سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

نطنز بازهم انفجار : این همه بی لیاقتی هرگز ندیده ملتی ! ” خامنه ای ” را خلع کنید !

مقایسه سایت هسته ای نطنز قبل و بعد از انفجار در تیر ماه گذشته .در تصاویر ماهواره ای . در تصویر سمت چپ ، سالن بالانس سانتریفیوژهاکه کاملا سوخته است ، نشان داده شده است .

هنوز یکسال از حادثه آتش سوزی در سایت اتمی نطنز نگذشته است که این بار نیز همین دیروز یکشنبه 22فروردین /11 آوریل 2021 در همین سایت شاهد انفجار دیگری هستیم . در حادثه تیرماه گذشته که هیچگاه دلایل و مسببان و مقصران آن معلوم نشد مرکز مونتاژ سانتریفیوژهای این سایت مورد حمله قرار گرفت . در آن موقع نیویورک تایمز اعلام کرد که این مرکز مورد اصابت یک موشک کروز یا از سوی یک هواپیمای بدون سرنشین مورد حمله قرار گرفته است .   این روزنامه در همان موقع از قول یک مقام امنیتی یکی از کشورهای خاورمیانه مطرح کرد که حادثه انفجار در یکی از سالنهای بالانس و آزمایش سانتریفیوژها صورت گرفته است .

اکنون نیز کمتر از یکسال بعداز آن حادثه ، با حادثه ای دیگر در همان سایت نطنز روبرو هستیم ، بعد از حادثه تیرماه گذشته ، ” صالحی ” مسئول دست و پا چلفتی فعالیتهای هسته ای ولایت ، گفته بود که سالنهای جدید را به اعماق بازهم دورتری در دل کوهها میبریم که نفوذ به آن ممکن نباشد ، بنظر نمیرسد که حمله جدید توسط بمب و یا موشک صورت گرفته باشد و با توجه به حجم وسیع آتش سوزی ، احتمال کار گذاشته شدن ” مواد منفجره ” دراین محل ، قوی ترین احتمال است . با توجه به گزارش روزنامه جروزالم پست و رادیو سراسری اسراییل ، این حمله ناشی از کارگزاری مواد انفجاری بوده و این دو مرکز خبری بصورت تلویحی دست داشتن اسراییل در این دو اقدام را تایید کردند . اتفاق عجیب دیگر مجروح شدن سخنگوی سازمان انرژی اتمی ولایت اسلامی ، ” بهروز کمالوندی ” است که ممکن است در ادامه آتش سوزی و خرابکاری روز یکشنبه بوده است که علت آن سقوط از بلندی اعلام شده است .

باید به مسئولان اطلاعاتی و امنیتی نظام ولایت گفت که اگر تاسیسات اتمی خود را به هفت طبقه زیر زمین هم ببرید ، جاسوسان اسراییل که خود همان فرماندهان بی ایمان سپاه و اطلاعات هستند ، با همان تاسیسات به هفت طبقه زیر زمین راه پیدا کرده و انفجار پشت انفجار و ترور پشت ترور در امنیتی ترین مراکز شما صورت خواهد گرفت . این حوادث آن نظر را که مدتها پیش مبنی بر اسیر بودن  ولایت اسلامی در دام سیا و موساد مطرح کردیم تایید می کند .از سوی دیگر یک واقعیت را باید در ارتباط با انفجارها و ترورها در امنیتی ترین مراکز و مناطق ایران نباید فراموش کرد و آن اینکه عموم مهندسین و کارشناسان امنیتی  در ایران از کشور روسیه ، بلا روس  و کشورهای سابق اتحاد شوروی هستند ئ بنظر نمیرسد که موساد برای جلب همکاری این عوامل مشکل زیادی داشته باشد . حتی دولت روسیه هم به پیشرفتهای احتمالی تحقیقات هسته ای ولایت اسلامی ، با نظر مثبت نگاه نمی کند .

در این باره بیشتربخوانید 

«نتانیاهو » لاف میزند ! « موساد » عامل ترورنیست ، از نقش « روسیه » غافل نشوید !‌

فقط طی یکسال گذشته ،  دوانفجار دیگر در مراکز هسته ای و نظامی “پارچین” ، ” خجیر ” ، ترور دانشمند هسته ای ولایت محسن فخری زاده و دو انفجار در سایت هسته ای نطنز  اتفاق افتاده است ، آیا اینها همه خود بیانگر بی لیاقتی ” خامنه ای ” و فرماندهان عالی سپاه و مدیران امور اطلاعاتی ، نظام ولایی نیست .

تقلیل دادن  علل وقوع انفجارات ، ترور ها و خرابکاری و آتش سوزی ها به دلایل فنی و افراد دون پایه   فرار از قبول این واقعیت است که رهبری عالی ولایت اسلامی ایران ، یعنی خامنه ای ، توان اداره کشور و حتی همان ولایت اسلامی را هم ندارد .

عدم کفایت در اداره امور اقتصادی ، سیاسی و اجتماعی ، بی ترتیبی در بر خورد با موضوع مقابله با گسترش بیماری کرونا ، قرنطینه و واکسیناسیون ،  فساد گسترده ، فقر و فحشا و فلاکت مردم همراه با نفوذ اسراییل در امنیتی ترین مراکز ولایت ، اینها همه خود بیانگر بی لیاقتی خامنه ای نیست ؟

سپاهیان و بسیجی ها اگر دلتان برای ایران ، کشور آبا و اجدادی امان نمی سوزد ، حداقل برای ولایت اسلامی که اینهمه برای برپا کردن آن خون و جان داده اید ، کشته اید و کشته شده اید ، شکنجه کرده اید ، حق را نا حق کرده اید و بر سر کارگر و کشاورزو و بازنشسته باطوم زده اید ، دلتان بسوزد و خامنه ای این حاکم بی لیاقت را از کار برکنار کنید .  خامنه ای توان حداقلی برای اداره  ایران بزرگ سهل است که توان اداره ولایت اسلامی راهم ندارد و ایران و ایرانی را به فاجعه خواهد کشاند .

” رهبر ولایت اسلامی ”  سیر امور را برای اجرای توهمات بر قراری حکومت ولایی و  ولایت در بقیه در کشورهای اسلامی ، بسویی خواهد برد که نه از تاک اثر خواهد ماندو نه از تاک نشان .. ترس اینستکه ایران ، مملکت آبا و اجدادی امان را که  طی دهها قرن با گذر از دهها و صدها ایلغار و هجوم و با فداکاری اجدادمان به ما به ارث رسیده را از دست بدهیم . تا دیر نشده خامنه ای را از قدرت خلع کنید . ایران بدون خامنه ای و ولایت ، به عظمت و سرفرازی تاریخی خود باز خواهد گشت .

Tagged as: , , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: