سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

“عمامه ها سفید ،رخساره ها سیاه ” هر دوبه زیرپا . کاوه فرزند ملت

 

آن شیر زنی که در پی آزار زبانی یک آخوند ، عمامه وی را لگد کوب کرد ، راهی برای مبارزه مسالمت جویانه بر علیه قشر بیکار ، بیعار ، پر ادعا و پر مصرفی بنام آخوند را در مقابل مردم گشود که اگر منجر به حذف آخوند از سیستم سیاسی کشور نشود میرود که به حذف روحانیت  منجر شود که اگر این مقصود بزبان خوش حاصل نشود  روحانیت بزودی با جمعیتی  خشمگین بر علیه خودروبرو میشود که اگر برخاستند ، هیچ قدرتی جلوگیر آنها نخواهد بود .

ع

عمامه سیاهچاله ای است  که ایران را می بلعد .

مردم ما امروز در زیر هر عمامه سر آخوندی را می بینند که مسئول بیعدالتی ها ، خرافات ، اختلاس ، دزدی و فساد است . مردم ما در حاکمیت روحانیت بر کشور اختصاص سالانه ده ها و صدها هزار میلیارد تومان اختصاص بودجه به حوزه های علمیه و سازمانهای تبلیغاتی ولایی را می بینند که مملکت را به فقر و فاقه و نابرابری دچار کرده است .

آنانی که  خانه و محل کسب این معلول مسن را بر سرش خراب کرده اند و وی را به وضعیتی چنین دلخراش انداختهاند ببینید که خود در چه شرایط شاهانه ای زندگی می کنند .

این سیستم تحت رهبری آخوند است که فحشا را بنام صیغه در مشهد رواج داده و زنان ما را به فحشا کشانده است

 این ج.ا. است که حقوق کارگر و بازنشسته و معلم و اب کشاورزان اصفهانی را یا بسرقت می برد و همه اینها برای چیست ،برای رسیدن به الوهیت و اخلاق و استقلال است ؟  نه برای اعمالی است که  چند نمونه ازآنها را بدست این جماعت که می گویند ند لباس پیغمبر را پوشیده و خواهان احنرام هستند را می بینید  .

این یک آخوند است که در حال سوء استفاده از یک نوجوان است

این یک آخوندبنام گلستانی رییس دادگاههای انقلاب است ت که در حال سوء استفاده از همسر کارمند خود است

این یک آخوند است که مانند کفتاری خشمگین به مرد مسنی حمله می کند

این یک آخوند است که رذیلانه ترین اعمال یعنی استبداد سیاسی را مرتکب میشود و نام او سید علی خامنه ای است و همه شرها از او می خیزد که عمود خیمه استبداد ، استکبار ، استعمار و استمرار ظلم است

 و این دست ملت ایران است که از از آستین پهلوان نحوی بیرون می اید یک آخوند را بزمین می افکند و در آخرین زمزمه زیبای خود فریاد جانم فدای ایران سر میدهد . این دست توانای ملت ایران است که از آستین سربدار پر افتخار حمید درخشنده بیرون می آید ، امام جمعه رذل کازرون را بر زمین می افکند و و عاشقانه و بدون اعلام پشیمانی بالای دار میرود .

آخوندهای جنایتکار بدانند پایمال کردن عمامه سیاه و الوده آخوندها اول کار است ، کشتن آخوندها بصورت انفرادی در دوره ای براه افتاد  ، اینان اگر از سر راه مردم کنار نروند ، مردم روزی انتقام سختی از انها خواهند گرفت  ، این را نه تهدید به اعمال خشونت که پیش بینی آنچه که خارج از اراده هر رهبر و تصمیم گیری ، بوقوع خواهد پیوست بدانید . تا دیر نشده است از ایران بگریزید که سرنوشتی در انتظارتان است که مرغهای آسمان بحالتان  گریه خواهند کرد . مردم خشمگین قصرهای باشکوهتان را برایتان به گودال قتلگاه تبدیل خواهند کرد.

فیلم سکس فاطمه رجب زاده با آخوند گلستانی

 

Tagged as: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: