سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

« خامنه ای » جنایت می کند ! «حزب اللهی» حمایت می کند .

بارگذاری صدای مقاله 

جنایات و اشتباهات « خامنه ای » اکنون و بیشتر از هر زمان دیگری چنان غیر قابل باور شده که او را فقط با رهبران جنایتکار ی مانند « پینوشه » ، «‌هیتلر » و «‌موسولینی » می توان مقایسه کرد .

جنایتکارانی مانند « پینوشه » می کشتند ، شکنجه می کردند ،  سربه نیست می کردند،‌اما در هراس از رودررویی با افکارعمومی  سعی در انکار جنایاتی که مرتکب شده اند داشتند در مقابل اما ویژگی معین رهبران کشورهای فاشیستی درسرکوب و اعمال جنایت برعلیه مخالفان، رهبران جریانات کارگری وروشنفکران معترض اینستکه این چنین رهبران به جنایات خود افتخار کرده و گاها آنرا بعنوان سند افتخار خود نیز علنی می کنند . 

علت چیست که هیتلر و موسولینی و اکنون « خامنه ای » جنایات خود را در بوق و کرنا کرده و آنرا حتی بعنوان خدمتگزاری و خدمت رسانی خودهم اعلام می کردند واکنون هم رهبر نظام ولایی سعی در پوشاندن سرکوبهای دهشتناک خود ندارد ؟

 آیا کشتن یک متهم که در جریان یک نزاع خانوادگی دستگیر شده و شکنجه علنی وی در خیابان با شوکر و اسپری فلفل ُ یک جنایت نیست ؟ آیا این خود لجنی نیست که عمق فساد  نظام ولایی را اکنون و اتفاقا به نمایش عمومی گذارده است ُ آیا متهمین سیاسی و غیر سیاسی هر رو ز و هر دقیقه در شکنجه گاههای ولایی با چنین آزار و اذیتهایی روبرو نیستند ؟‌

در این باره بیشتر بخوانید 

 آیا شلاق زدن کارگری که در اعتراض به عدم دریافت معاش روزانه خود دست به اعتراض زده و به جرم واهی « اخلال در نظم » عمومی به « شلاق » محکوم می شود یک جنایت نیست ؟ آنهم در یک نظام سیاسی که مدعی خدمت به اقشار کم در آمد است ! البته که جنایت و گناهی نابخشودنی است !ُ اما موضوع چیست که نظام ولایی تحت رهبری « خامنه ای » همین جنایت را به کرات و بدون شرمندگی در موارد مختلف و بر علیه کارگران این بی پناهترین قشر جامعه بکار میبرد ؟ اعمال مجاذات های تحقیر آمیز مانند قطع «انگشتان دست »  ، « تخلیه چشم » و « اعدام » در مورد شرب خمر از سوی این رژیم با افتخار تمام و نه بطور پنهانی اجرا می شود و این در حالتی است که با دزدان و مختلسان و غارت کنند گان اموال عمومی ، با سعه صدر، مدارا و تسامح و تساهل برخورد شده که این خود زمینه تحریک دزدان و افراد مختلس برای ادامه اعمال جنایتکارانه خود با سرعت و حدت بیشتر است .

 

اعمال شکنجه های شرم آور بر علیه زنان زندانی ، هتک حرمت آنان ُ بکار بردن تهدید به تجاوز ، قرار دادن یک زن در کنار استخری که چند مرد هرزه « بازجو» به شنا کردن و بکار بردن الفاظ رکیک و شوخی های سبک مشغول هستند . «‌ به شکایت خانم نیلوفر بیانی توجه کنید که با خواندن آن مو بر تن انسان سیخ می شود . » .

در این باره بیشتر بدانید 

‘۱۲۰۰ ساعت اعتراف‌گیری سپاه با شکنجه و تهدید جنسی’ از نیلوفر بیانی

 

ما ایرانیان از جمله ملت هایی هستیم که به هتک حرمت از یک زن بسیار حساسیت نشان می دهیم ، چه شده است که همین جنایت در مورد زنان زندانی از سیاسی و غیر سیاسی را تاب آورده ودم نمی زنیم ؟‌

همه این مقدمات برای نشان دادن حد شئامت و پلیدی کارگزاران نظام و مجریان شکنجه های ذکر شده است و از آن هم بدتر جرات « خامنه ای » و کارگزارانش در اعلام و اجرای علنی این جنایات و شکنجه ها و هتک حرمت ها بود

. اکنون می توانیم این سئوال را طرح کنیم علت عدم مخفی کاری « نظام ولایی » تحت رهبری « بیت خامنه ای » و داشتن جسارت دفاع از اجرای این جنایت ها چیست ؟

می توان گفت که یکی از دلایل اصلی آن حمایت بخشهایی از مردم ایران که آنان را بعنوان « حزب اللهی » می شناسیم است ، همچنان که در آلمان چماقدران معروف به « سیاه جامه ها » و در ایتالیا معروف به « پیراهن قهوه ای » بودند .

در ایران امروز، حمایت حزب اللهی و سپاهی و بسیجی و نیروی انتظامی از زندان و شکنجه و سرکوب کارگران ، زنان ، روشنفکران ، وکلا و کارمندان معترض باعث شده است که : خامنه ای » مدعی حمایت همه مردم از جنایات خود شود . امروز حزب اللهی حمایت می کند و خامنه ای جنایت می کند ! امروز حزب اللهی از جنایات نظامی حمایت می کند که برای وابستگان خود کاخ های سربفلک کشیده و برای مردم فقیر آلونک هایی که بر سرشان خراب می شود به ارمفان آورده است . حزب اللهی و سپاهی و بسیجی از جنایات رژیمی حمایت می کنند که برای تخریب چند متر مربع از ساخت غیر قانونی یک اختلاسگر ، چند ماه تعلل می کند که مبادا حقی از وی زایل شود اما در تخریت آلونک بی سر پناهان فقط با حکم شهردار و یا مسئولین محلی اقدام به تخریب می کند …

جماعت حزب الله یک لحظه وجدان خود را قاضی کنند و ببینند از چه نظام و رژیمی دفاع می کنند و در سرکوب چه کسانی شرکت کرده و ادامه حیات « ج.ا.» به بالارفتن دیوارهای چند ده هزار کارخ و بوجود آمدن چند صد هزار کوخ کمک می کند! آخوند و رهبران « ج.ا»‌ حزب اللهی را برای جبهه رفتن و در سوریه کشته شدن می خواهند و اگر یکی از میان شما حزب اللهی ها افشاگری و تظلم خواهی را تا به آخر ادامه دهد به زندان و شلاق محکوم می شود جزیان شلاق خوردن « منصور نظری و یا محکومیت بزندان : میلاد گودرزی » را بخاطر دارید ؟  و کلام آخر اینکه :‌ جمهوری اسلامی رفتنی است ، ایران ماندنی است،‌آیا فکر می کنید  بعد از سرنگونی این نظام از ایران به مملکت دیگری خواهید رفت ؟ البته که بایدبمانید و با این مردم زندگی کنید ، کاری نکنید که وقتی نظام جور و جنایت ولایی فرو میریزد شما « حزب اللهی» ها نیز همراه با رهبران ولایت در زیر خرابه های آن دفن شوید .

 

 

Tagged as: , , , , , , , , , ,

Categorised in: Uncategorized, فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

3 Responses »

 1. از کوزه منافق جز خیانت و نفاق نخیزد

 2. ایرانی‎ via b.atomicsites.net
  13:39 (46 minuten geleden)
  aan mij

  Name: ایرانی

  Email: kobari.clever.amirreza@gmail.com

  Website:

  Message: چه می گویید؟
  رهبری که از ساده زیستی اش همه می گویند و با دمپایی های پاره در سر کار حضور می یابد ،مجاهدی که در دفاع مقدس جانباز شده ، رهبری که حکیم هست و از تدبیرش همه سخن می گویند حتی خود دشمنان هم اعتراف میکنند
  حزب الله لبنان که در مقابل دشمنان اسلام (همان ها که سر یک
  انسان را به راحتی می برند) ایستاده است
  چه جنایتی؟ چه حمایتی؟😡👎👎
  مرگ بر زد ولایت فقیه

 3. ایرانی
  kobari.clever.amirreza@gmail.com

  خدا لعنت کنه بهشون اصلا نظر ننویسید عوضش می کنند

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: