سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

عجایب مردمی که کشته اشان شهید یا قدیس و زنده اشان اختلاسگر میشوند .

 حتما شما هم توجه اتان به این موضوع جلب شده است که آندسته از رهبران سپاه ، ج.ا. و خلاصه حزب اللهی هایی که در جنگ و یا درگیری ها و یا حتی بطور اتفاقی کشته شده اند ، در تبلیغات و پروپاگاندای رسمی که از صدا و سیما ، روزی نامه های وابسته به بنیاد  ونهاد و جهاد تبدیل به انسانهای فوق بشر ، دارای اخلاق پیامبر گونه و خلاصه در حد عیسی مسیح بری از هر گونه آلودگی ها ، بخشنده ، وظیفه شناس ، دقت کننده در دفاع از بیت المال و اینکه مبادا با خودکاری که متعلق به بیت المال است نامه شخصی بنویسند و خلاصه با صفاتی از این قبیل معرفی میشوند . جالب هم اینستکه معمولا این صفات برای کسانی تبلیغ میشود که اولا متعلق به جریان غالب حاکمیت یعنی ولایی ها باشند ، دوما کشته شده باشند که امکان راستی آزمایی هم برای آن ادعاها وجود نداشته باشد . مثلا در مصاحبه ای تبلیغاتی   برای یکی از سرداران سپاه بنام احمد متوسلیان گفته میشد که وی همسر یکی از سران کشته شده کومله را تحت پوشش کمیته امداد گرفته  خود هر روز خواروبا ر مورد نیاز آنان را به در خانه اشان برده و برای آنها حقوق ماهانه هم تعیین کرده بوده است ، یا می گویند اگر آخوندی بنام بهشتی و یا مطهری زنده بود ، ج.ا. به رژیمی پر از عدالت اجتماعی وبرادری و برابری تبدیل می شد و یا در باره اینکه فرماندهان سپاه می گویند که اینان حقوق ماهانه خود را دریافت نکرده و می گفته اند ما نیاز نداریم !  و آنرا پس می داده اند …. اما آنچه که مردم از این جماعت می بینند مخالف این تبلیغات است . یاد دارم در بند 209  آخوندی که در آنجا بازپرس بود  به یک زندانی بنام روزیه آبکناری  که همه می دانستند روزهای قبل از اعدام خود را می گذراند ، با همسرش در هواخوری عمومی یک ملاقات داده بود که چند دقیقه صحبت کنند ،  یکی از بازجوها آنها را می بیند که در حال صحبت کردن با یکدیگر هستند ، هردورا به شلاق بسته و با توهین و فحش و … روزبه را به سلول باز گرداند . اینست آن دلرحمی و انسانیتی که به مردگان حزب اللهی نسبت میدهند . زنده هایشان که از شمربیرحمتر و سفاکتر هستند .

بنظر میاید که جماعت موسوم به ارزشی ، هر آنچه را از عزت ، قناعت ، دوری از طمع و مال پرستی فاقد هستند به شکل آرزو و تخیل به کسانی منصوب می کنند که مرده اند و اکنون دیگر امکان تحقیق هم در باره آنها  وجود ندارد. مثلا در مورد همین قضیه فساد 92 هزار میلیارد تومانی فولاد مبارکه از آخوند و سردار و اطلاعات سپاه و حوزه  های جهل و خرافه و بنیاد و بیت  بدون هیچ حساب و کتابی مبالغ میلیاردی از این مجتمع و دزد خانه دریافت میکرده اند ، همین آدمها که این پولهای بقول خودشان حرام را دریافت میکرده اند اگر مرده بودند اکنون از آنان بعنوان مظاهر اخلاق و عدالت وتقوا یاد میشد .

یک سئوال :  مثلا فردی بنام محمد باقرقالیباف بعنوان نمونه  : وی یکی از سرداران جنگ بوده است و ماهها و سالها در جبهه حضور داشته  ،  اگر کشته شده بود  ، اکنون تبدیل به قدیس شده بود و همه ما ایرانیان هم باید ادعاهایی را که در باره سایر فرماندهان جنگ می شود در باره وی باور میکردیم ، اما خوشبختانه بقول معروف دزد حاضر و بز حاضر ، ببنیم آ مم باقر قالیباف این شهید زنده با کدام معیارهای یک انسان متخلق به اخلاقی معمولی جور در می آید : می گفت یخچالشان خالی از آذوقه است ، خانواده اشان برای خرید سیسمونی و یک باب آپارتمان سر از استانبول در آوردند ، بعد گفت که اینها از سوریه به ترکیه رفته اند معلوم شد اصلا پروازی از سوریه به ترکیه وجود ندارد ، وی یک پرونده اختلاس 8هزار میلیاردی دارد ، وی یکی از متهمین پرونده املاک نجومی و هدیه های میلیاردی به خیریه متعلق به همسرش است ، وی ادعا می کند خلبان ؛ مهندس ، سردار ، قانون دادن تا حدی که رییس قوه قضاییه رژیم میشود ، کاشف بعمل آمده که تمرینهای خلبانی خود را در ساعات اداری سایر مشاغلش و در ازای هر ساعت تمرین 4 ساعت حساب میشده تا توانسته خود را بعنوان کادر پروزا جا بزند و از مزایای سالی 4 بلیط مجانی برای مسافرت پرواز بخارج استفاده کند ، اختلاس و تقلبات این سر دار ، خلبان ، مهندس آنقدر بود که بچه حزب اللهی ها فریاد شکایتشان بلند و جالب است  که نادادگاه ولایت نیز فرد افشا کننده را به زندان و جریمه محکوم می کند . حالا حساب کنید چند ده هزار جانی کوچک و بزرگ میان حزب اللهی ها وجود دارد و چه خرابکاری هایی می کنند و بریش آن بسیجی بدبخت که با حقوق ماهی چند میلیون تومان باید به سوریه هم برود می خندند !  یعنی قضیه فساد فولاد مبارکه اثبات کرد که هر حزب اللهی ، آخوند ، کارگزار رژیم ، مداح و روضه خوان دزد است مگر به احتمال صفر بتواند خلاف آنرا اثبات کند .

 اما اینکه کشته شدگان این جماعت قدیس و مهذب به اخلاق شایسته هستند اما زندگانشان دزد و متقلب و کلاهبردار هستند دو  احتمال هست : یا اینکه این حزب اللهی آدمهای خوبی هستند و اگر نمیرند و در امور ولایت  مشغول کار شوند ، سیستم آنها را فاسد می کند ، که باید اینطور سیستمی را که قدیس را به کلاهبردار تبدیل می کند سرنگون کرد و یا اینکه اساسا آن قدیس بازی و شهید سازی هم دروغ بوده است که بنظر میرسد هر دو احتمال عمل می کند . هم سیستم فاسد است و هم آن کشته شدگان قدیس نبوده اند و آدمهایی بوده اند مثل همین قالیباف ، خاوری بذر پاش ، مرتضوی ، برادران دزد لاریجانی و امثالهم …منتهی اجل به آنها فرصت تقلب و اختلاس نداده است . بقول معروف آب ندیده بودند و گرنه شناگران قابلی  بوده اند .

Tagged as: , , , , , ,

Categorised in: فرهنگ ، تاریخ و جامعه, تحلیل سیاسی هفته

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: