سال نو بر همگان مبارک باد به امید سال پر از پیروزی و امید برای ایران و ایرانی

جانیان کوچک ،کلاغ سیاه های پیام آور مرگ و نابودی:رایحه ربیعی و..

می گویند اولین بار که انسانی به انسان دیگر خیانت کرد و او را کشت ، کلاغ های سیاه بر جسد هابیل خیانت دیده گرد آمدند و بر تن وبدن وی نوک زدند و از آن پس کلاغ سیاه نمود برادر کشی و از آن بدتر ارتزاق از پیکر انسان بر خاک افتاده شد .

شاید به همین خاطر بود که ما مردم از همان ابتدا بزنان و دخترانی را که بقول خودشان ملبس به حجاب برتر بودند  را کلاغ سیاه نامیدیم .قطعا این نامگذاری اتفاقی نبود و یک هوشمندی رندانه در آن نهفته بود بعدا همین صاحبان حجاب بدتر ، یعنی همین کلاغ سیاهها به  اغوای خمینی گرفتار آمده و هر مبارز و مخالف و منتقدی را به کمیته و دادستانی و ارگانهای شکنجه و آزار معرفی کردند و تا به امروز هم این جانیان کوچک این دوزخیان روی زمین ، با به زمین انداختن انسانی بالنده ، مبارز و معرفی وی به ارگانهای سرکوب و شکنجه و بعدتر لفت ولیس و دریافت امکانات از دولت ولایی اثبات کردند  که کلاغ سیاه نام با مسمایی برای آنان است

باراول یکی از همین کلاغ سیاه ها  را در هیبت خواهر خود دیدم ، که در همان روزهای اولین بعد از انقلاب ، قصد تحویل1 دادن من به کمیته را داشت ،که بموقع توانستم خود را از آن مهلکه برهانم  اما تلاش این پیام آوران مرگ و نیستی  همیشه با پایان خوش همراه نبود ، در سال 1358 ، یکی از همین آبجی زینب ها و خانم جلسه ای ها ،  مادر یکی از زندانیان آزاد شده از زندان ، ترتیب دستگیری پسر خود ” محمود طریق الاسلام ” را داد که بدون هیچ سند و مدرکی فقط بخاطر گرایش سیاسی مخالف ج.ا. به اعدام محمود منجر شد . همین آبجی زینب بعدا به این عمل خیانتبار خود افتخار کرد!

در سال 1360 یک آبجی زینب دیگر که در بسیج محله خود ( احتمالا بریانک ) فعال بود ، با هماهنگی با کمیته بستگان خود که میدانست از فعالان سیاسی هستند را به خانه خود دعوت و بعد به کمیته تلفن زده و باعث دستگیری آنها شده که به اعدام 2 نفر ، خود کشی یک نفر باسیانور و خودکشی دیگری در زندان و دستگیری یک نفر دیگر منجر شد !   شما نیز البته در اطراف خود از این خیانتها دیده و یا شنیده اید ، مثلا محسن رضایی وسایل کشتن فرزند خود در هتلی در دبی را فراهم آورده و یا آخوند مشنگی بنام ملا حسنی ،  سبب دستگیری و اعدام پسر خود شده است .

هدف از ذکر این تاریخچه اینکه اگر امروز می بینیم ” سپیده رشنو” توسط یک کلاغ سیاه بنام ” رایحه ربیعی ” به زندان و شکنجه مبتلا می شود و یا دو آبجی زینب دیگر ، عربده کشی کرده و دو زن مثلا بد حجاب را کتک زده و باعث تعطیل شدن یک پاساژ در شیراز شده و یا کلاغ سیاه دیگری باعث اخراج مدیر یک قطار شده چون  رفته و غار غار کرده که یکی از سرنشینان آن  قطار یک خانم بد حجاب است . این آدمفروشی و خیانت از جانب این پست ترین نوع موجودات بشری سالهاست ادامه دارد . تفا وت اینکه این آدمفروشی ها اکنون به کوی و برزن و خیابان کشیده شده و کلاغهای سیاه باید بطور علنی آدمفروشی کنند و قبلا در خفا به این عمل شنیع دست زده و از مواهب خیانت خود  بهره مند میشدند .

 این عناصر معمولا د رهر پست ومقامی هستند بعد از نشاندادن سرسپردگی خود ترفیع میگیرند و یا اگر از جمله حزب اللهی های معمولی هستند به همکاری با ارگانهای امنیتی و سرکوب دعوت شده و با دادن بلیط یک مسافرت زیارتی به سوریه و عراق کامشان را شیرین می کنند . یعنی همانموقعی که ” رایحه ربیعی ” در حال گرفتن دست مریزاد و دریافت تشویق و پاداش بوده است ، ” سپیده رشنو ”  زیر ضربات مشت و لگد از درد بخود می پیچیده است و یا زمانی که آن همسر و دختر یکی از کشته شدگان در جنگ ، در حال دریافت فیوضات معنوی و مادی بخاطر حمله به دوخانم بد حجاب بوده اند ، دهها مغازه دار آن پاساژ تعطیل شده در حال سروکله زدن با مشکلات و برگشت چک و عدم توانایی در پرداخت قبوض خود بوده اند و بدین شکل این جانیان کوچک ، این دوزخیان روی زمین و این سیاهکاران ، مانند لاشخورهایی هستند که با برانداختن پیکر انسانی دیگر بر زمین از جسد وی تغذیه کرده و پروار میشوند .

از جماعت حزب اللهی دوری کنید ، آنها را طرد کنید ، نه بخاطر تحقیر شان که آنان خود حقیر هستند که اینان از نظر ایمنی و امنیتی برای شما خطر دارند و برای دریافت ساندیس از سهمیه دانشگاه گرفته تا بلیط سوریه و ….براحتی گزارش اعمال و رفتار شما بخصوص در فضای مجازی را به ار گانهای اطلاعاتی و امنیتی رژیم میدهند .

Tagged as: , , , , , ,

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

Start here

%d bloggers like this: