سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سربازان گمنام امام زمان در رصد مرگ آور سربازان حضرت موسی

 

چند سال پیش مقاله ای نوشتیم و در آنجا متذکر شدیم که “ولایت اسلامی خامنه ای” بطور کامل در رصد اطلاعاتی موساد و سیا است . گذشت زمان و اتفاقاتی مانند : انفجار ها و آتش سوزی ها در خجیر ، پارچین ، دو انفجار در نطنر ، ترور قاسم سلیمانی و محسن فخری زاده و دهها آتش سوزی کوچک و بزرگ دیگر ، صحت و دقت نطر بکار گرفته شده در آن مقاله را اثبات کرد . اکنون و بعد از حادثه اخیر ؛ بازنشر آن مقاله ضروری می نماید . در آن مقاله گفته بودیم که

اسراییلی ها ” از رگ گردنشان به آنها نزدیکترند .

giphy (1)parchamba kave

در شکست این سیاستها همین بس که ” اسراییلی ها ” هر نفوذی که خواسته اند به داخل کشور ما کرده اند ، درست زیر چشمان وحشت زده ” خامنه ای ” تابلوی تبلیغاتی که سه سرباز اسراییلی را مشرف به ” بلندی های جولان ” نشان می دهد در شیراز به نمایش در می آید و سیستم امنیتی کشور اسراییل  قدرت نفوذ خود را به رخ ج.ا. می کشد .

لاف می زنند و برای محدود کردن اسراییل از نفوذ ، به سوریه و لبنان رفته اند و در آنجا میلیاردها دلار هزینه کرده و صدها و شاید هزاران نفر از جوانان این مملکت را به کشتن داده اند . میلیاردها دلار برای بازسازی لبنان و سوریه خرج کرده اند که گویا به مصاف دشمن در مرزهای دور رفته اند و همه می دانیم که این همه هزینه نه برای دفاع از میهن که ” اخوند ” وطن ندارد و اساسا برای گسترش ایدئولوژی عقب مانده ” ولایت فقیه ” و گره زدن سرنوشت ” ایران ” به مثلا  “دنیای ” اسلام ” و صدور” شیعه گری ” به جهان  تخیلی اسلام است همه این تلاشها و شلتاق بازی های مقام ولایت !  برای سوء استفاده از شیعیان لبنان در جهت حمله به اسراییل است که  مسلمانان و اکنون آخوندها   از صدر اسلام تا کنون کینه ای کور به یهودیان و قوم موسی دارند و اکنون هم جنگ خود را جنگ میان سربازان امام زمان و سربازان حضرت موسی میدانند ، غافل از اینکه خود در دام و رصد قوم یهود افتاده وروز بروز هم  طناب این دام بدور گردن آنان تنگتر و گذشت زمان پیش بینی ما را اثبات خواهد کرد .

در شکست این سیاستها همین بس که ” اسراییلی ها ” هر نفوذی که خواسته اند به داخل کشور ما کرده اند ، درست زیر چشمان وحشت زده ” خامنه ای ” تابلوی تبلیغاتی که سه سرباز اسراییلی را مشرف به ” بلندی های جولان ” نشان می دهد در شیراز به نمایش در می آید و سیستم امنیتی کشور اسراییل  قدرت نفوذ خود را به رخ ج.ا. می کشد . در نسخه اصلی این تابلو 4 سرباز یعنی سه سرباز مرد اسراییلی و یک زن سرباز در تصویر وجود داشته اند و طراح ایرانی با حذف تصویر زن سرباز و محو کردن دامنه جولان بوسیله به نمایش در آوردن ابرها سعی در رد گم کردن داشته است . بنظر می رسد که این حادثه نمی تواند اتفاقی و از سر اشتباه باشد ، چه اینکه وقتی طراحی که تصویر را بازسازی کرده و تصویر زن سرباز را حذف کرده و با گسترش دادن تصویر ابرها ، دامنه منطقه جولان را حذف کرده است ، می دانسته که این یک تصویر تبلیغاتی ارتش اسراییل است و نهایتا این تصویر به نمایش در آمده است ، و سازمان های امنیتی و تبلیغاتی کشور اسراییل در شبکه های اجتماعی این نفوذ را برخ ج.ا. کشیدند .

 از این حادثه براحتی می توان از عمق نفوذ آنانی که ج.ا آنهار دشمن می خواند در کشور ” خامنه ای ” صحبت کرد . قبل از این نیز حوادثی نظیر ترور دانشمندان هسته ای ، بسرقت رفتن اسناد هسته ای از قلب تهران ، داشتن اطلاعات دقیق از نحوه و زمان و محل برگزاری رژه نظامی در ” اهواز ” و اخبار گاه و بیگاه از دستگیری افرادی که برای اسراییل جاسوسی می کرده اند ، همه و همه نشانه ها یی از نفوذ عمیق سیستم های امنیتی اسراییل به داخل کشور تحت رهبری ” خامنه ای ” و ” سپاه ” است . اسراییلی ها از رگ گردن “آخوندها ” به آنان نزدیکتر هستند .

به نظر می رسد که اطلاعات و امنیت  حکومت اسلامی فقط در برخورد باایرانیان بی پناه و کارگران معترض و فعالان مدنی و دانشجوی معترض و درویش و بهایی و معتاد بی سرپرست و بی پناه و  زن و مرد ایرانی گردو خاک می کند و دستگیر می کند و به زندان می بردوشکنجه و اعدام می کند ، اما همین قدر قدرت در مواجهه با سیستم امنیتی اسراییل بشدت ضعیف و دست بسته و در مقابل 200 حمله نظامی به مواضع و پایگاههای خود در سوریه پرچم سفید تسلیم را بالا برده و لام تا کام حرف نمی زند . ” خامنه ای ” باید از سیر کردن در ملکوت و آسمانها به زمین برگردد و از سوریه و لبنان به ایران ، مملکت در زیرچشمانش  در حال نابودی است .

Tagged as: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: