیو هایش از زنان کارگر جنسی در ویدیو هایش می خواهد که از خود هیجان و فعالیت بیشتری نشان دهند تا بیشتر مورد توجه مخاطبان فیلمهای پورن قرار بگیرند .

” بی بی سی فارسی ” با تبلیغ برای یک تولید کننده ویدیوی های ” پورن ” به جایگاه خود ضربه زد و جا دارد این تبلیغ را که ممکنست ناشی از خطای یک کارمند تازه کار باشد ، از سایت خود حذف کند . این ویدیو بیشتر به “رپرتاژ آگهی ” برای خانم ” لاست ” شبیه است .

با نظری به یکی از تولیدات ” اریکا لاست ” که قابل نمایش عمومی است ، درستی نظر این نوشته برایتان روشن می شود . ویدیوی های موجود از ” اریکا لاست “که در سایتهای “پورن ” منتشر می شوند ، قابل انتشار عمومی نیستند و این ویدیو از ” یو تیوب ” برداشته شده است .

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: