سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

 آبادان خون گریه می کند رهبر متفرعن حتی یک کلمه از آنها نگفت

البته نباید هیچگاه از فجایع و حوادث طبیعی سوء استفاده کرده و در حالیکه مردم در حال شیون و زاری هستند از آنها خواست که مطابق با یک گرایش سیاسی خاص و با استفاده از آن حادثه به محکوم کردن حکومت بپردازند .

 اما آنچه که در آبادان گذشت که فروریختن برج تجاری ” مترو پل ” را در پی داشت را نمی توان حادثه ای طبیعی دانست ، این چنین حوادثی فقط در کشورهایی با روابط اداری پر از اختلاس و فساد وسطح درجه پایین از شعور و مسئولیت اجتماعی اتفاق می افتد و نظام ولایت یکی از این نوع حکومتها است .  ساختمانی که طی چند سال گذشته دائما نسبت به نا ایمن بودن آن هشدار داده شده بود  ، بارها از سوی متخصصین با شرح و تفسیر نسبت به خطر فروریزش آن حتی قبل از پایان کار اخطار داده شده بود ،در چند ماه  قبل گزارش‌هایی مبنی بر نشست ستون اصلی و شکم دادن سقف طبقات بصورت دقیق ارائه شده بود ، اما چون مالک آن ” حسین عبدالباقی ”  از بستگان شمعخانی ( خواهر وی عروس شمخانی است )  آن سوء استفاده چی بزرگ از سفره انقلاب ، به همه دست اندرکاران و مسئولین نطام ولایی ، هدیه و رشوه  داده بوده است ، علیرغم همه اخطارها اجازه ادامه کار و اضافه کردن دو طبقه بر روی طرح اولیه را دریافت کرده است ، اجازه ادامه طرح را گرفت و این فاجعه جانگداز بر مردم تحمیل شد .

وی با هدیه تعداد 30 عدد کولر و آسفالتکاری محوطه دادستانی ، ساختن یک واحد ساختمان برای نیروی انتظامی آبادان  لقب ” خیر امنیت ساز ” گرفت و روابط نزدیکی با همه مسئولین نظام پر از فساد و تقلب ولایی داشت . بازرس هلدینگ ” عبدالباقی ”  فرزند محسن رضایی و تهیه آهن آلات آن بعهده شرکت ” داماک ” تحت مدیریت  فرزند ” علی اکبر ولایتی ” مرد فاسد نظام ولایی است .غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان ، آن زاهد دروغین و رشوه خوار با آن ذکر گویی مسخره از پشتیبانان اصلی ” حسین عبدالباقی ” بوده است .  درست در چنین شرایطی . با این هم سند از خیانت مسئولین ولایی ، که دهها کشته ، مجروح و سرنوشت دهها نفر دیگر نامشخص است ، خامنه ای این رهبر بی بصیرت و متفرعن ، دو روز بعد از حادثه در دیدار با نمایندگان مجلس منتخب ولایت سخنرانی کرد و از هر دری سخن گفت اما نسبت به حادثه دهشتناک فروریخت برج متروپل در آبادان هیچ اشاره ای نکرد  و این در حالیستکه وی بارها  در باره سیل و زلزله در کشورهای مسلمان نشین اظهار نظر و ابراز اندوه کرده است و البته آن ابراز تالم هم نه از سر عواطف انسانی که اساسا بخاطر بدست آوردن نفوذ در میان جمعیت مسلمان دیگر کشورها بود ه است . علی خامنه ای فاقد احساسات انسانی است ، فردی متفرعن و سنگدل است که جز به قدرت و گسترش آن تحت طرح تمدن باصطلاح اسلامی- ایرانی نمی اندیشد . آبادان خون گریه می کند . رهبر متفرعن کلمه ای در باره رنج و محنت ابادانی ها نگفت . مردم گردن این آخوند متفرعن و سنگدل را خواهند شکست . آبادان تسلیت . آبادان تسلیت

Tagged as: , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, مقالات و نوشته های ژئو پولیتیک ایران ، خاور میانه ، زوسیه و ایران

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: