سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

قاتل ومقتول هر دو می گویند یا حسین

کشته شدن ” امیر حسین حاتمی ”  جوان 23 ساله  در زندان  بخاطر ضربات باطوم ، صحنه دردناک و غمبار مویه پدر و مادر وی بر سر جنازه اش را بدنبال داشت  که به چشمان  هر انسان صاحب وجدان اشک می آورد  .

اما نکته مهم در مویه مادر امیر حسین ، فریادهای  ” یاحسین ” وی در میان اشکهایی بود که چون دو رود خونین از چشمانش  جاری بود .  ایا توجه کرده اید که در ایران آنکس که می کشد و شکنجه میکند و بدن طفل معصوم کارون حاجی زاده را کارد آجین می کند یا حسین می گوید و آنکس هم که شکنجه میشود و بقتل میرسد یا حسین می گوید ؟  این چه سری است که قاتل و مقتول هردو یا حسین می گویند ؟  

در بعضی از تظاهرات هم شاهد بوده ایم که معترضین و کارگران سرکوب شده ، یا حسین و یا خدا می گویند و ماموران ولایت که مدعی نصب از جانب امام زمان است نیز با مسخره کردن کسانی که یا حسین و یا خدا می گویند آنان را با شدت بیشتری میزنند و یا شکنجه می کنند و بحث اصلی ما اینستکه با فریاد یاحسین و یا خدا نمی توانی بجنگ کسی بروی که با همین فریادها فرزند یا پدر و یا برادر تورا کشته است. تا وقتی من و تو ایرانی می خواهیم با استعانت از خدا و حسین به جنگ بیعدالتی ماموران ولایت برویم ، نخواهیم توانست در این مبارزه راه بجایی ببریم !

.من و تو ایرانی باید تکلیف خود را با دخالت اسلام در سیاست معلوم کنیم ، وقتی برای دادخواهی یا حسین می گویی ؛ طبیعتا در ادامه آن برای گرفتن حق خود فریاد قوه قضاییه عدالت سر میدهی  که نه حسین حق تورا میدهد و نه قوه قضاییه . اسلام یک دین و دین امری شخصی است و ربطی به سیاست ندارد ، و تو کارگر شلاق خورده ، مادر ستمدیده ، ایرانی سرمایه و کار از دست داده ، آری تو بعد از این برای احقاق حق یا حسین نگو که اسیر حکومت و فریب وی خواهی شد ، که اسیر اصلاح طلب و انواع و اقسام سیاستمداران اسلام پناه میشوی و هیچگاه به حق و حقوق خود نخواهی رسید . در ایران از دخالت اسلام در سیاست جز فریب و تقلب و کشت  و کشتار و شکنجه ، اختلاس ، دزدی و درورویی هیچ چیز حاصل نمی شود و این حکمی لایتغیر است  مادرامیر حسین  توخود حجاب خودی ، تو یا حسین نگو تو براه ظالمان نرو !

از قدیم گفته اند : میر غضب آهسته ببر نداریم ، من وتو ایرانی ، کارگر ستمدید ه، مادری که ضجه میزند ، زنی که به او ظلم میشود ، دانشجوی عدالت طلب ،تنها زمانی ظالم را بزمین سخت خواهیم زد که مستقیم رو در روی خامنه ای و عوامل زورگویش ایستاده و فریاد مرگ بر ظالم و ستمگر سر بدهیم .از حسین و خدا و آسمان یاری نخواهیم  تجربه ملل موفق در مبارزه با  مستبدین مرتجع و دینی این بوده است که :

برما نبخشد آزادی ، خدا نه شه نه  آسمان

با دست خود گیریم آزادی در پیکارهای بی‌امان

 

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته, سیاست

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: