سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

نقشه اسراییل برای تجزیه ایران چقدر واقعی است 

در پرسش از تیتر بالا قبل از هر موضوعی این سئوال بذهن میرسد که اگر  قصد اسراییل برای تجزیه ایران و نابودی ملت ایران واقعی نیست  پس چه توضیحی در باره حجم عظیم عملیات مشتمل بر ترور فعالان هسته ای ولایی ، تخریب و انفجار مراکز اتمی ولایت ، تحریک گروههای قومی برای اعلام مبارزه مسلحانه و طرح موضوع کشاندن جنگ بداخل ایران میتوان داد ؟

در جواب به این سئوال ساده ترین پاسخ همانست که خامنه ای و آخوندهای ولایی و تمامی دستگاههای تبلیغاتی ولایت می دهند و آن اینستکه :  اسراییل دشمن ایران و ایرانی است و این کشور می خواهد ایران را تجزیه و از وجود یک ایران قوی در هراس است و  باید دشمنی اسراییل با ایرانیان را  به شکل متقابل پاسخ داد .

 اما این پاسخ ،  نه پاسخ صحیح که پروپاگاندای دستگاه تبلیغاتی گوبلزی نظام ولایی است ! ومانند همیشه ساده ترین پاسخ ، سطحی ترین پاسخ است که برای توضیح یک پدیده فقط به سطح پرداخته و البته فقط درصد بسیار کمی از واقعیت را توضیح میدهد . منظور اینکه  در پاسخ حکومت به سئوال علت حمله های اسراییل به مراکز اتمی ولایت ، کشتن فعالان هسته ای ولایی و حمله به مراکز تمرکز پا سداران در سوریه و جنوب لبنان چندین مغالطه و فریب عمدی نهفته است که بترتیب به آنها خواهیم پرداخت :

الف : در بیان علت چرایی حملات اسراییل که از سوی دستگاههای تبلیغاتی و سخن پراکنی ولایت بیان می شود منافع ئظام ولایی و ملت ایران همسان و یکی دانسته می شود . در حالیکه این منافع یکی نیست ، در این سالهای آخر می بینیم که اتفاقا هر جا که نظام راه حلی برای مشکلات روزمره خود پیدا کرده است بقیمت نابود کردن منافع  بخشهایی از مردم و بخصوص فقیرترین بخش ملت ایران  بوده است ، برای رفع کسری بودجه به حذف ارز ترجیحی دست میزنند و قیمتها چند صد درصد بالا میرود و کارگر و فقیر و مستمری بگیر خرد میشوند ، دولت رییسی اسکناس چاپ می کند و این کار منجر به افزایش تورم میشود و حقوق بگیران  دارای در آمد ثابت  ارزش بخشی از درآمد خود را از دست میدهند . یعنی منافع مردم ایران اساسا در مقابل منافع  ولایت است . یعنی منافع ولایت منافع ملت نیست و حمله به منافع خامنه ای حمله به منافع ملت ایران نیست !بنابراین اگر اسراییل به حملاتی دست میزند که در آن منافع خامنه ای و ولایت آسیب میبینند ، این موضوع الزاما به معنای حمله بمنافع ملت ایران نیست .

ب- اگر اسراییل مرکز اتمی رژیم را منفجر می کند ، بگذار منفجر کند ؛  بگذار تخریب کند… ملت ایران هیچ نقشی در اتخاذ تصمیماتی چنین مهم برای برپایی مراکز اتمی نداشته است ، ملت ایران در اتخاذ سیاستهای خانمان بر باد ده اتمی که میلیاردها دلار از ثروت مردم را هزینه جاه طلبی های هسته ای خامنه ای می کند نقشی نداشته است .  اتم و هسته ، ناموس ولایت و حزب الله است ، به مردم ایران چه ربطی دارد ، بگذار اسراییل آنها را نابود کند . می توان اطمینان داشت که اسراییل خود این کار را با چنان ظرافتی انجام میدهد که منجر به فاجعه هسته ای  و حمله سراسری اسراییل یا وقوع جنگ میان دو کشور نشود .

ج- اگر اسراییل آنطور که ادعا میشود پاسداران فعال هسته ای ولایی را می کشد ، این پاسداران  همانهایی هستند که در زندانها من و تو و هر حق طلبی را شکنجه کرده اند و یا می کنند و یا متعلق به همان سازمانی هستند که سازماندهی سرکوبگران تظاهرات کارگر و کارمند و مالباخته و بازنشسته و حتی جانباز را بر عهده دارد . پاسدار هیچگاه دوست مردم نبوده است . پاسداران حتی آنگاه که کارهای عمرانی کرده اند یا طبیعت را نابود کرده اند و یا سد و جاده و سازه هایشان در اولین سیل و طوفان نابود شده اند .  پاسدارن حتی بخشهایی از ماموران سپاه قدس که ماموریت  ترور فعالان سیاسی در خارج از کشور را دارند ، از میان اعضای باندهای قاچاقچی ، چاقوکشان بنام و افرادی از ایندست عضو گیری شده اند . از این میان می توان بنامهای اکبر خوشکوشک ، ناجی شریفی زین دشتی و منصور رسولی فردی که ماموران موساد اخیرا وی را در داخل ایران دستگیر کرده و مورد بازجویی قرار دادند ، انتخاب شده اند .  یعنی اگر مامور موساد بیاید قاچاقچی و شکنجه گر مزدور ولایت و لات و لمپن  ولایی را بکشد ، ایران و ایرانی باید بدفاع از این افراد منحرف و بدنام برخیزند و اپوزیسیون باید بهای آنرا بدهد ؟  یعنی اگر کسی  به فردی مانند قاسم سلیمانی که در راه اجرای سیاستهای انحرافی خامنه ای ،چمدان چمدان پول متعلق به کارگر و بازنشسته و مالباخته را به فلسطینی های ضد ایرانی که در جنگ ایران و عراق موضع همراهی با صدام را داشتند بدهد ، بگوید بالای چشمت ابروست ، ضد ایران و ایرانی است ؟  یعنی اگر اسراییل بیاید و پاسداری را که من و تو و کارگر و زن وتظاهر کننده حق جو  را در هیئت گشت ارشاد و بازجو و شکنجه گر  به خاک و خون میکشد ، بکشد ، من باید از آن پاسدار و شکنجه گر خود دفاع کنم و در دفاع از وی با اسراییل بجنگم ؟ حاشا و کلا که مردم ایران به این خاطر با اسراییل بجنگند ! جنگ اعلام شده ولایت با اسراییل ، جنگ ملت ایران نیست .

د- مغالطه دیگر ولایی ها در متهم کردن اسراییل برای نابودی کشور ایران اینستکه گویا اسراییل از وجود یک ایران قوی در هراس است ، فریب بزرگی که در این پاسخ نهفته است اینستکه جمله را باید بدین شکل تصحیح کرد : اسرائیل از وجود یک ایران قوی ولایی در هراس است و طبیعتا اگر ولایت نابود شود و ستون فقرات ج.ا. خرد شود اسراییل هیچ تضادی با ایران و ایرانی ندارد ! در دنیای پر آشوب خاور میانه که ممکنست در چند سال آینده شاهد قدرتگیری پان اسلامیزم سنی باشیم ، اساسا دو کشور غیر مسلمان ایران و اسراییل متحد استراتژیک یکدیگر هستند . اسلام ولایی جامه عاریه ای است که بضرب و زور تبر اعراب بیابانگرد  شتر چران و ولایی های امروز بر تن ایرانیان پوشانده شده است و بعد از ج.ا. ما ایرانیان با به دور افکندن این جامه ننگ وعار یکبار دیگر مانند پدارنمان قبل از 1400 سال ، نفسی به آزادگی خواهیم کشید و نوزایی ایران و ایرانی از همان زمان شروع خواهد شد . اسراییل با چنان ملت پیشرفته ای هیچ تضادی نخواهد داشت .

ه- اسراییل و آمریکا خواهان تجزیه ایران و سقوط ج.ا. نیستند :  شکی نیست که دو دهه پیش و در هنگامه حمله آمریکا به عراق و بعد افغانستان در سالهای 2001 و 2003 طرحهایی برای تجزیه کشورهای منطقه در ذهن سیاستمداران و استراتژهای آمریکایی مطرح بود ، اما بعد از شکست آمریکا در عراق و عقب نشینی روز تا روز ناتو در افغانستان نهایتا فرار آمریکا از عراق و افغانستان ، و بعد از اعلام طرح اوباما که در سال 2014 در دانشگاه نظامی وست پوینت مطرح شد ، آمریکا تصمیم به مداخله جدی در منطقه ندارد و اسراییل بعنوان متحد استراتژیک آمریکا در منطقه بدون هماهنگی با این کشور به هیچ اقدام نطامی بزرگی دست نمیزند . آمریکا در از بین رفتن قدرت مرکزی درایران  بدون جایگزین شدن آن با یک دولت مقتدر قوی و مرکزی ، آینده سیاهی برای منطقه دیده و به این ریسک تن نخواهد داد . حتی حضور رییس جمهوری بشدت ضد ولایی در کاخ سفید یعنی ” ترامپ ” نتوانست به  جنگ با ایران منجر شود  . اروپا و چین  نیز در بوجود آمدن آشوب و جنگ داخلی در ایران بسته شدن تنگه هرمز ، اختلال در صدور روزانه 30% نفت مصرفی جهان را می بینند و در شرایط فعلی می توان مطمئن بود که هیچکدام از قدرتهای بین المللی و منطقه ای خواهان سرنگونی ج.ا. نیستند این عدم تمایل هم نه بدلیل آمریکایی بودن ج.ا. که بدلیل روشن نبودن آینده بعد از ج.ا. برای همه قدرتهایی است که در منطقه منافع دارند . تلاش بسیار اتحادیه اروپا و آمریکا برای ادامه مذاکرات برجامی با ج.ا. ، علیرغم تحرکات اتمی ج.ا. دقیقا بخاطر حفظ تعادل  قدرت در منطقه میان سنی و شیعه ، گریز از جنگهای فرقه ای وقومی  است که اروپا و آمریکا به هیچ شکلی آما دگی برخورد با آن در منطقه را ندارند .بنا بر این می توان مطمئن بود که ملت ایران و آمریکا و اسراییل و اروپا  و حتی ج.ا. خواهان تجزیه ایران نیستند. فعالان سیاسی باید با اطمینان و با تمام توان بر علیه ج.ا. به مبارزه برخیزند ونباید در این باره بدام تبلیغات ولایت و دستگاه تبلیغاتی گوبلزی آن افتاد که گویا اسراییل و امریکا در صدد تجزیه ایران بوده و مبارزه با ج.ا. منجر به تجزیه ایران خواهد شد برعکس عدم مبارزه قاطع با و لایت و فقدان اعتصابات و تظاهرات سراسری زمینه جنگ نابرابر میان ملت و نظام را بوجود آورده که در نهایت می تواند به شورشهای کور و جنگ داخلی منجر شود .

نتیجه گیری : جنگ ولایت با اسراییل جنگ ملت ایران نیست ، جنگ ولایت با اسراییل ، جنگ تهاجم تاریخی اعراب بیابانگرد با یهودیان و ایرانیان متمدن است . جنگ خامنه ای با یهودیان کینه تاریخی  مسلمین  نسبت به هر آن قوم و ملتی است که  در همان زمان از آنها پیشرفته تر بودندواکنون هم یک ملت ده میلیونی توانسته اند به قله های پیشرفتهای علمی و هنری واجتماعی دست یایند ، ولایی ها مانند مسلمین که  14 قرن پیش که  کمر به نابودی همه ملتهای متمدن  و پیشرفته زمان خود بستند ،اکنون نیز که توان رقابت با یهودیان را ندارند کمر به نابودی آنان بسته اند . موشکهای ولایت در دستان حماس و جهاد اسلامی تیغ در دست زنگی مست بر علیه جامعه مدرن ، دموکراتیک و پیشرفته اسراییل است .

 جنگ بیت خامنه ای و آخوندهای ولایی با اسراییل جنگ  روحانیت شیعه است که فکر می کند با ایجاد تنش با اسرائیل می تواند در میان دنیای اسلام جایگاهی برای خود دست و پا کند و خود را از نابودی تاریخی برهاند ، من  و تو ایرانی را چه ارتباطی با این جنگ و این کینه هاست ؟  چرا ما باید آتش هیزم این جنگ و کینه کور شویم ؟ ملت ایران اساسا تضادی با یهودیان بعنوان یکی از پیشرفته ترین ملتهای تاریخی و باستانی ندارد  .

حرکات اسرائیل بر علیه پاسدار وبسیجی و فعالان اتمی ولایی ، حرکتی واکنشی بر علیه تهاجم ج.ا. بر علیه کشور خود است و با از بین رفتن ولایت اهریمن بر ایران ، اسراییل هیچ تضادی با ایران و وایرانی ندارد سهل است که متحد استراتژیک ملت ایران است . اتحاد ایران واسراییل در فردای بعد از ج.ا. حادثه ای خواهد بود که نقشه ژئوپولیتیکی منطقه را تغییر خواهد داد . جنبش مستقل ، ملی ودموکراتیک برانداز  نباید اسیر فریب ولایت در اعلام دشمنی با اسراییل شود !

اما فقط مسئله مورد اشاره در این زمینه زمانی خواهد بود که تحریکات و تحرکات خامنه ای و سپاه بر علیه اسراییل منجر به حمله نظامی اسراییل به ج.ا. شود .  در اینجا همپوشانی منافع  خامنه ای در دفاع از ولایت با منافع ملت ایران در دفاع از کشور ایران مطرح میشود ، خامنه ای ادعای ملی گرایی مبتذل شیعی خواهد کرد  اما جنگ وی حتی در آنصورت جنگ بخاطر  دفاع از ملت و کشور ایران نخواهد بود خامنه ای برای  حفظ حکومت خود خواهد جنگید  ، خامنه ای و سپاه به کشور ایران  و ملیت اعتقادی ندارند واین نکته را بارها گفته اند که آنها بیوطن و بقول خودشان معتقد به امت  موهوم اسلام هستند در چنان حالتی ملت ایران باید از فرصت استفاده و بدون همکاری با نیروهای مهاجم ،  جنگ خارجی را تبدیل به جنگ داخلی کرده و از شر ولایت اهریمن  بر کشورمان  برای همیشه خلاصی یابد .  .

Tagged as: , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: