سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

افتضاح دستگاههای اطلاعاتی ج.ا. در ترکیه : 8 نفر دستگیر شدند .

بنا بر گزارش تی ار تی ترکیه ، بعد از اینکه شبکه ای از ماموران وزارت اطلاعات در ترکیه سعی در ربودن یک نظامی سابق ایران که اکنون در شهر وان ترکیه ساکن است کردند به محض شروع عملیات توسط عملیات مشترک میت ( سازمان امنیت ترکیه ) و پلیس شهر وان دستگیر شدند . نام نظامی سابق ایرانی فقط و بصورت مختصر ام . آ .اعلام شده است .

بنا بر گزارش تی آر تی ، ماموران محلی شبکه جاسوسی ایرانی به همسر فرد ی که باید ربوده میشده ، مبلغ ده هزار دلار برای همکاری وی پیشنهاد و وی را تهدید کردند که در صورت عدم همکاری ، خانواده وی که ساکن ایران هستند مورد  آزار قرار خواهد گرفت . کل بودجه عملیات مبلغی در حدود 30000 دلار بر آورده شده بوده است .

 در ساعت 21.00 به وقت محلی ، یک مامور امنیتی ایرانی با نام اختصاری س.س . و یک مزدور محلی آنان با نام ام . ای . آ  بمحض تلاش برای ورود به محل اقامت نظامی سابق ایرانی ، دستگیر و متعاقب آن 6 نفر دیگر دستگیر شدند .

بنظر میرسد که عملیاتی از این دست ، مدتها بوده که در خاک ترکیه و بر علیه مخالفین ایرانی جریان داشته و ترکیه چشم خود را بر روی آن می بسته است و این کشور اکنون تصمیم گرفته که برای ج.ا. شمشیر را از رو ببندد . چند سال پیش در نوشته ای پیش بینی کرده بودیم که ترکیه بزودی دشمن ج.ا. خواهد شد . اکنون صحت آن پیش بینی تایید می شود .

ترکیه و ج.ا. : چشم اندازتیره وحدت ها و تضادها ، دوستان امروز چه زمانی شمشیرها را برای یکدیگر از رو خواهند بست ؟

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: