سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

ایران : کشور بیدفاع در مقابل بلا، بیماری ، نفوذ و ترور! نتیجه 40 سال حکومت ولایی و فعالیت جهادی

 

seyl

ایران اسلامی در صحنه جهانی ، روستایی با امکانات اولیه را می ماند که در حال غرق شدن است

 ایران سال سختی را پشت سر گذاشت و سال سختتری در پیش دارد.  نظام ولایی نا کارآمد و ” خامنه ای ” بی لیاقت است و یک حادثه ، فقط یک حادثه بزرگ مانند سیل ، زلزله و یا حمله ای نظامی از سوی دشمنان قسم خورده ” ج.ا.”  ، توان به زمین زدن کشور ، ملت ایران و نظام “ج.ا.” را خواهد داشت .

 

دعای داریوش کبیر

به فرمان داریوش کبیر بر یکی ازدیوارهای کاخ آپادانا چنین نوشته شد: 

خدا این کشور را ، از دشمن ، خشک سالی و دروغ حفظ نماید .

 

اکنون و در این روزها و به مدد ! “ج.ا.” ، همه آن بلایایی را که  ” داریوش ” هخامنشی از آنها میترسید بر سر ملت ایران فرو آمده است .

بارش برف و باران که در دیگر کشورها از آن بعنوان طلای سفید یاد می شود ، در کشور تحت حاکمیت ” خامنه ای ” به سیل بنیان کن تبدیل شده  ، آشیانه ها را ویران و راه و معبرو جاده و شهر وروستا را به کام نابودی فرو می کشد  و در سالهایی که که کشور با کمبود باران روبروست و آفتاب داغ که می توانست به عنوان منبع پایان ناپذیر انرژی خورشیدی مورد استفاده قرار گیرد ،  هست و نیست زارع و کشاورز را می سوزاند .

دروغ بعنوان جزء جدایی ناپذیر حاکمیت ولایی به امری غیر قابل کتمان تبدیل شده است و اکنون از چهارچوب مرزهای ایران فراتر رفته و ابعاد بین المللی بخود گرفته ، فضاحت مربوط به شلیک جنایت کارانه به” هواپیمای اوکرائینی ” که به فاجعه کشته شدن 176 انسان بیگناه از پیر و جوان وزن و مرد و کودک شیرخواره و حتی جنین منجر شد ، نه تنها دروغگو بودن حاکمیت ولایی را به رخ آنان کشید که در عین حال ادعای ” سپاه ” در داشتن قوی ترین سیستم موشکی منطقه را نیز به چالش کشید و نشان داد که زرادخانه موشکی سپاه  در فقدان عدم امکان مقابله با نفوذ سایبری کشورهای قدرتمندی چون ” اسرائیل ” و ” امریکا ” به مراکزهدایت  وفرماندهی آن  ، اکنون به دپوی میلیونها تن مواد منفجره در اقصی نقاط کشور تبدیل شده که خود می تواند به عامل کشتار داخلی تبدیل شود .

دروغگویی نظام مدعی حاکمیت منزه ترین ایرانیان بر کشور در مورد بیماری ” کرونا ” به نگرانی های جدی مردم در برخورد با این بلای کشنده ، به حدی است که اعجاب ناظران ملی و بین المللی را برانگیخته و حتی آمارهای اعلام شده از سوی مسئولین نظام ، این دروغگویی را به آشکار نشان می دهد ، در حالیکه آمار کشته شدگان فقط در شهر قم از سوی نماینده این شهر 50 نفر اعلام شده و اخباری حاکی از19 بیمار فوت شده ناشی از این بیماری فقط در بیمارستان ” یافت آباد  ”  است ، و در خیابان و مترو شاهد بیمارانی هستیم که بر زمین افتاه اند و کسی به آنها توجهی نمی کتد ، آمار اعلام شده از سوی دولت مبنی بر فوت فقط 19 نفر در سطح کشور ، دروغ گفتن و از خجالت سرخ نشدن  و به قول ما ایرانیان ” بیشرم ” بودن را بذهن می آورد . پرستار جوان ” نرجس خانعلی ” ، بنا بگفته همکارانش بر اثر ابتلا به ” کرونا ” و بخاطر نبود تجهیزات اولیه لازمه برای ضد عفونی و ایزوله کردن بیماران ، در عنفوان جوانی ، فوت می کند و مقامات مربوطه جرات اعلام علت فوت وی را نداشتند و سعی در احاله موضوع به مرور زمان و فراموشی می کنند .

شکی نیست که مقامات مربوطه از همان روزهای اول اسفند در جریان همه گیر شدن ” ویروس کرونا ” بوده اند و دقیقا بخاطر ترس ازبازهم گسترده تر شدن عدم شرکت مردم در انتخابات ، این خبر را اعلام نکرده اند ، نگاهی به تصویر حضور ” رهبر جموری اسلامی ” برای انداختن رای به صندوق و ایجاد فاصله چندین متری وی با حضار و مقایسه این تصویر با حضور او برای انداختن رای به صندوق در سالهای پیش که بسیاری از مریدانش به دست بوسی و تمجید گویی از وی می پرداختند موید این نظر است . در نظر بگیریم که ساختاری که از تهیه و تامین اقلام ابتدایی و کم اهمیت مانند ماسک و مواد ضدعفونی کننده و الکل برای مقابله اولیه با بیماری “کرونا ” برای شهروندان ناتوان است ، لاف درگیری نظامی با آمریکا میزند ! فقط یک لحظه تصور کنید در صورت وقوع یک حمله حتی محدود نظامی به ایران ، چه فاجعه ای دهشتناکی بر مردم و کشور ما خواهد رفت و این درحالیست که درهمین روزها ، 7 کشور از جمله عراق و ترکیه که ” ج.ا.” بداشتن روابط دوستانه با آنها مباهات می کند مرزهای خود را بر روی مسافرین و پروازهای ایران بسته اند . ” ایران اسلامی امروز به یکی از منزوی ترین کشورها حتی در میان کشورهای مسلمان تبدیل شده و اندک اندک زمینه های بی تفاوتی جامعه بین الملل نسبت به هر گونه تهاجم دیپلماتیک ، نظامی و اقتصادی گسترده به کشور فراهم می شود . ترس از آنست که بزودی مردم نیز دچار نوعی رخوت و سستی نسبت به سرنوشت خود و کشور خود شوند .

علت دروغگویی گسترده مسئولین در جه اول ” ج.ا.” چیست ؟

تلاش برای فریب شهروندان  جزء جدایی ناپذیر و از خصوصیات اساسی نظامی “ج.ا.” است و علت آنهم عدم توانایی رهبران ولایی کشور در اداره امور است و این ناتوانی ها به آن حد رسیده است که اگر بخواهند به همه آنها اعتراف کنند ، علت وجودی حاکمیتی خود را بزیر سئوال برده اند . دروغگویی گسترده مسئولین نظام باعث گسترش ناامنی ذهنی و جو عدم اعتماد گسترده در میان آحاد مردم به یکدیگر هم شده است .

 

با ناکارامدی و بی لیاقتی ” خامنه ای ” ایران سال سختی را پشت سر گذاشت و سال سخت تری در پیش است

سال 1398 سال نکبت برای ایرانیان بود، به استقبال سال پر نکبت دیگری می رویم

 

سال 1398 با وقوع سیل های بینان کن در استانهای خراسان ، مازندران ، گلستان ، فارس ، لرستان و کردستان آغاز و 20 استان از 31 استان کشور در معرض آسیب های جدی قرار گرفتند . همگان تصاویر خراب شدن پلها و جاده ها ؛ ویران شدن خانه مردم بر سر آنها ، پناه بردن سیلزدگان بر سر پشت بامها و در نبود اولیه ترین کمکهای امدادی را شاهد بودیم ، حمله ملخها ، کشته شدن چند آخوند بدست چند ایرانی جان به لب آمده و بعد مراسم اعدام و یا شلیک به آنان ، گسترش حاشیه نشینی ، سرکوب کارگران و مالباختگان و بعد ضرب و شتم علنی معترضین و شیوع گسترده فقر و فساد و فحشا در حد یک سقوط اجتماعی و نهایتا اعتراضات آبان ماه که بطور طبیعی باید به کشته شدن بیش از 1000 معترض و دستگیری هزاران نفر منجر شده باشد ، سال 98 را برای ایرانیان به سال نکبت تبدیل کرد .  جالب است که کمیسیون عمران مجلس بر امر ساده لایروبی نشدن کانالها و رودخانه ها و تصرف مناطق نزدیک به مسیل ها و یا احداث خیابانهایی با زیر سازی نخاله ساختمانی بعنوان یکی از دلایل جاری شدن سیل و نابودی سریع جاده ها و خیابانها اشاره کرد ، جاده ها ، سیل بندها و خیابانهایی که با فعالیتهای جهادی سپاه پاسداران و جهاد سازندگی و فعالیتهای بسیجی احداث شده بودند با وقوع سیل ناشی از چند روز بارزندگی نابود شدند و هیچگاه هیچ مقصری پیدا نشد ، هیچ علت یابی و گزارشی به مردم ارائه نشد .

اکنون و در آخرین روزهای سال 1398 اخباری از وقوع سیل در استان لرستان میرسد ، بازهم ” پلدختر بزیر آب رفته است و پلی که بعد از سیل سال گذشته برای روستای ” چم مهر ” با عملیات جهادی !  در منطقه معمولان احداث شده بود با وقوع اولین بارانهای بهاری بزیرآب رفته و تخریب شده است .روستا های تابعه کوهدشت در استان لرستان  و شهر سیل خیز نهاوند اسیر سیل شده اند وشهر ” خوی ” را زلزله ای 4.3ریشتری لرزاند که بنا به اعلام مجتبی خالدی، سخنگوی سازمان اورژانس کشور این حادثه دست‌کم ۳۶ زخمی برجای گذاشته و منجر به تخریب ۲۰ تا ۹۰ درصدیِ ۲۵ روستای ایران شده است. از یاد نبریم که امروز بعد از بیش از یک دهه از وقوع زلزله در شهر ” بم ” ساکنین زلزله زده آن شهر هنوز در خانه های موقت و کانکس زندگی می کنند و هر از چند گاه از وقوع آتش سوزی و سرمازدگی ساکنان زلزله زده ، سیلزده و بلا زده استانهای کرمانشاه و کردستان در رسانه های عمومی مطرح و حکومت هم بنا به سابقه 40 ساله ، یا این واقعیات را انکار می کند و یا چشم بر دیدن آنها می بندد .

” خامنه ای ” بی تدبیر درست در چنین شرایطی ، آمریکا را به جنگ طلبید :

بعد از برخورد خشونت بار حکومت به اعتراضات آبان ماه 1398 که خشم و انزجار افکار عمومی در جهان و ایران را نسبت به “ج.ا.” در پی داشت ” ج.ا.” برای فرافکنی به فکر دستیابی به پیروزی هایی در مواجه با ” آمریکا ” افتاد : گروههای نیابتی ” سپاه قدس ” شروع به آزمودن ” آمریکا ” برای به اجرا درآوردن طرح تخیلی واداشتن این کشور برای خروج از عراق کردند ، قبل از آن نیز گروههای نیابتی حوثی ، منافع عربستان را مورد حمله قرار داده و کشورهای منطقه مسبب تمام این وقایع را بیت خامنه ای و سپاه می دانستند . نهایت این برخوردها که تحت رهبری  جهادی و فرمانده کم اطلاع از امور نظامی ” قاسم سلیمانی ” صورت می گرفت به حمله به ” سفارت آمریکا در بغداد ” منجرشد ، که انجام  این ماجراجویی های بدون محاسبه  ، به کشته شدن ” قاسم سلیمانی ” توسط ” دونالد ترامپ ” انجامید ، ” خامنه ای ” این رهبر کم اطلاع از معادلات قدرت منطقه ای ، نمایش  انتقام از آمریکا را با حمله 25 موشک به پایگاه ” عین الاسد ” – محل استقرار نیروهای آمریکایی – به انجام رساند و درپی احتمال حمله متقابل آمریکا ، سیستم دفاع موشکی دچار اشتباه شده و یک هواپیمای مسافر بری را با 176 نفر مورد حمله قرار داد که به کشته شدن همه مسافران و کادر پرواز این هواپیما منجر شد . حکومت دروغگویان نیز این بار ابتدائا از در انکار برآمد و نهایتا با توجه به اطلاعات دقیق آمریکا که از اصابت موشک به هواپیما خبر میداد و ویدیویی که احتمالا نه از سر اتفاق ، حادثه را بطور دقیق ثبت کرده بود مجبور به پذیرش اشتباه سیستم موشکی و پدافندی خود شد و برگ دیگری بر کتاب قطور اشتباهات خیانت آمیز  سیستم ” جهادی ” نظام ولایی افزوده شد . حتی اگر مبنا را بر اشتباه سیستم موشکی ” سپاه ” فرض کنیم ، وبا توجه به عدم مانور ” دونالد ترامپ” برسر تحویل دادن ” جعبه سیاه ” به اوکراین ، واقعیت دهشتناک دیگری بر ما آشکار می شود و آن اینستکه به احتمال زیاد ، آمریکا و یا اسرائیل توانسته باشند با توجه به امکانات سایبری خود به سیستم هدف یاب موشکی ” سپاه ” نفوذ کرده و با ایجاد اشتباه در هدف یابی ” موشک تور ام 3 ” ، آنرا بسوی هدفی غیر از مسیری که شلیک کننده در نظر داشته هدایت کنند ، اگر این فرض را بعنوان یک امکان که چندان هم دور از ذهن نیست بپذیریم ، آنگاه سیستم موشکی ” سپاه ” می تواند به آلت قتاله مهیبی تبدیل شود که نفوذ پذیر بوده و در هر شلیک احتمالی بجای دشمن مفروض ، شهر ها و مناطق مسکونی ، زیر ساختها وشهرهای خودی را هدف بگیرد ، در اینصورت  سیستم موشکی سپاه به انبار هزاران تن مواد منفجره تبدیل و شلیک هر کدام از آنها می تواند به بروز فاجعه ای انسانی و در سطح ملی تبدیل شود . برخورد هیئتی و جهادی با دقیقترین مسائل نظامی ،اقتصادی ، تحلیلی ، سازه و ساختمان و پل و سد و جاده سازی و مسائل پزشکی طی 40 سال اکنون بمرحله ای رسیده که هر روز شاهد بروزر حادثه ای در حوزه های اجتماعی و اقتصادی و سیاسی هستیم . حوادث طبیعی ، شورشهای ناراضیان ، فلاکت و ورشکستگی ساختار اقتصادی ، نه امتحان الهی هستند و نه بلای آسمانی ! علت همه مشکلات کشور  عدم توان مدیریت بحرانها و تلنبار شدن  40 سال ناکار آمدی است که میرود که تا در سال 1399 ، ایران و ملت و حتی ” ج.ا.” را با فجایع نابود کننده روبرو کند و دریغ که امروز  و بخاطر حاکمیت نظام نا کار آمد ” ج.ا.” بر کشور، سرنوشت مردم و کشورما به سرنوشت نظام گره خورده است و مردم ایران را از این بن بست گریز وگزیری نیست ، مگر اینکه خود مردم بپا خاسته و این نظام نالایق را سرنگون کنند .

از یاد نبرده ایم که در اوائل همین سال و در بحبوحه تلاش ” آمریکا ” برای تحریم کامل نفت ایران ، ” خامنه ای ” لافزنان داد سخن داد که نفت مال ما است و خود تعیین می کنیم که به چه میزان و به چه کسی بفروشیم و تنها بعد از چند ماه که رقیب توانست صدور نفت ایران را به 300 هزار بشکه در روز برساند ، همان ” خامنه ای ” آمده و با گردن کج و بدون اینکه به تحلیل اشتباه خود از دشمن اشاره ای کند گفت : نفت مال ما است اما بازار فروش و نحوه فروش در دست دشمنان ما است .

” خامنه ای ” رهبری متوهم است که حتی توان تحلیل ، قدرت دشمن خود در حوزه بسیار واضح فرش و تحریم نفت را نداشت ، خامنه ای توان تحلیل قدرت آتش ” آمریکا ” در کشتن شخص دوم مملکت  (قاسم سلیمانی ) را نداشت ، خامنه ای نتوانست بفهمد که موفقیتهای منطقه ای اش در سوریه و عراق ، سوار شدن بر تضادهای منطقه ای بوده و با فروکش کردن هر تضادی وی بسیاری از امکانات را از دست داده است ! وی و قاسم سلیمانی در خواب مانده بودند و در نظر بگیرید  سرنوشت ما ایرانیان ، کشور باستانی ایران و مام وطن در سال پر حادثه پیش رو، بدستان ناتوان و ذهن متوهم چنین فرد و چنین رهبران غیر متخصص نظامی از درون سپاه ، سپرده شده است . امید که در اولین قدم بسوی اعلام نا کارآمدی نظام ولایی ، با خلع ” خامنه ای ” از قدرت توسط نیروهایی از درون سپاه و نظام ، زمینه گشایش انسداد سیاسی و اقتصادی و اجتماعی  فراهم شده و از فاجعه ای که در صورت ادامه رهبری وی بر ” ج.ا.” در انتظار مردم ما است جلوگیری بعمل آید .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: