سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

چرایی اهمیت رساندن ” رئیسی ” به تحلیف و بهایی که ” خامنه ای ” برای آن پرداخت .

امروز برای اجرای مراسم تحلیف ” ابراهیم رییسی ” فرودگاهها و ادارات را تعطیل کردند ، کاری که حتی در زمان موشک اندازی به پایگاههای آمریکایی انجام ندادند و موجب سقوط هواپیمای اکرایینی و کشته شدن دهها ایرانی و انسانهایی با ملیتهای مختلف شدند . کاری که حتی علیرغم کشتار ” کرونا ” نکردند و اعلام تعطیلی ادارات را با لیت و لعل گذراندند . براستی چرا بقدرت رساندن ” رییسی ” برای خامنه ای که ما در تحلیل های خود از سال 1392 بر آن تاکید داشتیم ، اینقدر مهم است ؟ . اهمیتی که خود زمینه ایجاد اختلال در آن را از سوی اسراییل و رقیبان منطقه ای نظام بیشتر می کند و بقول معروف امیداواریم که این فقره نیز بخیر بگذرد و بخاطر تحلیف مقامی که بسیار پیش تر از در آمدن از صندوق رای ،  از سوی ولایت بر گزدیده شده بود ، آسیب و خطری متوجه ملک و ملت نشود .

حضور نمایندگانی از سوی عربستان سعودی و اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف از دیگر اخبار مورد توجه رسانه ها بوده است که این موضوع چون ارزش تحلیلی نداشته و بیشتر هیاهوی رسانه ای است به ان نمی پردازیم  . صرف شرکت  نمایندگان وسفرای خارجی بیشتر موضوعی رسمی است و اعتبار خاصی به مراسم و جمهوری اسلامی نمی بخشد

ابراهیم رییسی نوکری است که بجای کلاه سر می آورد 

شک نکنید که ” ابراهیم رئیسی ” ابر جنایتکار تاریخ سیاسی در ایران خود یک مهره است ، مهره ای دردست خامنه ای برای رسیدن به اهداف خیانتکارانه خود به نام برپایی تمدن اسلامی ، اگر این هدف را خیانتکارانه می نامیم نه اینکه الزاما مخالف اسلام و دین و مذهب هستیم بلکه  بعلت آنستکه رسیدن به این هدف یعنی نابودی ملک و ملت ،  یعنی به تاراج رفتن اموال کارگر و بازنشسته  و کارمند حقوق بگیر برای جلب شیعیان منطقه ، یعنی مطلا کردن همه گلدسته های منطقه در حالیکه مردم ما آبی برای نوشیدن و نانی برای سد جوع ندارند ، برپایی تمدن اسلامی یعنی در افتادن با اکثریت قاطع کشورهای منطقه و جهان که بدنبال خود تحریم و کمبود دارو و مواد غذایی و فقدان سرمایه گذاری خارجی را بدنبال می آورد که همه اینها بوجود آورنده وضعیتی است که امروز شاهد آن هستیم . اما ” ابراهیم رییسی هر چه که نوکر خامنه ای و مهره و سرباز پیاده وی هم که  باشد بازهم زمینه های زیادی برای پیدا شدن اختلاف میان این دو وجود دارد و آن اینستکه خامنه ای بعنوان یک رهبر بزدل سعی خواهد کرد که بازهم گناه را به گردن  بالاترین عامل و مقام اجرایی در مقابل افکار عمومی بیندازد و این خود بالاترین زمینه ایجاد اختلاف میان این دو خواهد بود که در این باره در نوشته جدا خواهیم نوشت . اما اهمیت رساندن ” ابراهیم رییسی ” به مقام ریاست جمهوری برای خامنه ای و طیف حزب اللهی های ولایی ، در اینستکه :

الف : مقام اجرایی مانند ریاست جمهوری هیچ اختلاف و اعتراضی نسبت به سیاستهای پیشنهادی ولی فقیه نداشته باشد که این موضوع خود جوابگوی این  توهم ولایی ها خواهد بود که  گویا اگر فرمانهای ” آقا ” کاملا اجرا شود ایران  مثلا گلستان شده و مدینه النبی خواهد شد . بگذار این ادعا راهم به اجرا دربیاورند و ببینند که مشکلات کشور نه بخاطر عدم اجرای فرمانهای ” رهبر ” که اساس مشکلات عدم لیاقت و ناکارآمدی قشر انگل آخوند است .

ب: برای ” ولایی ” ها که ارتجاعی ترین قشر سیاسی در ایران هستند بسیار مهم است که کسی در مقام ریاست جمهوری باشد که آماده فدا کردن خود درراه رهبر بوده و همانطور که دیدیم ” رییسی ” مراتب نوکری خود رانشان داده و اظهار تاسف کرد که نتوانسته دستان آقا را ببوسد ، رییسی اگر می خواهد محبوب ولایت و ولایی ها باشد باید بر اساسا ” تو در مقام ادب باش و گو گناه منست ”  حتی  در موارد خیانت و اشتباه فاحش رهبر  ، آنرا به گردن خود  بگیرد تا مقام مثلا شامخ و بی  بصیرت رهبر مدعی ،  ضربه نخورد .

ج:  مخفی کاری و عدم درز فعالیتهایی که بخودی خود خیانت آمیز بودن آن بر همگان روشن است ، سه رییس جمهوی قبلی ، در اختلاف با رهبر و سپاه ، بعضی از اقدامات خطرناک ولایت را افشا و از اجرای آنها جلوگیری میکردند و یا در باره اجرای بعضی سیاستها اصرار میکردند ؛  مانند لزوم پیوستن به گروه ویژه اقدام مالی (در پولشویی) یا به اختصار اف ای تی اف (FATFیا لزوم تصویب برجام های دو , سه و ….. ، در مواردی فسادهای مالی  ولایی ها از سوی گروههای رقیب باند  ریاست جمهوری نیز افشا میشد ، در مواردی نیز تخلفاتی مانند  ، استفاده از هواپیماهای مسافری برای مقاصد نظامی ، برخورد تحقیر آمیر با مقامات دولت و …که در مصاحبه ” ظریف ” افشا شد ، ولایت و ولایی ها در دولت ” رییسی ” با چنین مشکلاتی روبرو نخواهند بود .

د: تخصیص بودجه برای مراکز تربیت آخوند و حوزه های دینی و امام زاده ها و پرورش مداح و روضه خوان و پامنبری ، بدون مشکل و بدون عر عر های اصلاح طلبانه انجام خواهد شد و در شهر داری ها و ادارات ، قشر انگل آخوند و بسیجی های متخصص سرکوب مانند آنچه در در دوران ریاست قالیبافدر شهرداری تهران گذشت خواهیم بود و دقیقا به همین علت زمینه استفاده از مزدوران ، زندانیان جنایتکار و اراذل و اوباش بیشتر خواهد شد . مراکز روضه و منبر معمولا مرکز تربیت اراذل و اوباش ولایی ، بازجو و شکنجه گر و زندانبان بوده است و هیچ چشم ناظر و غریبه ای مزاحم فعالیتهای آنها نخواهد بود .

” خامنه ای ” و ولایی ها برای رسیدن به تحلیف امروز بیش از جهار دهه جنایت کرده اند ، سرکوب کارگران ، تظاهرات حق طلبانه سالها، ماه ها و روزهای اخیر ، اعطای امتیاز به فاسد ترین بخشهای بازار و سرمایه داری برای جلب حمایت آنان  تصویه های داخلی از کشتن رفسنجانی و حذف احمدی نژاد و خانواده خمینی و … جنایت الزاما و فقط به معنای سرکوب و زندانی کردن و اعمال شکنجه و قتل نیست که این اقدامات خود بخش مهم جنایت هستند ، اما جنایت در اینجا وبطور اخص قربانی کردن اهداف تاریخی ملت به معنای اعم  اهداف همه اقشار آن در راه اهداف یک قشر فاسدو انگل بنام ” روحانیت ” است ، قشری که از زمان دخالت خود در سیاست بجز قربانی کردن اهداف مردم و هواداران خود در راه بقای انگل وار خود کاری نکرده اند . از یاد نبریم که مجموعه اصولگرایان در طول 8 سال دولت های 11و 12 حسن روحانی تا توانستند  این دولت را بقیمت ایجاد ناامنی اجتماعی و اقتصادی تضعیف کردند تا بتوانند این ادعا را بفروشند که گویا  هر دولت غیر ولایی ، فاسد است و … در مواردی حتی در نارضایتی مردم وارد شده و انرا بضرر دولت مهندسی کردند ( حرکت و اعتراضات در 100 شهر در سال1396 ، مشکوک به دخالت نیروهای ولایی است) . جماعت ولایی و اصولگرا ، مجموعه ای  از نظر سیاسی بی پرنسیپ ، ماجراجو و بی وطن و از نظر اجتماعی ارتجاعی  هستند که برای رسیدن به مقاصد خود همه چیز حتی دین و ایمان خود را به معامله می گذراند .

 چرا  امروز و امسال ، یکدستی قدرت کلید خورد ؟ 

 خامنه ای نمی توانست و حتی نمی خواست  حتی چهار سال  پیش هم به این سطح از یکدست کردن قدرت برسد ، بسیاری از ولایی ها لاف میزنند که اینان و رهبر ، سالها به اصلاح طلبان و اعتدالگریان فرصت عرض اندام داده اند ، اما این دروغی بیش نیست ، اینان تا کنون به اندازه کافی کادرهایی که بتوانند امور را بدون ، جناح دیگر بچرخانند نداشتند ! خامنه ای در طول هشت سال ریاست جمهوری ” حسن روحانی” و بخصوص در دوره دوم آن سیاستهای تزریق پول به طبقه متوسط و غیر سیاسی کردن انان را اجرا کرد ، در حالی که 8 سال پیش بسیاری از افراد منتسب به اقشار متوسط و مرفه ، تحت تاثیر اصلاح طلبان ، خواهان فعالیت سیاسی و اشتراک در تعیین سرنوشت خود و کشور

بودند ، امروز چنان وضعیت اقتصادی ، سخت شده که طبقه متوسط به دریافت امکانی  از سوی بنیادها و رهبری و سپاه برای حفظ پس اندازهای خود از چنگال تورم لجام گسیخته ، از خیر فعالیت سیاسی گذشته است .، خامنه ای برای جدا کردن اقشار متوسط از جبهه اصلاح و اعتدال میلیاردها دلار بسوی  آنان راهی و خزانه کشور را تهی کرد . اینها همه بهایی است  که ملت برای به اجرا در آمدن منویات رهبر خود خوانده جهان اسلام ، خامنه ای میپردازد 

 .دولت یکدست و رهبر یکدست بگرد تا بگردیم 

خامنه ای حتی دوسال پیش هم نمی توانست دولت یکدست تشکیل دهد . اکنون د ولت یکدست و رهبر یکدست ، این گوی و این میدان ببینیم حزب اللهی های ولایی چه خواهند کرد ، ما که میدانیم این پروژه نیز به شکست مفتضحانه روحانیت منجر خواهدشد ، آنان که نمیدانند منتظر بمانند تا واقعیت مانند آوار بر سرشان خراب شود .

Tagged as: , , , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: