سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

خامنه ای و سپاه  ، معترضین  حق طلب  را بخاک و خون کشیدند.

این بار خیاط در کوزه افتاد . ولی فقیه  ، آخوند ، رییس جمهور آخوند ، رییس نادادگستری قضاییه آخوند و رییس مجلس هم فردی فاسد نوکر آخوند .. دیگر هیچ بهانه ای ندارند که بگویند اصلاح طلب و اعتدال عاشق غرب و آمریکا و لیبرالیزم هستند و قیمتها را بالا میبرند ”  و مردم بخاطر مخالفت با اعتدال و اصلاح سربشورش برداشته اند

خامنه ای در تمام طول مدت رهبری منحوس خود ، با خباثت تمام ، بر روی خصوصی سازی ، بالا بردن نرخها و شوک قیمتی که یکی از شاه کلیدهای اجرای برنامه تعدیل ساختاری و فروش اموال ملت به صاحب منصبان دولتی است تاکید داشت و تکیه کلامش این بوده و هست که خصوصی سازی ها باید با شدت و جدیت تمام ادامه پیدا کند اما همیشه فقر و فلاکت  ناشی از اجرای این سیاستها بگردن جناح رقیب  انداخته میشد . اما اینبار دیگر ولایت و طرفدرانش هیچ بهانه ای ندارند .

  آن سیاستهای خامنه ای پسند  ادامه پیدا کرد و دیدیم که صنایع هپکو ، نیشکر هفت تپه و دهها مرکز و شرکت متعلق به ملت به قیمتهای مفت و ارزان به آقا زادگان که  نه به حرام زادگان ولایی  واگذار شد ، این جماعت خبیث هم با دادن سهم بیت و رهبر و سپاه ؛ و فروش اموال کارخانه ها و شرکتهای واگذاری شده ؛ میلیونر شده و هرچقدر از این پولها که توانستند از کشور خارج کردند ، دست خاوری ها و جزایری ها و مکارم شیرازی با اینان در یک کاسه است و بعد از نابودی این قطب های صنعتی و مراکزتولیدی ، طی دو دهه گذشته کشور آرام آرام با بیکاری ، نبود تولید و کوچک شدن اقتصاد روبرو شد و جماعت خائن آخوند و جهادی و سپاهی  برای نفع خود اقتصادی یک کشو را به نابودی کشاندندو اکنون که آهی در بساط ندارند و بخاطر بیعرضگی و متعفن و نه بخاطر مستقل بودن در سطح جهان با انزوای مطلق روبرو هستند و از در آمدهای ارزی هزار میلیاردی هم خبری نیست می خواهند  همان درآمدهای افسانه ای گذشته را با بالا بردن قیمتها کسب کنند تا حرام زادگان ولایی بتوانند برای خرید سیسمونی به خارج مسافرت کنند و در کانادا و استرالیا ملک و املاک خریده و سرمایه گذاری کنند و خامنه ای در اسراییل آشوب یپا کند و بگوید  شیعه ولایی را تا مرز اسراییل کشانده است

. می دانید که راه حلی که ولایت برای بالابردن درآمد خود در پیش گرفته است همان راه حلی است که هارترین محافل نئو لیبرالی جهان برای اصلاح ساختاری بکار میبرند ، اصلاح ساختاری اسم رمز قطع کردن حمایتهای دولتی و سپردن همه قیمتها بدست سرمایه داران ولایی وفاسد است  . این ده پانزده دلاری هم که اینان به اسم یارانه میدهند وارزش آن در گذر زمان به چند دلار تقلیل پیدا خواهد کرد نیز برای تحمل پذیر کردن افزایش های 200 و 300 در صدی قیمتها است .جالب ایت که همین یارانه ناچیز هم را در حسابها ریخته و اگر ببینند اعتراضات ادامه پیدا می کند ، از برداشت آن جلوگیری می کنند . بدذاتی و پستی آخوند جماعت از همین یک قلم برنامه بخوبی پیداست .

این همان برنامه ای است که فقط فاسد ترین دولتها و رهبران سیاسی جهان زیر بار اجرای آن رفته ودر  همه موارد با شورش گرسنگان و فقرا روبرو شده اند ، یونان ، اسپانیا پرتقال  و دهها نمونه دیگر ، شاهد مثال خوبی برای این شورشها هستند و بنابراین بهانه خامنه ای وشرکایش برای نسبت دان اعتراضات معلمان و اقشار معترض و خشمگین به خارجی ها لاطالئاتی بیش نیست .

 فضای شهرهای دزفول ، ایذه ، چهار محال و بختیاری ، کرمانشاه ، درود  ، بروجرد شیراز وحتی ده کوچکی به اسم چلیچه در استان چهار محال بختیاری  ….. از چند روز گذشته ملتهب و شاهد اعتراضات گسترده بوده است و همواره با سرکوب خشن ماموران بسیجی و نامردان نیروی انتظامی روبرو بوده اند . در صحنه ای مردم اموال غارت شده خودشان را از فروشگاهها بر داشته و میبرند و می توان به آنها گفت : وقتی میلیونرهای ولایی و جهادی و سپاهی اموال شمارا بغارت برده اند ؛ باز پس گرفتن آن حق مسلم شماست و ببرید که این این موال از شیر مادر هم برایتان حلالتر است .

 شاید خامنه ای اینبار هم  با سرکوب خونین جان سالم بدر برد ، شاید که از کشته ها پشته بسازند و جوی خون در خیابانها براه بیفتد ، اما باید به خامنه ای و آخوندهای مشاورش گفت : آخر توی مشت ملت هستی مگسک .

Tagged as: , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, مقالات و نوشته های ژئو پولیتیک ایران ، خاور میانه ، زوسیه و ایران

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: