سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

سید قاتل محرومان با افزایش 200% قیمتها و افزایش 20%اعدامها آمد

طیف اصولگرا متشکل از  ( رجا نیوز – نواصولگرا – عدالت طلبان دولتی و ولایی ها ….) سالها وعده میدادند که فقط کافی است شر اصلاح طلبان و حسن روحانی از سر ولایت کنده شود ، تا بیکباره نظام ایرانی – اسلامی ولایی  ، بهشت برین شده ، افزایش قیمتها ، ، تورم ، روند رو به افزایش نقدینگی ، نابرابری در مقابل قانون و خلاصه هر چه مشکل در مملکت هست با آمدن ابراهیم رییسی که به وی لقب سید محرومان داده بودند بنفع مستضعفین حل شود ! اما اکنون بر همگان معلوم شده است که علی ولی یعنی رهبر ولایت ؛ یک دست شدن قیمت را برای بدست آوردن قاطعیت لازم در جهت اجرای برنامه قطع کامل یارانه ها ، اجرای خصوصی سازی های هر چه گسترده تر و سرکوب تظاهرات و اعتراضات هر چه خشن تر می خواسته است .

شما خود قضاوت کنید بعد از رییس جمهور شدن ” ابراهیم رئیسی ” با سرکوبی وحشیانه تظاهرات اصفهان ، تظاهرات بازنشستگان و حتی  تظاهرات در اعتراض به بی لیاقتی و فساد مسئولین  منجر به فرو رویزی برج متروپل آبادان روبرو بوده ایم .

ممکنست مطرح شود که مشکلات اقتصادی ، افزایش تورم و قیمتها در همه جهان و بعد از پاندمی کورونا و جنگ ناتو با روسیه مطرح بوده است ، در این مورد باید گفت که بحران اقتصادی در ایران ابعاد هولناک ویژه بخود را دارد که به آن خواهیم رسید ، و ج.ا اگر با افزایش قیمتها بعداز جنگ اکراین روبرو بوده افزایش قیمت نفت و صادرات آنراهم داشته است . اما گرایش ضد انسانی حاکمیت در ایران را فقط در میل به خصوصی سازی و یا قطع یارانه ها نمی بینیم ، افزایش تعداد آمار اعدام در ایران مورد دیگری است که شهوت آدمکشی در میان ملاهای حاکم بر ایران را بر ملا می کند . فقط در ماه مه  امسال( فروردین و اردیبهشت ) 55 نفر در ایران اعدام شده اند و در سال گذشته 335 نفر در ایران توسط خشونت ولایی ( نمی توان نام آنرا اعدام نهاد ) بقتل رسیده اند .” سازمان حقوق بشرایران و سازمان غیردولتی فرانسوی “با هم علیه مجازات اعدام” در گزارش مشترکی اعلام کرده‌اند که در سال گذشته میلادی در ایران دستکم ۳۳۳ نفر اعدام شده اند و این تعداد اعدام، ۲۵ درصد بیشتر از سال ۲۰۲۰ است” همین گزارش می افزاید که 54% اعدامهای جهان در ولایت اسلامی خامنه ای انجام یافته که کمتر از  10% جمعیت جهان را در خود جا داده است . از یاد نبرید که  سایر احکام مشعشعانه ولایی مانند سنگسار و قطع عضو هم فقط بدلیل وهن اسلام  و نه غیر موثر  بودن آنها انجام نمی شود و اخیر دستگاه گیوتین هم برای قطع انگشتان دست فعال شده که این حکم در مورد یک نفر اجرا شده است و 8 نفر دیگر  نیز در نوبت قطع هستند ، شکی نیست که خامنه ای که از همان انتخابات ریاست جمهوری 11 و 12 بدنبال بر سر کار آوردن ” رئیسی ” بود در آرزوی داشتن رئیس دولت مطیع برای بالا بردن تعداد اعدام ، قطع دست ، بالا بردن قیمتها و قطع یارانه ها له له میزد و امروز مجال اجرای این سیاستهای ضد انسانی و ضحاک گونه خود را پیدا کرده است .

 برای اولین بار در ولایت خامنه ای یک زندانی را که با گرفتن امان نامه به ایران بازگشت یعنی فیروز موسی لو را اعدام کردند ، دقت کنید بقول معروف ما ایرانی ها حتی شمر هم این کار را نمی کند و ولایت خامنه  ای این عمل شنیع را که در قاموس هیچ انسان و جامعه بشری نمی گنجد را مرتکب شد !

همه این اعمال مشمئز کننده در دولتی که با نام سید محرومان بر سر کار آمد انجام شده است . وی سید است اما نسبت وی با محرومان قاتل بودن است . سید ابراهیم رییسی که شرکت در روند باصطلاح قضایی قتل هزاران زندانی در بند در سال 1367 را در پرونده خود دارد اکنون با اجرای سیاستهایی  ضد مردمی باعث نابودی صدها هزار خانواده ، طلاق ، نابود شدن کسب و کارها و… شده است و می شود اماهر ناظر آگاه میداند که در ج.ا. سر مار نه در پاستور و هیئت دولت که در بیت خامنه ای است و آن کسی نیست جز علیِ ولی ، ولی فقیه !

بازهم از شهوت  به نابودی ایران و ایرانی علیِ ولی ، ولی فقیه برای شما بگوییم : افزایش قیمتها بطور متوسط و تا کنون یعنی قبل از اجرای طرح حذف ارز ترجیحی 2 تا سه درصد ماهانه که نتیجه آن سالانه تورم سالانه 20 تا 25 درصد بوده است را تجربه کرده بود .

بالاترین نرخ ماهیانه افزایش قیمتها مربوط به مهر 1397 بوده است که رقم 2/7 % افزایش را نشان میدهد .در حالتیکه با تورم نقطه بنقطه خرداد ماه امسال که 13.02% اعلام شده ، مردم افزایش قیمتهایی در مورد  روغن 200% تخم مرغ و لبنیات  150% و مواد غذایی بطور متوسط 26% بوده که  باید در انتظار تورمی در حدود 40% در پایان سال شمسی باشیم ، البته مرکز آمار ایران بدون توجه به نرخ تورم خرداد ماه نسبت به ماه قبل خود ، گفته است که افزایش نرخ تورم نسبت به مدت مشابه 12 ماه قبل خود فقط 7/0% بوده است و عملا با بازی با اعداد و ارجاع دادن ارقام به ماه قبل از اجرای طرح حذف ارز ترجیحی و اشاره به درصد افزایش و نه اعلام نرخ تورم ، سعی در فریب دادن مخاطب کرده است . نتیجه این مقدمات اینکه در پی برنامه حذف ارز ترجیحی قیمتها از 20 تا 200% بالا رفته ، تورم کمر شکن شده ، کمر مردم فقیر زیر بار گرانی ها می شکند اما از آنسو اخباری مثبتی برای رژیم داریم مبنی بر اینکه  درپی گران شدن آرد و بنزین و روغن ، قاچاق این کالاها به کشورهای همسایه کم و کمتر شده است وابراهیم رییسی ادعا می کند که توانسته است کسری بودجه چند هزار میلیاردی دولت را بدون استقراض از بانک مرکزی ( چاپ  اسکناس ) رفع کند ، اگر این دو خبر صحیح باشد نتیجه منطقی اینکه :  منافع نظام ولایی با منافع مردم فقیر و زحمتکش و حقوق بگیر و بازنشسته در تضاد است ، یعنی نظام مشکلات خود را بقیمت نابودی مردم حل کرده است و این نتیجه مهمی است که هر ایرانی باید به آن دقت کند .با قاچاق مواد غذایی به کشورهای همسایه باید مبارزه میشد اما نه بقیمت شکستن کمر مردم زیر بار گرانی ها !  حل منافع نظام بقیمت شکستن کمر مردم  یعنی حفظ نظام برابر است با نابودی قشر ضعیف و فعله و بازنشسته و کارمند و معلم .

 یک سئوال منطقی : چرا کسری بودجه با افزایش مالیات بر در آمدهای ستاد اجرایی فرمان خمینی تحت رهبری خامنه ای  با 95 میلیارد ثروت  ،با افزایش مالیات بر فعالیتهای اقتصادی آستان قدس رضوی ، شاه عبدالعظیم ، شاهچراغ شیراز ، سازمان اوقاف ، سپاه پاسداران ، حوزه های دینی تامین نشد ؟ چرا می خواهند مشکلات اقتصادی را با افزایش مالیات بر فروش و گردش حساب بانکی دکانداران تامین کنند که با اعتراض شدید بازاری های جزء روبرو شده اند ؟

بحث اساسی بر سر اینستکه روحانیت ولایی تحت رهبری خامنه ای ، همیشه و تا کنون مشکلات خود را بقیمت نابودی مرد م ، سرزمین ایران و کشوری بنام ایران انجام داده است . روحانیت از همان زمان که آخوندی بنام میرزای شیرازی پای در راه فعالیتهای سیاسی نهاد و به اسم مخالفت با اجرای قرارداد تنباکو ، مصرف این کالا را حرام اعلام کرد و بعد با گرفتن مبالغی از کمپانی و از دست ناصر الدین شاه ، مردم را فروخت تا به امروز و همیشه بقیمت نابود کردن مردم ، طرحهایی برای ابقای خود را اجرا کرده است .

 امروز نظام بی نظم ولایی ورشکسته شده و  نیاز به پول دارد و این موضوع در حالی است که  در سال گذشته صادرات ودر آمد نفتی اش نسبت به سال ماقبل خود 50% افزایش یافته ، قیمت یک بشکه نفت از 30 دلار به نزدیک به 110 دلار رسیده است ، اما برای آخوند ضد بشری بنام خامنه ای ، آن در آمدها یا در حسابهای بانکی مخفی ذخیره شده یا خرج حزب الله لبنان ، حوثی ها و حشد الشعبی شده و اکنون بازهم برای کسری بودجه ارز ترجیحی حذف شده است . ممکنست بگویید حذف ارز ترجیحی و یک قیمت کردن ارز ، اقدامی  بوده است که باید میشده است ، حرفی نیست ، اما دولتی که نام خود را دولت محرومان می نامد نباید ابتدا 40 میلیون ایرانی را که زیر خط فقر زندگی می کنند  در مقابل افزایش 20 تا 200 % قیمتها مصون کند ؟ آیا نباید راهکاری پیدا می کرد که دهکهای کم در آمد را با کالاهایی که میدانست در پی حذف ارز ترجیحی افزایش دهشتناک قیمتهارا تجربه خواهند کرد با کوپن تامین میکرد ، نزدیک به دوماه از حذف می گذرد ، افزایش قیمتها بیداد می کند و ولایت تازه بفکر اجرای طرح کوپنی کردن نان افتاده است پس گوشت و روغن و برنج  و بنشن و … چه میشود ؟

 قالیباف آن سیسمونی خر متقلب و هفت خط می گوید برای هر شهروند  مقداری روغن ، برنج و کالاهای دیگر تعیین شده است ، ای کسی که سیسمونی نوه ات از استانبول و سرمایه گذاری فرزندت در کانادا است ، تو باید شرم کنی که از جیره بندی مواد غذایی برای مردم صحبت کنی تو و امثال تو باید از شرم بمیرید .

نتیجه گیری : حذف ارز ترجیحی نتایج معیشتی وحشتناکی برای اکثریت مردم داشته و منجر به افزایش نجومی قیمتها شده و کمر مردم زیر بار این افزایش قیمتها شکسته است و در مقابل اثر مثبت این عمل را در گردش کار رژیم ولایی می بینیم ، نتیجه منطقی اینکه منافع رژیم بقیمت شکستن کمر مردم حاصل میشود ، نتیجه اینکه ولایت و ولی آن علی نه دوست مردم که دشمن مردم ایران هستند و کوتاه سخن اینکه : سید محرومان نگو ، سید قاتل محرومان بگو .

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: