سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

” حسین طائب ” آخوندی که بخدمت اسراییل در آمد و توسط سپاه ترور شد

در مورد آخوند بقید مطلق می توان گفت که درمیان  این جماعت ، جنبنده ای نیست مگر اینکه ناف او را با خیانت به ملت ایران  بریده باشند .

 همگان آگاه هستید که در یک دهه اخیر کار نفوذ موساد در ولایت خامنه ای بدانجا رسید که  دیگر،  وزیر اطلاعات رژیم ” یونسی ” اقرار کرد و گفت که مقامات رژیم از بیم موساد شبها آرام نمی خوابند … این موضوع برای همه به یک معما تبدیل شده بود  که چگونه است که کسانی که لاف میزنند که قویترین دستگاه اطلاعاتی منطقه را دارند بقول خودشان از یک سوراخ دهها بار گزیده شده اند ، دقت کنید که اگر موش کور هم بود و در یک باره چند ساله این همه به او حمله شده بود توانسته بود منبع را کشف و حملات را خنثی کند!  ولایت سید علی نتوانسته بود با این ترورها مقابله کند و هر جا که اقدام به ترور و مقابله مثل به اسراییلی ها  هم کرده بود بنخو خنده داری شکست خورده بود ، در فلییپین نارنجک در دست ماموران ساواما منفجر شده بود  ، در ترکیه که چند بار دستگیر شدند در کنیا با اشتباهات خنده آورشان موجب خنده عموم را فراهم کرده بودند بر اساس اخبار رسیده  کارهایی هم که بصورت هک سایبری بعضی از نهادها و سازمانهای اسراییلی انجام شد بعضا  توسط خود اسراییل و برای کمک به شبکه حسین طائب و در جهت روسفید کردن وی بوده است ! در ایران مامور اطلاعات توسط اسراییلی ها دستگیر و بازجویی شده و نوار بازجویی وی پخش شد .

 از سوی دیگر رژیم میدانست که حتی اگر موفق به کشف شبکه نفوذ اسراییلی ها شود ، با دستگیر کردن مامورینی تا این حد رده بالا که از یکسو موجب عملیات های موفق اسراییل می شوند و از دیگر سو موجب شکست مفتضحانه عملیات خودی می شوند ، هر گونه اعلام کشف آن بیانگر اقرار به شکستی بزرگ است و ج.ا. به این سادگی ها به شکست اقرار نمی کند .

بنا به گفته یک منبع آگاه  ، سپاه پاسداران و جناح عزیز جعفری که چند سال پیش توسط جناح طائب و قالیباف از کار برکنار شد ، اخیر متوجه شده بود که سر شبکه نفوذ اسرائیل خود حسین طائب است و چون میدانستند که وی از حمایت مسلم ” خامنه ای ” بر خوردار است خود بصورت آتش باختیار ، شروع به حذف اعضای این شبکه جاسوسی کرده بودند . همین منبع آگاه گفت که مرگ صیاد خدایی اول خرداد ماه سالجاری توسط دو موتور سوار و با شلیک چندین گلوله ،  در نهم خرداد مرگ  سرهنگ علی اسماعیل زاده یکی از فرماندهان واحد ۸۴۰ نیروی قدس سپاه پاسداران بوسیله سقوط از بالکن خانه ، مرگ دو کارشناس هوافضای سپاه به نام های علی کمانی و محمد عبدوس در شهرهای خمین و سمنان در ۲۲ خرداد ۱۴۰۱  این مرگها توسط واحدهای آتش باختیار سپاه نزدیک به گرایش عزیز جعفری صورت گرفته است . واحدهای ترور جاسوس که میدانسته اند اگر موضوع را به خامنه ای بگویند موضوع لوث و این افراد فرار خواهند کرد نهایتا تصمیم به از میان برداشتن شخص حسین طائب کردند که  چند روز پیش وقتی که وی در حال بازگشت از یکی از دیدارهای خود با فرماندهان سپاه بوده است  یکی از ماشینهای محافظ وی که در جریان ترور بوده است  سرعت خود را کم می کند و ماشین دیگری حامل عوامل ترور  درست پشت سر وی قرار گرفته و شروع به شلیک به وی میکنند . طائب که در پی ترورهای اخیر احساس ناامنی میکرده و راننده غیر سپاهی نیز هدایت خود رو وی را بعهده داشته است و  جلیقه ضد گلوله پوشیده بوده است بطرز معجزه اسایی از مرگ نجات پیدا می کند و به بیمارستان منتقل می شود ، شکی نیست که اسراییل اکنون و برای جلوگیری از کشف اسرار خود در پی کشتن ” طائب ” باشد . در همان موقع خبر ترور وی همگانی شد و نهایتا خامنه ای در جریان ما وقع قرار گرفته و با شکل آبرو مندانه برکناری بخاطر مریضی و منصوب شدن وی به سمت مشاور فرمانده سپاه موضوع و بشکل فعلی خاتمه پیدا کرده است . بنظر میرسد که در آینده نزدیک شاهد تصفیه های اعلام نشده بیشتری در سپاه و اطلاعات سپاه باشیم وبا توجه بنزدیکی طائب به مجتبی خامنه ای ،  گرایشات و افراد ناراضی سپاه  شروع بفاصله گرفتن از سپاه و ولایت نمایند .

Tagged as: , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: