سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

صبراستراتژیک ” آمریکا و اسرائیل ” در مقابل ” ملاها ” به پایان رسید ، در مقابل ،” خامنه ای و سپاه ” عقب نشینی تاکتیکی کردند .

israjom

در این نوشته محورهای تحلیلی زیر مورد بررسی قرار می گیرد :

علت مماشات آمریکا واروپا و اسرائیل با رژیم چیست ؟

جمهوری اسلامی ازمردم ایران جامعه ای ضعیف و شکننده ساخته است که براحتی یکدیگر را می فروشند

” خامنه ای ” و ” سپاه ” در مقابل زور کوتاه نمی آیند مگراینکه زور پر زور ” یهودیان ” و ” اسرائیل ” باشد !

آیا باید منتظر حملات نظامی بیشتری به ایران باشیم ؟

 

لاف میزنند که امنیت برقرار کرده اند ، لاف “آ سمان و دریای ولایت ” میزدند و اینکه در 4 پایتخت منطقه قدرقدرتی می کنند ،مدعی داشتن امنیت می شدند و فراموش می کنند امروز امنیت  ، امنیت اجتماعی و تعمیق دموکراسی است . شکم گرسنه دین و ایمان ندارد و مردمی که از یک نظام و کشور و یک ساختاراجتماعی ، جز فقر و گرسنگی و نابرابری نصیبشان نشود آنرا به پشیزی خواهند فروخت .  اینست راز بسیاری از آتش سوزی ها وانفجارها و هدف گیری های دقیق مراکز فعالیت هسته ای و پالایشگاهها …

 و حق است اگر نیروی فعال مجری این حوادث را ” اسرائیل ” بدانیم که ” خامنه ای و سپاه ” با تهدیدات توخالی و احمقانه خود بیشترین حساسیت ها را از سوی این کشور و دولت ایجاد کرده اند . ” آنطور که ” آویگدور لیبرمن ” رهبر حزب ” اسرائیل بیت نو ” گفته است ، این یوسی کوهن ؛ رئیس سازمان امنیت اسرائیل بوده که به خبرگزارهی های خارجی گفته حمله به ” خجیر ” و ” نطنز ” کار اسرائیل بوده که صرف اعلام این موضوع حتی اگر عامل آن حملات اسرائیل ” هم نبوده باشد نوعی ” هل من مبارز ” طلبیدن از سوی اسرائیل است و سکوت ” ملاهای حاکم بر ایران بیانگر ترس عمیق اشان از رودرویی با ارتش اسرائیل است . از یاد نبریم که اسرائیل تا کنون از بعهده گرفتن هر گونه مسئولیت نسبت به دست داشتن در چنین عملیاتی طفره می رفت آما با توجه به وضعیت شکننده “ج.ا.”دراداره  کشور ، اسرائیل در صدد برخ کشیدن این ضعف و ناتوانی نیز بر آمده است . اما اینکه “ج.ا.” برخلاف همیشه بطور تلویحی دست داشتن ” اسرائیل ” در این حملات را می پذیرد بخاطر جلب نوعی همدردی از سوی مردم کشورهای عربی  و تمنا ی گدایی یاری از سوی مردم ایران است .

چند و چندین سال است که ارتش اسرائیل ، مراکز نظامی ” سپاه قدس ” را درسوریه از زمین وهوا مورد حمله قرار میدهد و دهها وصدها کشته از هزاره های افغان  و جوانان فقیر روستاها ی ایران از این حمله ها بر جا مانده است .، متحد ” حکومت اسلامی ” در سوریه ” یعنی ” روسیه ”  براحتی می تواند با اخطار دادن به ” اسرائیل ” از این حملات جلوگیری کند ، اما اعتنایی به اینان نمی کند و این آقایان بقول معروف می خورند و دم نمی زنند و بازهم مدعی درافتادن با اسرائیل ، و قدر قدرتی هستند : سیاستمدارانی به این بی شخصیتی در هیچ کجای جهان بر سر قدرت نبوده اند  .

سالهای پیش ، انفجاراتی از قبیل ” پادگان بیدگنه”  مرکز فعالیتهای موشکی ، انفجار پادگان امام علی در خرماآباد ( مرکز دپوی موشک ) ، ترور باصطلاح دانشمندان هسته ای ، نفوذ سایبری در مرکز هسته ای بوشهر که کامپیوتر های آن مرکز، آهنگ پخش می کردند ، نفوذ بد افزار استاکس نت که باعث بالا رفتن فعالیت سانتریفثوژّ ها و منفجر شدن آنها میشد و نهایتا ترور شخص دوم حکومت اسلامی ” قاسم سلیمانی “که براحتی و به تحقیر آمیزترین شکل وی را ترور کردند  ودهها نمونه ای دیگر از این دست اثبات کرد که کشور تحت حاکمیت ” ملا ” و سرگرد و سرهنگ تجربی سپاهی ، امنیت ندارد واگر جامعه جهانی و مشخصا اسرائیل و آمریکا ، کلید حمله نظامی و ساقط کردن این رژیم را نمی زنند ، فقط بخاطر اینستکه آلترناتیو قابل اطمیانی برای جایگزینی حکومت اسلامی ندارند و همانطور که بارها نوشته ایم ، آنروزی که قدرتهای جهانی و مشخصا آمریکا و اسرائیل ،خواهان نابودی ایران و جمهوری اسلامی بدون در نظر گرفتن عواقبش در تعادل نیروهای منطقه ای  باشند ، فقط در عرض چند روز قادر به این کار خواهند بود.

 می دانیم آمریکا ، قادر به دست زدن به چنین ماجراجویی هاو تحمل عواقب آن بوده و هست وسیستم موشکی مسخره سپاه و تعدادی قایق تند رو قادر به تغییر اساسی معادله بنفع حکومت ملاها نخواهد بود . حمله به عراق و افغانستان ، بیانگر توان ماجراجویی آمریکا ست ،  بیت و سپاه هم اکنون سرنوشت خود و کشورا به امید برخورد منطقی ” دونالد ترامپ” سپرده اند که مثلا آمریکا در شرایطی نیست که خود را درگیر یک نبرد جدید کند و از یاد برده اند که هیچگاه نباید به امید برخورد منطقی حریف دست به ماجراجویی و بحران آفرینی زد . دونالد ترامپ نیز می تواند مانند خامنه ای بر خورد غیر منطقی کرده و برخلاف منافع خود و آمریکا وارد یک جنگ تمام عیار با ایران به امید تمام شدن آن در جند روز شود  ، مگر” ترامپ ” دستور کشتن ” سلیمانی ” را درست در غیر منتظره ترین زمان ها صادر نکرد ؟

علت مماشات آمریکا واروپا و اسرائیل با رژیم چیست ؟

 آما نکاتی که  اسرائیل و آمریکا را تا کنون  از برخورد نهایی نظامی با نظام اسلامی باز داشته  زیر است :

الف : لزوم حفظ تعادل میان نیروهای سنی و شیعه در منطقه ای که در صورت حذف یک دولت غیر سنی یعنی ” ج.ا.”  ، ابستن شکل گیری بنیادگرایی وهابی و پان اسلامیزم سنی به محوریت ترکیه است .

ب: در صورت خلع قدرت مرکزی در ایران ، زمینه راه افتادن جنگ قومی میان اقوام مختلف در ایران ودخالت قدرتهای محلی و بین المللی در این منطقه بسیار است .

ج : در صورت شروع  جنگ قومی و امتزاج آن با تلاطمات مذهبی و سیاسی ، در منطقه پر از چاه نفت و گستردگی پایگاههای نظامی آمریکا در خلیج فارس و شبه جزیره عربی ، آتشی در این منطقه برپا می شود که می تواند اقتصاد جهان را به رکود کشانده و موجد جنگهای بسیار بزرگ و دخالت روسیه و رودر رویی ابر قدرتها شود .

د: به زمبن خوردن فیل زخمی ای بنام ” ج.ا.” باید با احتیاط بسیار و از راه قیام و انقلاب مردم ایران صورت گیرد که کم هزینه ترین راه است و گرنه در این منطقه ، جهنمی بر پا خواهد شد که ماجراجوترین نظام سیاسی در جهان یعنی ” آمریکا ” هم جرات تصور آنرا ندارد .  

هر چند که اروپا نیز در نهایت با ماندگاری ” ج.ا.” مشکل جدی دارد ، اما از برخورد یکجانبه گرایانه آمریکا و اسرائیل با حل مشکلی بنام ” ج.ا.” نیز نگران است  

ما ایرانیان از نظر تاریخی در موارد زیادی دچار این اشتباه شده ایم که گویا توان درافتادن با ابر قدرتها را داریم و بعد با افتضاح زیاد عقب نشینی کرده و خاک و ثروت ملی خود را به باد داده ایم و این روندی است که بیش از دهها قرن ادامه داشته است .

یک نمونه بسیار نردیک چنین اشتباهی ، خطای استارتژیک  “رضا شاه ” بود : ” بریتاینا ”  در اوان سالهای 1300 بشدت به بوجود آمدن یک دولت مستقر ومقتدر در ایران برای بوجود آوردن سدی در مقابل پیشرفت نظام نو پای “شوروی” نیاز داشت و به همین خاطر به پیشرفت روز افزون ” رضا شاه ” برای استقرار یک نظام مرکزی با نظر اغماض نگریست و” رضا شاه ” نیز با سرکوب دهشتناک ” اذری ” و ” لر ” و کرد ” و ” عرب زبان ” ترکتازی کرد و به ارتش نو بیناد خود هم بسیار غره شد و وقتی که از مشاور نظامی خارجی  خود پرسید این ارتش دریک جنگ کلاسیک از چه درجه مقاومتی برخورداراست جواب شتید فقط چند روز ، ” رضا شاه ” بر مشاور خود خشم گرفت و جواب شنید “حقیقت اینست که فقط چند ساعت  ، نخواستم خاطر اعلیحضرت را مکدر کنم ”  با حمله ارتش متفقین به ایران همان شد و ارتش نوپا بعد از چند ساعت از هم پاشید و رضا شاه که با تمایل به ” المان ” خاطر بریتانیا را مکدر کرده بود به خفت تبعید و کشور به اشغال نیروهای مهاجم درامد . “رضا شاه ”  نتوانسته بود در یابد که موفقیتهای وی در عرصه داخلی در راستای خواست یکی از ابر قدرتها یعنی ” بریتانیا ” بود وگرنه ” بریتانیا ” اجازه نمیداد که وی براحتی ” عامل خود یعنی شیخ خزعل ” را به زاری بکشد و خانهای بختیاری را که سالها متحد انگلیس بودند را نابود کند ، رضا شاه که از شم سیاسی بر خوردارد نبود  به خطا بر آن شد که صاحب قدرت و ارتش ونظام است ودیدیم که بر باطل بود . ساختار سیاسیاجتماعی نوین در ایران که حدود 100 سال عمر دارد نه تنها در آن روزها که امروز هم از انسجام کافی برای در افتادن  با قدرتهای بین المللی بر خورد دار نیست .

 امروز بسیاری از موفقیتهای منطقه ای  ج.ا.  در سوریه و عراق  نیز در راستای حفظ توازن میان جمعیت سنی و شیعه منطقه است که اسرائیل ، آمریکا و روسیه بشدت به آن نیاز دارند واین موضوع تا به آن حد مهم است که در جریان جنگ میان عراق و ایران ، اسرائیل خود به ” ج.ا.” اسلحه میفروخت و آمریکا نیز به صدور قاچاق بسیاری ازاسلحه های خود به ایران با دیده اغماض نگاه می کرد .

 جمهوری اسلامی نیر مانند رضا شاه به خود غره شده است و فکر می کند که آمریکا اکنون مرعوب ، موشکها و قایقهای تند رو سپاه شده است ، اما متاسفانه آنروزی که  نیاز ابر قدرتها به وجود وحفط یک قدرت مرکزی در ایران برطرف شود و یا وجود این نظام برای ابر قدرتها از فقدان آن پر خطرتر شود ،  ارتش و سپاه و بسیج بیشتر از چند روز در مقابل حمله های نظامی اسرائیل و آمریکا دوام نمی آورند ، نمی خواهیم بگوییم امروز نسبت به زمان رضا شاه ، معادلات سیاسی و ژئو پولیتیکی منطقه ای و توان و قدرت ایران در جهان تغییر نکرده است اما  نه ایران آنقدر قوی شده و نه آمریکا آنقدر تضعیف که ” ج.ا.” بتواند با آمریکا در یک جنگ کلاسیک ، هماوردی کند . سازمان ملل و روابط و رقابتهای ابر قدرتها تا زمانی ، کشورهای کوچک را از گزند حمله مستقیم ابر قدرتها حفظ می کند که یک ابر قدرت از سوی یک کشور کوچک و یا قدرت محلی  احساس تهدید امنیتی نکند ، “ج.ا.” در یک جنگ منظقه ای می تواند پایداری نشان دهد اما باید از فکر در افتادن با اسرائیل و یا آمریکا بشدت پرهیز کند .

مجموعه دلایل بالا  ، اسرائیل و آمریکا را تا کنون  به مماشات با جمهوری اسلامی کشانده بود  و این روزها که اسرائیل احساس می کند که ” ج.ا.” ممکنست به فکر بالا برد ن ظرفیت غنی سازی اورانیوم بیفتدو یا از معاهده  ان.پی . تی . خارج شود ، شاهد تحرک اسرائیل بر علیه ” ج.ا.”  بشکل بیسابقه ای و انجام حملات تاکتیکی از سوی این کشورهستیم .

امکانات اسرائیل شامل بمباران هوایی مناطق استراتژیک ،جنگ سایبری و نفوذ دادن بد افزار به مراکز فعالیتهای هسته ای و  فعال کردن عوامل خود در ایران برای ایجاد آتش سوزی و بمب گذاری بوده است ، از یاد نبریم که ایرانیان بسیاری چنان از این نظام و عملکرد آن ناراضی هستند که آماده اند با یک نیروی خارجی مهاجم ، برای زدن ضربه به نظام همکاری کنند !!

جمهوری اسلامی ازمردم ایران جامعه ای ضعیف و شکننده ساخته است که براحتی یکدیگر را می فروشند

آن حاشیه نشین شهری که از کشوری بنام ایران حتی یک قطعه خاک و سرپناه برای زیستن ندارد ، آماده ترین عنصر برای همکاری با یک نیروی خارجی است و در این مورد به پاداشهای  مالی  وعده داده شده  به اینان نیز نباید بی توجه بود .آیا” بی خانمانهایی مانند “آسیه پناهی ” که اخیرا در حریان خراب کردن آلونکش توسط شهرداری ، کشته شد ، مهری به این رژیم و دیگر بخشهای این کشور دارند ؟ 

 ، کسانیکه “ج.ا.” جگر گوشه های آنها را اعدام ، شکنجه و سر به نیست کرده و حتی محل دفن آنها را هم نشان نمی دهد ؛ آنقدر از این نظام کینه دارند که براحتی امکان آتش زدن مال و اموال آخوند و سپاهی جماعت را برای یک در خواست کننده که الزاما از خارجی بودن اطلاعی ندارند فراهم کنند . این واقعیت دهشتناک نه تنها در باره حاشیه نشینان که در باره اقوام مرز نشین و حاشیه نشینان سیاسی و فکری نیز مطرح است .

 حکومت اسلامی از ایران جامعه ای ضعیف و شکننده ساخته که اقشار و طبقات آن به یکدیگر مهر و علقه ای نداشته و براحتی یکدیگر را می فروشند ، مگر حکومت خود برای سرکوب معترضین از متحدان لبنانی خود و یا اراذل و اوباش  فاسد کمک نمی گیرد ؟

 این خود می تواند راز احتمالی آتش سوزی های گسترده براه افتاده در چند هفته اخیر باشد . وقتی نظام و اپوزیسیون و دولتمرد و آخوندو امام وامام زاده و بوروکرات ،  چوب حراج بر کشور زده اند ، آن فردی که از مال و اموال و ثروت تولید شده در این کشور  هیچ ندارد چرا نباید در مقابل دریافت چند ده میلیون ،  مشخصات سایت و پمپ بنزین و مرکز تولید برق ومراکز مخفی  امنیتی را به در خواست کننده ندهد ؟

بنظر میرسد که صبر استراتژیک اسرائیل در حال به پایان رسیدن است  و اینان آغاز حملات تاکتیکی به منافع نظام را در دسنور کار خود قرار داده اند .  بخصوص در ماه گذشته خبری مبنی بر سعی نیروهای سایبری نظام برای نفوذ به سیستم آبرسانی  در اسرائیل را داشتیم که در پی این تلاش ، دولت در اسرائیل نشست اضطراری تشکیل و ایران را به بر خورد انتقامی تهدید کرده بود .

روحانیت حاکم و سپاه ، به هیج وجه حاضر به پذیرش ضعف نظامی و شکنندگی اجتماعی در ایران که حاصل فقر و فحشا و اعتیاد و بخصوص نابرابری اجتماعی است نمی باشند ، شما مخاطب هوشمند ممکنست با خود فکر کنید که در کشورهای دیگر نیز به همین اندازه فقر و نابرابری وجود دارد اما چرا ما در مورد ایران ادعا می کنیم که این حد از فقر و نابرابی منجر به شکنندگی اجتماعی و آسیب پذیر بودن وحدت میان مردم و نظام سیاسی حاکم و میان خود مردم می شود ، در جواب باید گفت که در کشوری که انقلاب شده است ، روانشناسی مردم نسبت به دیگر  کشور کاملا متفاوت است ، در ایران امروز روابط اجتماعی سنتی خرد شده و روابط نوین و مدرن جای آنرا نگرفته است و در عین حال  مردم ایران بعد از انقلاب و البته به نادرست انتظار داشتند که اگر یکی از عقب مانده و خرفت ترین اقشار اجتماعی  یعنی روحانیت سکان حکومت را در دست دارد ، لااقل ادعاهای ” عدل علی ” و حکومت امام زمان ” را ببینند.

  طبیعی است که چنین مردمی قادر به تحمل این حجم از دروغ و تقلب و فقر و فحشا و نابرابری نباشند  ، شکل و نوع حوادث بزرگی از قبیل آتش سوزی مراکز تولیدی متعلق به سازمانهای دولتی ، مراکز هسته ای ، پالایشگاهها ، مراکز تولید برق و کارخانه ها و یک مورد مرکز پوششی  فعلیتهای سپاه ( مرکز پزشکی سینای اطهر )  نشان دهنده اشراف کامل اسرائیل و آمریکا بر سیستم های ناوبری ، دفاع موشکی ، مراکز تولید برق و پاایشگاهها و امنیتی ترین مراکز یعنی مراکز غنی سازی مانند مرکز نظنز و مرکز تولید و مونتاژ موشک در ” خجیر ” و مرکز غنی سازی ” رضایی نژاد ” در”میبد” یزد است . به حوادث اتفاق افتاده در روزهای اخیر توجه نمایید :

1- 14 خرداد آتش سوزی در انیارهای شرکت فولاد خوستان

2- چهار شنبه 14 خرداد ، آتش سوزی در یکی از واحدهای پالایشگاههای تهران

3-  آتش‌سوزی در گروه قطعات فولاد ایران در اتوبان تهران-کرج

4- شامگاه سوم خرداد نیز یک بویلر در پتروشیمی بندر خمینی

5-. آتش سوزی در نیروگاه حرارتی تبریز که فعالیت هر دو واحد نیروگاه متوقف شد .

6- ساعت 17/6 روز 22 خرداد آتش سوزی در ساختمان صدا و سیای تهران

7- آتش سوزی در کلینیک ” سینای اطهر ” که به کشته شدن 19 نفر منجر شد ،  یکی از خبرگزاری های خارجی گزارش داد که ”  جهاد خود کفایی سپاه از این درمانگاه بعنوان پوششی برای فعالیتهای پنهانی خود استفاده می کرده است وآتش سوزی و انفجار در پس نفوذ سایبری به کامپیوترهای این مرکز صورت گرفته است .

8- حمله فاجعه بار سیستم پدافند موشکی به هواپیمای ” اوکرائینی ” در در ۱۸ دی ۱۳۹۸ (۸ ژانویه ۲۰۲۰ ، شکی نیست که پدافند سیستم موشکی ، در شلیک بسوی این هواچیما در گیر یک جنگ سایبری شده ودچار این اشتباه دهشتناک شده است .

9-  اصابت یک موشک کروز به یک ناور متعلق به ” ارتش ج.ا.” که به کشته شدن 19 نفر از نظامیان نیروی دریایی منجر شد  ، در همان روز یک حمله سایبری به بندر ” رجایی ” باعث اختلال در بارگیری در اسکله این بندر شده بود و روز قبل از آن در پی تلاش ، ارتش سایبری ” سپاه ” برای نفوذ به سیستم کامپیوتری سیستم ابرسانی اسرائیل ، کابینه امنیتی اسرائیل تشکیل جلسه داده و این عملیات را به ” ج.ا.” نسبت داده وضمن محکوم کردن این عملیات بعنوان عملیاتی که حتی در زمان جنگ میان دو کشورهم نباید اتفاق بیفتد ، ایران را تهدید به انتقام کرده بودند .

11-  حادثه در مرکز تولید موشک در ” خجیر ” در 20 کیلومتری ” پارچین ”

12 – حادثه در” مرکز غنی سازی نظنز ” که نهایتا اثبات شذ که حادثه بر اثر انفجار بمب و یا بمباران هوایی بوجود آمده است .

شاه بیت مقاله :

” خامنه ای ” و ” سپاه ” در مقابل زور کوتاه نمی آیند مگراینکه زور پر زور ” یهودیان ” و ” اسرائیل ” باشد ! آیا باید منتظرحمله نظامی به ایران باشیم ؟

 باذکر این مقدمه طولانی برآنیم که ثابت کنیم مجموعه عملیات فوق نهایتا باعث شد که رژیم اعلام کند که حمله به مرکز غنی سازی و فعالیت سانتریفوژها در نطنز باعث شدکه این مرکز دچار تخریب جدی شده و فعالیتتهای غنی سازی برای چند ماه به عقب می افتد و همین مردک سخنگوی سازمان انرژی هسته ای ” گمالوند ” که در ابتدا اعلام کرد که حادثه در مرکز نطنز ، بسیار سطحی بوده و بسرعت رفع می شود ، فقط بعد از چند روز که مقامات رژیم فهمیدند که هوا پس است و باید در مقابل اسرائیل کوتاه بیایند ، باز مانند عروسک خیمه شب بازی بر روی صحنه آمد و اعلام کرد که فعالیت غنی سازی برای چند ماه متوقف خواهد شد . ! یعنی اینکه رژیم دقیقا به خواست آمریکا و اسرائیل مبنی بر تعطیل کردن هر گونه غنی سازی تن داد ! نتیجه ” رژیم فقط حرف زوررا می فهمد واسرائیل و آمریکا مطمئن شدند باید با زبان بمب و موشک به او حرف بزنند  و این بدترین پیامی است که رژیم خود به دشمنانش یعنی اسرائیل و آمریکا داد که این دو کشوررا به عملیات نظامی بر علیه ” ج.ا.” تحریک کرده که در این میان مردم و ملت ایران هستند که میان این دو سنگ آسیاب و بمب و موشک و تحریم  در حال له شدن هستند ، و در این میان مقصر اصلی نیز رژیم است .

آیا باید منتظر حملات نظامی بیشتری به ایران باشیم ؟

 این خود علامت خوبی است و بیانگر اینستکه ” ملا ها و سپاه ” آنگاه که خطر را حس کنند ، کوتاه آمده و نرمش وقاحت آمیز نشان می دهند و این موضوع ثابت کرد که آخوند و ملا و سپاهی لاف میزنند که ” در مقابل زور کوتاه نمی آیند البته کوتاه می ایند و آن گاه که زور پر زور ” یهودیان ” و ” اسرائیل ” باشد !” . محتملترین پیش بینی ، در صورتی که اتفاق مهمی در اسرائیل و آمریکا نیفتذ عقب نشینی بی سر و صدای رژیم و بدون اعلام از سوی ” خامنه ای ” و ” سپاه ” از مواضع هسته ای و شعارهای تند ضد اسرائیلی و ضد آمریکایی  به امید کم کردن تشنجات خارجی با چشم داشت  داشتن دست باز در حذف اصلاح طلبان و اعتدالگرایان در چند ماه آینده خواهد بود .

 نتیجه گیری : به لاف زدنهای رژیم در مقابل اسرائیل و آمریکا نباید اعتماد کرد و ملت را به میانه جنگی بی انتها و نابود کننده با ابر قدرتهای جهانی و اسرائیل در انداخت .اینان به مجرد احساس خطر عقب نشینی  تاکتیکی خواهند کرد . اسرائیل هر گونه تهدید امنیتی  حتی لفظی و از نوع لفاظی های آخوندی را جدی تلقی کرده و به آن واکنش نشان خواهد داد .

اگر رژیم به بحران آفرینی های خود برای اسرائیل ادامه دهد اسرائیل در حمله نظامی بصورت ناشناس تردید نخواهد کرد

  • ” دونالد ترامپ” اگر از توافق با ” ملاها ” بعنوان برگ برنده انتخاباتی نا امید شود به فکر زدن ضربه سهمگین بعنوان برگ برنده در انتخابات می افتد و چناجه در مورد کشتن ” سلیمانی ” دیدیم از زدن ضربات دردناک به ایران و حتی مردم ایران ابایی نخواهد داشت .
  • – در صورت خلاء قدرت مرکزی در ایران ، فدراسیون روسیه ” به فکرنجات ملاها و در افتادن با آمریکا نخواهد افتاد ودر بهترین حالت با حمله نظامی از طریق یکی از حیاط خلوت های خود یعنی ” ترکمستان ” بخشهایی از ایران را به اشغال خود در خواهد آورد و شاید ” ملاها و سپاه ” هم در آن مناطق دولت اسلامی خود را تشکیل دهند .

 

Tagged as: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: